2

@SirChuck co ty wygadujesz , pozbyć się go i zapomnieć o nim

2

Najbardziej z tego meczu to zapamiętałem Garcie, wszedł na boisko i od razu klopsa zrobił, tak uderzył główka w piłkę że zaliczyłby piekna asystę , wystarczyło mu parę minut. To jest gość mina . Niewiadomo kiedy wystrzeli babola, ale jedno jest pewne zawsze to robi

8

Rośnie super zawodnik , trochę za dużo się napala u nas to nie przejdzie

5

@Lionel_Messi10 PSG albo City innych opcji w Europie nie ma

0

Nie mogłem słuchać tego bencwala komentatora , straszliwie czuć było że jest za Realem. Jak on się nazywa ?

0

Nie przesadzaj my że facet 60 letni wali w kiblu narkotyki , w to nie uwierzę.

3

I Real stracił punkty ups

4

@marabut mecz meczowi nie równy , ale łomot dostali niezły dziś i bardzo dobrze

1

Liverpool - United 7-0 przed chwilą się zakończył co wy na to xD ?

2

@ArcziArtt nie płacz kolego xD tyle co nam nie podyktowali w tym sezonie karnych to jest kropla w morzu

2

Kessie ławka za ostatni mecz , za to że byl jednym z najlepszych na boisku xD

0

Mam złe przeczucia co do tego meczu. Valencia walczy o zycie

0

@YoungMan racja, Raphinha gra dobry mecz raz na 20 spotkań i to uderzając asysta mu wyjdzie xD, więc i tak bez roznicy

0

@ini_barca człowieku on miał 80 procent goli z karnych, zobacz ile ma Lewy goli z gry w tym sezonie a ile on miał w tamtym .... I bez dyskusji xD. Zupełnie się u nas nie sprawdził i bardzo dobrze że odszedł

3

@Czarny_ck to jest idealny klub dla Depaya zero presji na puchary, u nas nie radził sobie zupełnie

0

@Gall zauważ jeszcze ile karnych oni strzelili

1

@Pako96 i dodajmy że tylko jeden gol z karnego , niech ktoś mi pokaże kto strzelił więcej goli z gry w tym sezonie w europie

0

@sk13 bo nasi pomocnicy to mają w ciul goli xD

12

@Rarenzio mam radę, rozpędza się i walnij baranka w ścianę , może pomoże . A jak nie to zmniejsz dawkę leku rano

55

Lewy strzelił 25 goli w pół sezonu praktycznie i mówią że osłabia zespół hahahaha skąd tacy ludzie się biorą . A na początku jak wychwala Lewego jak lądował bramkę za bramka

5

Ma prawie 10 asyst w samej lidze , dobre liczby kręci.

0

Jednak trochę szacunku mu się nalezy, tyle lat tu jest

2

Ale wczoraj komicznie wyglądały jego niby rajdy xD taką tania podróbka Neymara, drybling i szybkość na tragicznym poziomie

1

Ciężko być Barcelona zawsze jak z kimś wygrywamy twierdzą że to przypadek i że byli od nas lepsi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jakbyśmy wcześniej tak grali , to byśmy wyszli z grupy Ligi Mistrzów i tak samo odprawili byśmy Manchester w Lidze Europy na Lajcie. Obrona z Araujo Kounde Balde , i tak z Lewym Dembele i Gavim , jest stworzony do gry z kontry . Xavi jak dotąd nie do końca z tego korzystał z ich potencjału. To nie są piłkarze do klepania pilką

0

Typowa zapchajdziura, na szczęście w ważnych meczach to on sobie nie pogra . Myślę że dostanie 2 mln euro za sezon maks

1

@eltores powinniście przegrać 2 albo 3-0 , tak szczerze mówiąc, np akcja z Fatim

1

Wychodzi na to że piłkarze zagrali po swojemu i wygrali, a jakby grali jak Xavi im każe to by się źle skończyło . Dobrze że zagrali z kontry xD myślałem że on się czegoś nauczył ale niestety nie . Posiadanie piłki nic nie daje.

12

@arekkkk1 zero strzałów celnych realu jaki widzisz w tym fart ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?