xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pali im się dupa xD tak to z boku wyglada
0
@Poro6niec myślę że minimum
0
@B jak BARCA czekaj czekaj bo teraz to mam bekę niezła , i kogo znajdziesz na jego miejsce skoro sam mówisz że nie ma nawet szans żeby zdobyć kreatora gry nie mówiąc o napastniku który będzie kreował i strzelał . Wy sami siebie oracie tymi wypocinami...
0
Pewnie chce z 15 netto za rok a umiejętności na gwiazdę to on nie ma . Więc odpada . Ale jakby się zgodził na niską pensje jaką miał Depay to jako uzupełnienie składu jak najbardziej .
1
@Comentateiro przecież to jest jasne że z Messim to była najlepsza Barca w histori i minie może 100 lat albo i nigdy już takiego czegoś nie zobaczymy . Więc pora się przyzwyczaić do porażek.
10
Pożegnać i życzyć powodzenia. Synonim klęski Barcelony w Europie to miedzy innymi on
0
@FioletoweOczy ależ tu są cyrki , strzela Lewy karnego a piszą że ma problem nawet z karnymi hahaha
1
@MiGzi ostatnio każdy mecz u niego tak wyglada
1
@Pstryk jak ktoś mówi że Lewy nie na techniki hahaha aż mi się sama mordka śmieje
1
@xesco ma 25 goli na 30 gier u nas
0
@Biegun93 strzelił 25 goli na 30 męczy w tym jeden z karnego i jest nieudacznikiem xD
0
Co do wcześniejszych komentarzy w tym temacie Lewego ma już 25na 30 meczy w tym sezonie a nie 24 xD ale i tak jest słaby według większości dzieciakow tutaj i nieudaczników którzy muszą wstawać o 6 rano do pracy której nienawidzą. Jeden gol z karnego xD reszta z gry. Nie oszukujmy się Lewy w Primie z Messim Iniesta Xavim na boisku miałby blisko 50 goli w samej lidze spokojnie .... A tutaj ma nieudaczników typu Raphinha Albo młodzików i też daje rade. Przecież Gavi to jeszcze junior ma 18 lat. Spójrzcie na resztę składu z wczoraj. Sergi Roberto bez komentarza każdy wie jak on gra, Busi Oldboy tragedia, Raphinha to już wogole fenomen on jak strzela to podaje a jak podaje to strzela i tak cały sezon i czasem z podania nawet mu bramka wpadnie raz na 20 meczów, Kessie to każda piłka stykowa strata, Torres każdy wie, Ansu Fati masakra itd itd. To są sezony przejściowe zrozumcie to
0
@gravis_jg uważam że strzeli około 40 bramek łącznie w tym sezonie ale według Ciebie i tak będzie słaby no jest Polakiem i jesteś zazdrośnikiem
0
@sumo Inter , real to słabi przeciwnicy xD ?
0
@Lucassito ależ jesteś odklejony xD zazdrościsz dla Lewego życia po prostu. Jaki miał wokół siebie skład Leo a jaki ma Lewy, ogarnij się
5
@Szymek_PL 24 bramki a jeszcze ile meczy zostało xD Fajna ta Twoja stodoła. Zaznaczam że chyba 1 gol z karnego xD to są nieziemskie statystyki jak na jego wiek
2
Ja tam jestem z Roberta super zadowolony w tym sezonie. Szczerze w wieku 35 lat takie liczby robić to szok. I też lubię jak udziela się w pressingu nawet w 85 minucie , zapieprza jak młody . Brakuje nam trochę na innych pozycjach jakości . Kto się trochę zna na pilce ten to rozumie.
0
Wygrali z Liverpoolem, Manchesterem City, z Chelsea , z nami . Dobry zespół się ksztaltuje. Nie zdziwie się że na finiszu wygrają ligę angielska
0
Szczerze to ja mam gdzieś ta Ligę Europy heh i tak parząc wczoraj po gwizdku piłkarze i Xavi również heh. W następnym sezonie wyjść z Ligi Mistrzów z grupy i myślę że to będzie minimum
0
Cieszy się bo przegral to jest nowa mentalność Barcelony w Europie
0
@krzysiekgier który mecz xzd on gra piach bo takie ma umiejętności
3
Potrzebne są transfery bo niektórzy piłkarze nie nadają się na Europę. Przebudowy ciąg dalszy i nawet bardzo dobrze że odpadliśmy
1
Czemu on zawsze robi zmianę jakby grał przeciwko nam ?
0
Raphinha to dno dna czy wy tego nie widzicie ?
1
Marnie widzę ten mecz z super Roberto xD jako kreatorem gry, chyba raczej karykatura kreatora
2
Jednak przeczucia mnie nie myliły coś się kroi z Messim. Messi wie że nawet jak pójdzie do Arabi albo Amereki za 2 lata to mu zapłacą zlotem
5
@Natanael Balde, Kessie opcji jest wiele ale napewno nie Alba
0
A co wy na to jakby miał wrócić na rok i piękne pożegnanie , ja jestem za
0
@ventriloquist1 nie , lepiej kupić znowu placka jakiegoś Ferrano podobnego za 55 mln albo drugiego placka Raphinhe
0
@K4tsuuu zrozumie gościu że Lewandowski to jeden z najlepiej presujacych napastników w Europie