0

Dla nich liczy się tylko kasa. Więc witaj Arabio heh

1

@catalanian09 to jest właśnie Xavi , co on odwalił dziś to sam chyba nie rozumie tego

4

Xavi to jest parodia trenera wszystko popsuł ...

0

@Qaz123 chyba przesadziłeś że niesamowicie silny xD niesamowicie silny to on był 10 lat temu

38

Co on wymyślił matko boska xD

0

@zabibarca czemu niby xD Ronaldinho z niego nie będzie napewno heh aby tylko nic nie popsuł to będzie dobrze

0

@zeko0 lubisz chłopców xzd ?

0

@S_E_B_A zapomniałeś jeszcze o Umtitim xD

0

@Gandalf55 rzeczywiście był straszliwie nieskuteczny xD wogole mu partnerzy nie stwarzają sytuacji w muczu. Czasami jakaś jedna dwie sytuacje gdzie sam sobie stworzy . Gramy praktycznie bez skrzydłowych obecnie bo i Raphinha zaczął schodzić do środka. Bez Dembe lewy za dużo bramek nie strzeli. Bo nie ma kto mu piłki dograć . To nie Maradona że przedrybluje pół boiska i ominie bramkarza.

1

@HypeR to nie jest jakiś super ważny mecz bez przesady , również w tym robię wypowiada się Xavi. Ludzie to jest tylko Liga Europejska , ja to niżej stawiam niż Puchar Króla . Odpadniemy to odpadniemy nic się nie stanie. Ani kasy na tej Lidze Europejskiej nie zarobimy ani prestiżu

0

Myślę że najbardziej by do Arsenalu pasował. Po ostatnich meczach co widziałem w jego wykonaniu, uważam że u nas nie grał by wcale a i na rezerwy czyli Barcelonę B nie wiem czy by dał radę

0

@Tridente2015 na finiszu City niestety ich zgniecie, tak uważam . Myślę że Arsenal skończy na 3-4 miejscu

3

@Litman nie oszukujmy się Messi po zdobyciu mistrzostwa świata to już będzie siedział niedługo na boisku, a taka Liga Mistrzów dla PSG nic dla niego nie znaczy

0

@johny11 całe mistrzostwa też czlapal bo miał zaowdniow wokół siebie którzy biegali za niego i był najlepszym piłkarzem mistrzostw. W PSG są inne gwiazdeczki i nikt za nie go biegać nie będzie

0

Harry Maguire jutro szykowany na pierwszy skład :) ups

0

@kokos_xd nie zartuj xD

0

@emdope16 co xD ? Wracaj chłopaczku do lekcji bo mama będzie krzyczala

7

Wypowiada się zupełnie inaczej niż większość piłkarzy, jest to Pan ponadprzeciętnie inteligentny , widać od razu . Nie za bardzo pasuje mu rola piłkarza heh

0

Nowy Alves to on napewno nie będzie ... Ale na rezerwy do Barcy B jak najbardziej się nada

0

@cules100pro z tym bardzo dobrze to bym nie przesadzal , do 80 minuty grali totalny piach , zero strzałów na bramkę

0

@sk13 nie uważam że to najlepsza liga na świecie a napewno nie gra tam żaden najlepszy zespół na świecie :) a Manchester to zwykły średniak owej ligi. Z dawnego Manchesteru nie zostało zupełnie nic

1

@Chicken1992 i właśnie od obrony się zaczyna budowę zespołu i zaczynają się trofea. Tyle lat mieliśmy super ofensywę i co z tego jak w obronie Lenglety

0

@lukkobe przeczytaj to jeszcze raz co napisałeś xD a ja Ci podpowiem , Alba od lat nie wnosi nic w ciężkich meczach a nie sorry masakryczne błędy wnosi w obronie. A zarabia kosmiczne pieniądze niewspolmierne do jego umiejętności

0

@kinioo w życiu się na to nie zgodzi nasz super dojący klub zawodnik. Mam jedynie szacun do Pique który mógł grać z ogórkami La liga albo ogony i dalej by trzepal hajs

2

Mam nadzieję że po sezonie odejdzie j tyle w temacie. Asysty z ogórkami La Liga za taką pensje , nie dziękuję i masakryczne błędy w ustawieniu i obronie.

0

@bjorno w takiej formie to on jest wart 80 mln

0

Kto to jest xD bo nawet nie wiem o kim mowa

0

@Tomek54321 w lidze mistrzów już nie gramy więc spokojnie na średniakow ligowych nawet bez paliwa pod koniec wystarczy . A ligę Europejską to szczerze mam gdzieś heh i myślę że Xavi również

0

@4Fabregas4 ty jesteś jakiś nawiedzony xD ciekawe ile by piłkarzy tak tylko dostawilo nogę, co ty masz do niego wiecznie . Wstyd mi za takich Polaków. To jest piłkarz wybitnie techniczny i wybitny napastnik z najlepszymi statystykami na świecie w ostatnich 10 latach , zrozum to w końcu

1

Kto by się spodziewał że Christiansen to będzie taka skała w obronie, on super technicznie jest , wogole nie panikuje w sytuacjach gdzie taki Garcia to by popuścił w majtki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?