0

@slayer wy chyba przeceniacie ten Manchester to nie jest topowy zespół

2

Nie jedzcie po Fatim bo mi wstyd za was. Chłop miał prawie dwa lata wyjęte z życia piłkarza przez kontuzje i nadal jest bardzo młody. Przed kontuzjami to był nasz praktycznie najlepszy piłkarz. Piłka się kleiła do nogi, nienaganną technika, strzały, wykończenie. Niestety kontuzje go zniszczyła a raczej psychika mu siadla , widać że odstawia nogę w stylowych sytuacjach i nie idzie na pełen gaz. Szkoda chłopaka :(

2

@Kamilb1988 z Garcia w obronie napewno gość się tragicznie ustawia

1

@Patryk1899 zobaczysz jaka dziś on jest ostoja xD haha. To jest najsłabszy obrońca w Barcelonie od wielu lat

2

@Don Lucas to już znamy wynik xD

3

@Krystian1588 musi stać się lepszym piłkarzem xD

0

@12Cule34 uwierz mi że by był xD w końcu się Xavi na nim poznał że to mina

0

@Tridente2015 a co bedzie jak De Jong dozna kontuzji ?

6

Ależ bramka Leo Messiego w hicie ligi francuskiej w ostatniej minucie meczu xD i wygrali 4-3 , sorki ale warto zobaczyć jak ktoś nie widział

4

Jak widzę tego Viniciusa to muszę się aż przejść z zażenowania :)

1

@Piknik22 i Busi na 30 minut

2

Co on gada xD boje się że zupełnie odleciał :(

1

Zauważylem że Busi zazwyczaj po kontuzji gra bardzo dobrze bo jest wypoczęty

1

@adi7adi8 Dobry pomysł w sumie. Kurde dopiero zobaczyłem że taki sam komentarz wyżej heh edytuje

9

De Jong Busi Kessi i jedziemy na Manchester, osttanio Kessi w dobrej formie widać złapał pewność siebie

1

Statystyki ma nieziemskie w tym sezonie

0

@Pustelnik napewno tak będzie xD

0

Ostatnio słowo placek jest bardzo popularne i tutaj idealnie pasuje xD

0

@catalanian09 haha no no w punkt

4

@Zbyszard my nie chcemy ale Laporta chce xD

0

@Tomek54321 no ja ogólnie już przed meczem mówiłem co ten placek wystawił za skład heh

0

@Tomek54321 ja ogólnie lubię placki szczególnie ziemniaczane

11

@Coutinho007 i podziękujmy przy okazji Xaviemu za wczorajszy sabotaż

1

@koozzi tak Realek święty i w każdym sezonie 20 rzutów karnych przy 1 naszym xD

5

Sądząc po YouTube on jeszcze niżej poziomem jest od Bellerina xD można można heh a wydawało się że nikt go nie przebije

0

I tak go zgarnie PSG

1

Proszę zgódź się i wes ze sobą sabotażyste Albe

0

@cyron1 Kounde ale według mnie nie faulowal, a jeśli już to nie było to w polu karnym

2

@cyron1 Roberto to był zupełnie gdzie indziej w tej sytuacji xD

3

Okazje lewego, fatiego, słupek Casemiro prawie samobój i wiele innych xD i co najmniej dwa karne dla nas ewidentne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?