xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Brashearr jak zagrają tak jak potrafią to słabo to widzę xD
0
@Macio93 zawsze masz złe przeczucie to norma xD
0
@Snejku czyli nie znasz się na piłce , jeden i drugi jest fatalny xD ale Garcia poziom niżej
2
@sokot jeszcze nie widziałem żeby on a pierwszym składzie dobry mecz zagrał
1
Ja np wogole nie oglądam Ligi Mistrzów od lat ani finałów ani półfinałów ani nic, tylko mecze Barcy
2
@J23Closs czemu nie blokujecie takich upośledzonych ludzi ?
1
@Benek1899x1910 Alba w ważnym meczu równa się przegrana tak jest od wielu lat, na szczęście Xavi dawno to zauważył i wstawia go tylko na ogórki ligowe i bardzo dobrze
2
@pienaar oo matko trzymajcie mnie to by do przerwy już Benzema 3 strzelił
4
@Krzysiek872 gdzie ja tu niby płacze ?
2
@mika_barca Chelsea nie zagra nawet w lidze Europy w przyszłym sezonie xDa Messiwmu zostały maks dwa sezony na jakimś poziomie
0
@Moxley 400 mln od Arabów a 10 mln od nas jak myślisz co wybierze xD ?
7
Poziom graczy rezerwowych to tragedia, jak będziemy przegrywać zmiany nic nie wniosą , więc pierwszy skład musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Jak Ancelotti po raz 4 wstawi Modrica, Krossa i Valverde którzy są wolni to przejdziemy dalej . Dziwne że on się wogole na błędach nie uczy ale to już ich problem
0
@Kibic05 jest na to duża szansa , a nawet bardzo duża xD
0
@Meskalina a Ty za darmo pracujesz jak masz dzieci albo żonę ?
0
@Nicko raczej w lidze mistrzów w najbliższych latach już nie pogramy ale może w Superlidze
0
@Anonymus0608 gość jest ograniczony więc co się dziwić xD
11
@krzak82 a zgadnij kto ma najwięcej udanych dryblingów , wykreowanych setek, asyst i bramek z dystansu x tak... Messi xD
13
@Malibu na taką kasę to nie ma ani jednego człowieka na ziemi żeby zasłużył xD
0
Dowiedziałem się z zagranicznych portali że chodzi o obniżkę o 25 procent czyli o 1/4 a nie do 1/4 pensji. Zmieńcie to w artykule bo to znacząca różnica xD
2
@tbas niestety taki urok tej pracy, szczególnie w Barcelonie
0
@sidi12843 co ty bredziesz chłopie ? XD
9
@pienaar Kessie gra bardzo dobrze w klasykach , ostatnie dwa klasyki dwa gole dzięki niemu
2
@catalanian09 hahha nie mogę z Tobą xD fajnie się pośmiać z takich ludzi
0
4 filary zespołu niedostępne , nie wygląda to dobrze
3
@Lionel_Messi10 po tym newsie że chcą mu dać 8 mln brutto to już wiaodmo że tam nie zostanie . On tam jest tylko dla kasy jak kasy nie ma i go tam nie będzie
3
@Almighty a po drugie nikt nie ustawiał żadnych meczów
1
Możemy z Europa się pożegnać na dobrych kilka lat
0
@busel004 to jest kibic Realu , sam się do tego otwarcie przyznaje i masz już odpowiedź
13
@catalanian09 gra jest mizerna hahaa wes Ty chłopie rozpędza się i zrób baranka, ma najlepsze statystyki w Europie w tym sezonie. W każdym meczu PSG a oglądam wszytskie, wystawia takie patelnie dla Mbappe i innym że głowa mała. Doliczają jeszcze statystyki z MŚ ma w tym sezonie 25 goli i 20 asyst xD. Jakby tak jeszcze strzelał karne w PSG i jakby tak Mbappe nie był pajacem i zaczął mu podawać spokojnie w samej lidze by miał 25 bramek
0
@chrissssty69 czytam teraz w innym artykule na necie że o 1/4 więc do sprostowania bo w końcu nie wiem jak jest