xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Litman w końcu ktoś się że mną zgadza w tej kwestii że Raphinha to tragedia
0
@KAMAWINGASSIE jak wchodzi Brazylijczyk z ławki który od pół roku nie umie nikogo obkiwac xD i drugi Alonso sabotażysta to nie ma się co dziwić
1
Uważam że trochę przesadził , w 1 połowie to powinniśmy im lekko 3 bramki strzelić i zamknąć mecz, bo mieliśmy przygniatającą przewage
0
@CarloCule szczerze to myślę że Xavi i Barcelona ma gdzieś ta ligę Europy
1
@HubertMlody mecz o 21 się zaczyna
4
Przypomina Romario tak szczerze powiem z gry i nawet z wyglądu
0
@JarekS a ile masz lat bo ja 34 ? XD masz 70 lat heh ? Chyba na tym polega forum że się inaczej postrzega świat, co chciałby przytakiwanie xD jelsi się nie zgadzam z kimś to pisze . A Raphinha dla mnie jest tragiczny widać w każdym meczu ze to ciało obce , zawsze jak piłka krąży to on ją traci .
2
@JarekS Raphinha to jest nasz najgorszy piłkarz ofensywny w tym sezonie , zerowy drybling i szybkość, oczywiście nie licząc Ferrana bo ten to już przechodzi samego siebie
0
@Kondziubarca składanie różnych zeznan jest dozwolone dla oskarżonego, gorzej dla oskarżyciela
6
@Emhyr Kounde, Gavi, Araujo, Lewy, Christiansen powiem szczerze dobrze to zauważył, wygrywamy często teraz mecze fizycznością . W końcu tego doczekałem
0
@Kondziubarca a co to ma do mojego komentarza xD ?
0
To już chyba i tak nic nie pomoże , chociaż hiszpańskie kobiety słyną z pomawiania mężczyzn, to straszny problem tam
0
Dodam że w trwających Mistrzostwach Ameryki Południowej do lat 20 w 2 meczach strzelił 3 bramki i asysta w tym wczoraj dla Argentyny, jest tam prawdziwa gwiazda. Zaznaczę że Brazylia wygrała 3-1 a trenerem tej Argentyny jest Nasz Masherano :)
6
Akurat myślę że to jest najbardziej wiarygodny dziennikarz obecnie w Piłce nożnej . Więc ciekawe ciekawe
0
On ich wyczeka i wydoi do końca z pensja 100 mln za sezon zobaczycie. A ja mu kibicuje żeby to zrobił xD niech doi frajerów
1
Czyli Deco nowym wzmocnieniem xD
3
Langlet w swojej stałej super formie xD
1
@tomasthc co ty będziesz koleś xD ile Ty masz lat, przecież laska od razu się zrzekła odszkodowania wiadomo czemu bo od razu nie była by wiarygodna , tak jej doradzają jej prawnicy
1
Ansu Fati to nie jest środkowy napastnik, tylko lewoskrzydłowy i stąd jego słaba gra, wystawiać go zamiast tego kopacza Raphinhe który jak dla mnie jest tragiczny . Chciałbym zobaczyć statystykę dryblingów w sezonie Brazylijczyka, wydaje mi się że nie wygrał ani jednego xD
2
Kurde ile razy się z laskami po kiblach chodziło i co z tego xD one same zaciągają w klubach do lazienki, chyba że ktoś ma 12 lat i nie rozumie
1
Raphinha to nie jest zawodnik na pierwszy skład
0
Prawdziwy diabłek tasmański z niego jeśli to prawda
3
@jutroIV jeszcze nie spotkałem dziewczyny na dyskotece która poszła z gościem do łazienki tylko porozmawiać xD czy oni są tam idiotami xD
1
@mayol333 a co chcesz 10 Latków trzymać pod kloszem Matko boska
1
@baja1899 tak mają obowiązek wykupu xD i negocjują obniżenie ceny z Barceloną . Pomyśl....
0
@kejdzi wyczuła wacka i jednak się spodobało xD jeszcze nie spotkałem laski, która by wacka wypluła hah
0
@Losiex pamiętaj najlepsza zemsta to brak zemsty
4
Coś mi się wydaje że niestety to prawda, ludziom od kasy bije na łeb i szukają coraz to nowych doświadczeń, ale z drugiej strony mało to razy wsadzalo się jakiejś na imprezie rękę albo ona w drugą stronę xD przecież na imprezach 95 procent lasek właśnie tego szuka
0
Przecież to jest Orawy skrzydłowy mamy ich w składzie już 3 xD po co ?
0
On nawet nie ma 10 procent charakteru Diego Costy