xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LatajacyHolender tylko że Messi to jest i 10 i 9 w najlepszym wydaniu xD taka jest różnica
0
@enz1ce też o tym pomyślałem, po tamtym meczu finałowym to już nie da się wyobrazić więcej emocji w meczu piłki nożnej
3
Nie mogę patrzeć na tego Ferrana i Raphinhe , od 20 lat nie było tak słabych skrzydłowych w tym klubie
3
Ten trener to jest takie dno że głowa mała , jakie on zmiany zrobił ? XD
0
@korn234 jeszcze z dwie strzeli i zmienisz zdanie zazdrosny polaczku
0
Czemu ten trener wogole nie uczy się na błędach, przecież każdy lepszy rywal wygrywa by w pierwszej połowie 2-3 bramkiami z nami... Te ustawienie zespołu i klepnie bez sensu to dno i wodorosty, tylko nadziewamy się na kontry. Real znowu nas wypunktuje
0
@zabibarca i żadnego w którym dociskalismy kogoś xzd bardziej nas docisneli xD szczególnie w lidze majstrów, ale sorki wygraliśmy z Pilznem
2
@blakkudium myślę że będzie grał bardziej w środku jako podwieszony
2
@mikke bo jest za cienki Bolek, w reprezentacji nie zagrał przez 10 lat żadnego dobrego meczu tak naprawdę , a ty go chcesz w Barcelonie ?
0
Żadnego pucharu nie będzie w tym sezonie, nie wierzę w to
1
@Borneo ile masz lat że nie wiesz że baby takie są ? Ale sam sobie zasluzyl
3
Już Enrique w każdym wywiadzie wychwalał Busquetsa jak gdyby na złość dla dziennikarzy i kibiców , teraz następny . Wiemy jak skończył pierwszy , zobaczymy jak skończy drugi. Nic nie mam do Busiego ale jego czas dawno się skończyl . Nie wierzę ze z nim w składzie wygramy jakiś puchar.
0
Że Espanyol to odklejence wiedziałem zawsze ale żeby aż tak, chca być ważni bo zawsze są w cieniu
0
@HavertzKai ja bym podrzucił im te zgniłe jajko
0
@michal26 a defensywę bierzesz pod uwagę, bo w defensywie Balde spisał się dobrze
3
@KlonaZepan poziom niżej jeszcze od Ferrana, a wydawałoby się że gorzej się już nie da xD
0
Ja bym go oddal i zapomniał
0
@Zeniu666 ratunkuuuu..... Dlaczego porownujesz tego nieudacznika Garcię z Masherano i Putyolem :( , on nie ma nawet 1 procentu ich charakteru, waleczności , zwrotności i umiejętności.
0
@Darkin na 5 obecne jak znalazł , i granie 30 minut raz na 3 miesiące w Pucharze Króla , pasuje idealnie, ale nigdy w pierwszym składzie
0
@Czarny_ck w Hiszpanii jeszcze gorzej, przecież nikt nie jesteś ślepy że jest mierny strasznie
1
Xavi widzi w nim przyszłego kapitana hahahahahahahahahahahahhaha
0
@Sznejk made in Africa xD
0
Według mnie super zawodnik , ale jak to mają czarnoskórzy w zwyczaju , pójdzie tam gdzie więcej mamony, więc nie do nas
0
Dziwny zawodnik ostatnio, strasznie nierówna forma, wczoraj zagrał super ale za parę dni może zagrać fatalnie
0
Odpuścić Ligę Europy i za wszelką cenę skupić się na lidze. Jakby wygrali ligę w co niestety nadal mocno wątpię widząc grę, uwierzyli by w siebie mocno , to młode chłopcy jeszcze
0
No i gitarka mam wykupione xD
0
W końcu przejżal ktoś na oczy ze Garcia się nie nadaje , chłopczyk o posturze gimnazjalisty nie może grać na środku obrony
0
Totalne beztalencie naprawdę
1
Odklejeniec ale to nic nowego w jego przypadku
0
@Kgorecki2500 oby grał jak najmniej minut xD jestem zagorzałym przeciwnikiem tego kopacza