xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SirChuck co ty wygadujesz , pozbyć się go i zapomnieć o nim
2
Najbardziej z tego meczu to zapamiętałem Garcie, wszedł na boisko i od razu klopsa zrobił, tak uderzył główka w piłkę że zaliczyłby piekna asystę , wystarczyło mu parę minut. To jest gość mina . Niewiadomo kiedy wystrzeli babola, ale jedno jest pewne zawsze to robi
8
Rośnie super zawodnik , trochę za dużo się napala u nas to nie przejdzie
5
@Lionel_Messi10 PSG albo City innych opcji w Europie nie ma
0
Nie mogłem słuchać tego bencwala komentatora , straszliwie czuć było że jest za Realem. Jak on się nazywa ?
0
Nie przesadzaj my że facet 60 letni wali w kiblu narkotyki , w to nie uwierzę.
3
I Real stracił punkty ups
4
@marabut mecz meczowi nie równy , ale łomot dostali niezły dziś i bardzo dobrze
1
Liverpool - United 7-0 przed chwilą się zakończył co wy na to xD ?
2
@ArcziArtt nie płacz kolego xD tyle co nam nie podyktowali w tym sezonie karnych to jest kropla w morzu
2
Kessie ławka za ostatni mecz , za to że byl jednym z najlepszych na boisku xD
0
Mam złe przeczucia co do tego meczu. Valencia walczy o zycie
0
@YoungMan racja, Raphinha gra dobry mecz raz na 20 spotkań i to uderzając asysta mu wyjdzie xD, więc i tak bez roznicy
0
@ini_barca człowieku on miał 80 procent goli z karnych, zobacz ile ma Lewy goli z gry w tym sezonie a ile on miał w tamtym .... I bez dyskusji xD. Zupełnie się u nas nie sprawdził i bardzo dobrze że odszedł
3
@Czarny_ck to jest idealny klub dla Depaya zero presji na puchary, u nas nie radził sobie zupełnie
0
@Gall zauważ jeszcze ile karnych oni strzelili
1
@Pako96 i dodajmy że tylko jeden gol z karnego , niech ktoś mi pokaże kto strzelił więcej goli z gry w tym sezonie w europie
0
@sk13 bo nasi pomocnicy to mają w ciul goli xD
12
@Rarenzio mam radę, rozpędza się i walnij baranka w ścianę , może pomoże . A jak nie to zmniejsz dawkę leku rano
55
Lewy strzelił 25 goli w pół sezonu praktycznie i mówią że osłabia zespół hahahaha skąd tacy ludzie się biorą . A na początku jak wychwala Lewego jak lądował bramkę za bramka
5
Ma prawie 10 asyst w samej lidze , dobre liczby kręci.
0
Jednak trochę szacunku mu się nalezy, tyle lat tu jest
2
Ale wczoraj komicznie wyglądały jego niby rajdy xD taką tania podróbka Neymara, drybling i szybkość na tragicznym poziomie
1
Ciężko być Barcelona zawsze jak z kimś wygrywamy twierdzą że to przypadek i że byli od nas lepsi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jakbyśmy wcześniej tak grali , to byśmy wyszli z grupy Ligi Mistrzów i tak samo odprawili byśmy Manchester w Lidze Europy na Lajcie. Obrona z Araujo Kounde Balde , i tak z Lewym Dembele i Gavim , jest stworzony do gry z kontry . Xavi jak dotąd nie do końca z tego korzystał z ich potencjału. To nie są piłkarze do klepania pilką
0
Typowa zapchajdziura, na szczęście w ważnych meczach to on sobie nie pogra . Myślę że dostanie 2 mln euro za sezon maks
1
@eltores powinniście przegrać 2 albo 3-0 , tak szczerze mówiąc, np akcja z Fatim
1
Wychodzi na to że piłkarze zagrali po swojemu i wygrali, a jakby grali jak Xavi im każe to by się źle skończyło . Dobrze że zagrali z kontry xD myślałem że on się czegoś nauczył ale niestety nie . Posiadanie piłki nic nie daje.
12
@arekkkk1 zero strzałów celnych realu jaki widzisz w tym fart ?