2

@adambijax z takim obrońca jak Alba nie jest mozliwe nie tracić bramek z dobrymi rywalami xD myślę że prościej tego się nie da powiedzieć

2

@Herbert xD mocny komentarz aż prychłem

0

Alba w obronie to największy szrot tego zespołu...

0

@MeMyselfAndI troche to tak wygląda xD jakby Ansu tak myślał heh

0

W końcu powiedział szczerze że nie ma żadnych szans na przyjście Messiego

0

I król Dryblingu i potykania się o własne nogi, potężny Rafinha

0

@mateusz395 ja bym pożegnał tego ostatniego i drugiego to nieporozumienie

1

@SirChuck a myślisz że bez niego Barca wygra Ligę mistrzów haha ?

0

@dawid230188 i to kogo kupili xD Rapinha ? Najgorszy skrzydłowy od lat

0

@Zielony55 ja bym za darmo go oddał już teraz, zero pozytku z niego

0

@bebeto77 a da się być bardziej rozwalonemu xD ?

0

@Qaz123 a ja się cieszę że zostaje w PSG , tutaj znowu by ciągnął wózek sam i na koniec dostał by wiadro pomyji na głowę

3

@Don Lucas nie chciał bym wracać do tego syfu w Barcy co teraz się w niej dzieje, nawet gdybym miał ją w serduszku, długie lata bez pucharów nas czekają.

0

@SmoothCriminal ludzie uważają że 3 krotne przegranie w finale Copa America albo przegrana w finale mistrzostw świata to jakieś wielkie porażki jakby był jakimś nieudacznikiem wcześniej xD to tylko pokazuje jak Wielkim sportowcem jest Leo. Dlatego te podniesienie pucharu zamknęło na zawsze wszystkim gęby, ja bym na jego miejscu skończył karierę, nie chciało by mi się już grac , zerowa motywacja, nie widzę w nim już tej radości co kiedyś ale skoro nadal sprawia mu to jakaś przyjemność niech cieszy nasze oczy.

0

Jak dla mnie Rafinha to był najgorszy zawodnik Brazyli na Mundialu, zero dryblingu i kluczowych zagran

0

@Kismeth z wszechopotężną kostaryką xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Porównajmy sobie Messiego w wieku 35 lat i Busquetsa w wieku 34 xD

2

Najlepszy mecz jaki widzialem

0

@Alan_fcbfan właśnie jak on grał na początku mistrzostw to dla Argentyny zupełnie nie szlo

0

Według mnie Angel Di Maria to jest błąd w 1 skladzie

0

@mkord ale Copa Libertadores już tak a Alvarez był tam gwiazda w wieku 20 lat

7

Jak to nie miała takiej siły finansowej kupili placka za 55 mln a nie mieli 20 mln na gwiazdę Mundialu

0

Najgorszy z czwórki obrońców Francji na tym turnieju

1

@dallas123 a jednak Maroko zagrało fantastyczny mecz

0

@Remi70 hahahhahahahahhahahaha

3

@Herbert nie Holandia mogła wyzywać i prowokować a Argentyńczycy mieli się przyglądać że spuszczonymi główkami, Argentyńczycy to nie Polaczki bez jaj

2

Maroko jednak nie da rady, i jednak stawiam na Anglie

8

@ricardo0705 nie rozumiem za co on doliczył w meczu 15 minut xD pierwsza połowa 5 minut druga 10 a rzut wolny wykonywany w 112, powinno być łącznie może 5 minut , to jest skandal jak on sędziował , ale zdecydowanie sędziował pod Holandię to było widać , a ten jeszcze płacze , może jeszcze karne miał im podarować xD

2

@Kaamilos87 za grosze do Brazyli grać xD chyba nie wiesz ile płacą we Flamengo xD i w lidze brazylijskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?