xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@slayer wy chyba przeceniacie ten Manchester to nie jest topowy zespół
2
Nie jedzcie po Fatim bo mi wstyd za was. Chłop miał prawie dwa lata wyjęte z życia piłkarza przez kontuzje i nadal jest bardzo młody. Przed kontuzjami to był nasz praktycznie najlepszy piłkarz. Piłka się kleiła do nogi, nienaganną technika, strzały, wykończenie. Niestety kontuzje go zniszczyła a raczej psychika mu siadla , widać że odstawia nogę w stylowych sytuacjach i nie idzie na pełen gaz. Szkoda chłopaka :(
2
@Kamilb1988 z Garcia w obronie napewno gość się tragicznie ustawia
1
@Patryk1899 zobaczysz jaka dziś on jest ostoja xD haha. To jest najsłabszy obrońca w Barcelonie od wielu lat
2
@Don Lucas to już znamy wynik xD
3
@Krystian1588 musi stać się lepszym piłkarzem xD
0
@12Cule34 uwierz mi że by był xD w końcu się Xavi na nim poznał że to mina
0
@Tridente2015 a co bedzie jak De Jong dozna kontuzji ?
6
Ależ bramka Leo Messiego w hicie ligi francuskiej w ostatniej minucie meczu xD i wygrali 4-3 , sorki ale warto zobaczyć jak ktoś nie widział
4
Jak widzę tego Viniciusa to muszę się aż przejść z zażenowania :)
1
@Piknik22 i Busi na 30 minut
2
Co on gada xD boje się że zupełnie odleciał :(
1
Zauważylem że Busi zazwyczaj po kontuzji gra bardzo dobrze bo jest wypoczęty
1
@adi7adi8 Dobry pomysł w sumie. Kurde dopiero zobaczyłem że taki sam komentarz wyżej heh edytuje
9
De Jong Busi Kessi i jedziemy na Manchester, osttanio Kessi w dobrej formie widać złapał pewność siebie
1
Statystyki ma nieziemskie w tym sezonie
0
@Pustelnik napewno tak będzie xD
0
Ostatnio słowo placek jest bardzo popularne i tutaj idealnie pasuje xD
0
@catalanian09 haha no no w punkt
4
@Zbyszard my nie chcemy ale Laporta chce xD
0
@Tomek54321 no ja ogólnie już przed meczem mówiłem co ten placek wystawił za skład heh
0
@Tomek54321 ja ogólnie lubię placki szczególnie ziemniaczane
11
@Coutinho007 i podziękujmy przy okazji Xaviemu za wczorajszy sabotaż
1
@koozzi tak Realek święty i w każdym sezonie 20 rzutów karnych przy 1 naszym xD
5
Sądząc po YouTube on jeszcze niżej poziomem jest od Bellerina xD można można heh a wydawało się że nikt go nie przebije
0
I tak go zgarnie PSG
1
Proszę zgódź się i wes ze sobą sabotażyste Albe
0
@cyron1 Kounde ale według mnie nie faulowal, a jeśli już to nie było to w polu karnym
2
@cyron1 Roberto to był zupełnie gdzie indziej w tej sytuacji xD
3
Okazje lewego, fatiego, słupek Casemiro prawie samobój i wiele innych xD i co najmniej dwa karne dla nas ewidentne