1

@LatajacyHolender tylko że Messi to jest i 10 i 9 w najlepszym wydaniu xD taka jest różnica

0

@enz1ce też o tym pomyślałem, po tamtym meczu finałowym to już nie da się wyobrazić więcej emocji w meczu piłki nożnej

3

Nie mogę patrzeć na tego Ferrana i Raphinhe , od 20 lat nie było tak słabych skrzydłowych w tym klubie

3

Ten trener to jest takie dno że głowa mała , jakie on zmiany zrobił ? XD

0

@korn234 jeszcze z dwie strzeli i zmienisz zdanie zazdrosny polaczku

0

Czemu ten trener wogole nie uczy się na błędach, przecież każdy lepszy rywal wygrywa by w pierwszej połowie 2-3 bramkiami z nami... Te ustawienie zespołu i klepnie bez sensu to dno i wodorosty, tylko nadziewamy się na kontry. Real znowu nas wypunktuje

0

@zabibarca i żadnego w którym dociskalismy kogoś xzd bardziej nas docisneli xD szczególnie w lidze majstrów, ale sorki wygraliśmy z Pilznem

2

@blakkudium myślę że będzie grał bardziej w środku jako podwieszony

2

@mikke bo jest za cienki Bolek, w reprezentacji nie zagrał przez 10 lat żadnego dobrego meczu tak naprawdę , a ty go chcesz w Barcelonie ?

0

Żadnego pucharu nie będzie w tym sezonie, nie wierzę w to

1

@Borneo ile masz lat że nie wiesz że baby takie są ? Ale sam sobie zasluzyl

3

Już Enrique w każdym wywiadzie wychwalał Busquetsa jak gdyby na złość dla dziennikarzy i kibiców , teraz następny . Wiemy jak skończył pierwszy , zobaczymy jak skończy drugi. Nic nie mam do Busiego ale jego czas dawno się skończyl . Nie wierzę ze z nim w składzie wygramy jakiś puchar.

0

Że Espanyol to odklejence wiedziałem zawsze ale żeby aż tak, chca być ważni bo zawsze są w cieniu

0

@HavertzKai ja bym podrzucił im te zgniłe jajko

0

@michal26 a defensywę bierzesz pod uwagę, bo w defensywie Balde spisał się dobrze

3

@KlonaZepan poziom niżej jeszcze od Ferrana, a wydawałoby się że gorzej się już nie da xD

0

Ja bym go oddal i zapomniał

0

@Zeniu666 ratunkuuuu..... Dlaczego porownujesz tego nieudacznika Garcię z Masherano i Putyolem :( , on nie ma nawet 1 procentu ich charakteru, waleczności , zwrotności i umiejętności.

0

@Darkin na 5 obecne jak znalazł , i granie 30 minut raz na 3 miesiące w Pucharze Króla , pasuje idealnie, ale nigdy w pierwszym składzie

0

@Czarny_ck w Hiszpanii jeszcze gorzej, przecież nikt nie jesteś ślepy że jest mierny strasznie

1

Xavi widzi w nim przyszłego kapitana hahahahahahahahahahahahhaha

0

@Sznejk made in Africa xD

0

Według mnie super zawodnik , ale jak to mają czarnoskórzy w zwyczaju , pójdzie tam gdzie więcej mamony, więc nie do nas

0

Dziwny zawodnik ostatnio, strasznie nierówna forma, wczoraj zagrał super ale za parę dni może zagrać fatalnie

0

Odpuścić Ligę Europy i za wszelką cenę skupić się na lidze. Jakby wygrali ligę w co niestety nadal mocno wątpię widząc grę, uwierzyli by w siebie mocno , to młode chłopcy jeszcze

0

No i gitarka mam wykupione xD

0

W końcu przejżal ktoś na oczy ze Garcia się nie nadaje , chłopczyk o posturze gimnazjalisty nie może grać na środku obrony

0

Totalne beztalencie naprawdę

1

Odklejeniec ale to nic nowego w jego przypadku

0

@Kgorecki2500 oby grał jak najmniej minut xD jestem zagorzałym przeciwnikiem tego kopacza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?