0

@Brashearr jak zagrają tak jak potrafią to słabo to widzę xD

0

@Macio93 zawsze masz złe przeczucie to norma xD

0

@Snejku czyli nie znasz się na piłce , jeden i drugi jest fatalny xD ale Garcia poziom niżej

2

@sokot jeszcze nie widziałem żeby on a pierwszym składzie dobry mecz zagrał

1

Ja np wogole nie oglądam Ligi Mistrzów od lat ani finałów ani półfinałów ani nic, tylko mecze Barcy

2

@J23Closs czemu nie blokujecie takich upośledzonych ludzi ?

1

@Benek1899x1910 Alba w ważnym meczu równa się przegrana tak jest od wielu lat, na szczęście Xavi dawno to zauważył i wstawia go tylko na ogórki ligowe i bardzo dobrze

2

@pienaar oo matko trzymajcie mnie to by do przerwy już Benzema 3 strzelił

4

@Krzysiek872 gdzie ja tu niby płacze ?

2

@mika_barca Chelsea nie zagra nawet w lidze Europy w przyszłym sezonie xDa Messiwmu zostały maks dwa sezony na jakimś poziomie

0

@Moxley 400 mln od Arabów a 10 mln od nas jak myślisz co wybierze xD ?

7

Poziom graczy rezerwowych to tragedia, jak będziemy przegrywać zmiany nic nie wniosą , więc pierwszy skład musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Jak Ancelotti po raz 4 wstawi Modrica, Krossa i Valverde którzy są wolni to przejdziemy dalej . Dziwne że on się wogole na błędach nie uczy ale to już ich problem

0

@Kibic05 jest na to duża szansa , a nawet bardzo duża xD

0

@Meskalina a Ty za darmo pracujesz jak masz dzieci albo żonę ?

0

@Nicko raczej w lidze mistrzów w najbliższych latach już nie pogramy ale może w Superlidze

0

@Anonymus0608 gość jest ograniczony więc co się dziwić xD

11

@krzak82 a zgadnij kto ma najwięcej udanych dryblingów , wykreowanych setek, asyst i bramek z dystansu x tak... Messi xD

13

@Malibu na taką kasę to nie ma ani jednego człowieka na ziemi żeby zasłużył xD

0

Dowiedziałem się z zagranicznych portali że chodzi o obniżkę o 25 procent czyli o 1/4 a nie do 1/4 pensji. Zmieńcie to w artykule bo to znacząca różnica xD

2

@tbas niestety taki urok tej pracy, szczególnie w Barcelonie

0

@sidi12843 co ty bredziesz chłopie ? XD

9

@pienaar Kessie gra bardzo dobrze w klasykach , ostatnie dwa klasyki dwa gole dzięki niemu

2

@catalanian09 hahha nie mogę z Tobą xD fajnie się pośmiać z takich ludzi

0

4 filary zespołu niedostępne , nie wygląda to dobrze

3

@Lionel_Messi10 po tym newsie że chcą mu dać 8 mln brutto to już wiaodmo że tam nie zostanie . On tam jest tylko dla kasy jak kasy nie ma i go tam nie będzie

3

@Almighty a po drugie nikt nie ustawiał żadnych meczów

1

Możemy z Europa się pożegnać na dobrych kilka lat

0

@busel004 to jest kibic Realu , sam się do tego otwarcie przyznaje i masz już odpowiedź

13

@catalanian09 gra jest mizerna hahaa wes Ty chłopie rozpędza się i zrób baranka, ma najlepsze statystyki w Europie w tym sezonie. W każdym meczu PSG a oglądam wszytskie, wystawia takie patelnie dla Mbappe i innym że głowa mała. Doliczają jeszcze statystyki z MŚ ma w tym sezonie 25 goli i 20 asyst xD. Jakby tak jeszcze strzelał karne w PSG i jakby tak Mbappe nie był pajacem i zaczął mu podawać spokojnie w samej lidze by miał 25 bramek

0

@chrissssty69 czytam teraz w innym artykule na necie że o 1/4 więc do sprostowania bo w końcu nie wiem jak jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?