xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlexDark00 głupota i zazdrość od Ciebie aż bije , a liga hiszpańska i liga mistrzów to też liga farmerów? 3 strzelec w histori ligi mistrzów i lider strzelcow tego sezonu ligi hiszpanskiej w jego pierwszym sezonie gdzie kolegów do gry ma bardzo bardzo średnich
4
@require on jest tam teraz bogiem
2
Już się zabezpieczają na wypadek wyrzucenia z Ligi Mistrzów , będą opuszczać tonący okręt jeden za drugim
2
@Bogan ludzie to nic nie pamiętają, Lewy w pół sezonu strzelił tyle co Villa w najlepszym sezonie . Nie ma co porównywać nawet
1
@cracker też tak czytam i myślę że dobrze widzę haha a Koeman swoją drogą super trener xD
3
Nie za bardzo rozumiem , co on z tego ma że tak się wypowiada xD przecież to nie zachęca nikogo do oglądania tej ligi. To tak jakbyś miał firmę i mówił to jest najgorsza firma na świecie xD
0
@slayer nie zgadzam się zupełnie z twoim tokiem rozumowania
0
@slayer to jest chora pensja zrozum to , on obecnie nic nie daje dla zespółu .... Nic
0
Ta informacja zrobiła mi dzień :) pozbyć się darmozjada , poziom sportowy defensywny fatalny a pensja krolewska
1
Jak ktoś jest w miarę kumaty to między słowami wie co te słowa znaczą. Messi nie wróci do Barcelony ze względu na finanse
0
@Kamil689 od kogo chcesz go wypożyczyc haha jak mus je kontrakt kończy
7
@David_Martin z Garcia w obronie to raczej nigdy nic szybko nie załatwimy chyba że nas załatwia . On jest poziomem niżej od Elche jeszcze
4
Nie wiem czemu w artykule jest wpisane że ma 32 lata , on już ma 33 a za dwa miesiące będzie miał 34. Chyba jest lekka różnica nie prawda xD ?
12
Taki Alba darmozjad powinien zejść z pensji albo odejść , wiem oczywiście że tego nie zrobi
1
Już nie przesadzaj my że ktoś kto ma 31 to weteran xD
5
@neeed ale boli dupsko że Messi jest mistrzem świata :) i najlepszym piłkarzem mistrzostw. Argentyna wczoraj miała 30 strzalow w meczu przy zero Panamy . Panama jest na poziomie reprezentanci Polski
1
@Tomcio nie wchodz nie czytaj i nie rzygaj xzd
9
@scotti żeby cena spadła do 10 mln , lato to jest osttania okazja żeby na nim zarobić , widać że chłopak nie ma charakteru do gry na wysokim poziomie
9
A Messi jak to Messi wczoraj fenomenalny mecz w reprezentacji Argentyny przy fanatycznych kibicach, fenomenalna bramka plus dwa razy poprzeczka , on zupełnie inaczej gra w reprezentacji z innym zaangażowaniem niż u Arabusow. Pięknie walczył biegał wszędzie . Do tego smaczek 800 tna bramka w karierze .
0
@matt121 dziadzia Perez jest głównym pomysłodawcą Superligi kolego
0
@Tomek54321 mi nie przeszkadza, bardziej Liga Mistrzów mi nie pasuje, tylko niestety muiszmy obecnie lizać dupę UEFIe więc z Superligi mogą być nici
0
@nowy19pl domyślam się że chodzi o kasę bo oco niby innego heh
0
Plus Dembele 60 mln
1
Ale będą jaja jak Pereza wydymany z tą superligą xD się dziadek wscieknie
1
@Bogan PSG tylko czeka
1
@PJ777 wykluczyc to nas napewno wyklucza, tylko na ile czasu
0
@Wowo30 otóż to trafiłeś w sedno
0
@an_di pogodzimy się że nas wyklucza z Ligi Mistrzów , to jest nieuniknione. Liga Mistrzów bez Realu i Barcelony ... Kto to niby będzie oglądał xD ? Bo ja napewno nie
0
@pacior95watpie czy ktoś by chciał odejść mając takie kontakty jak tu ma. Chyba że Dembele xD ale ten to akurat niech odchodzi
0
Sam bym się wykluczył z tych śnieszych skorumpowanych rozgrywek na miejscu Barcy. Jeden sezon bez europejskich pucharów a później od 2024/2025 superliga i cacy. Póki co skupić się na budowie zespołu. Zrobią nam przysługę :) na spokojnie będzie można budować zespół