xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matt121 człowieku to Ty nie znasz historii wogole albo masz 15 lat xD
5
Nie powiem że nie bo walczy na boisku ale umiejętności ma bardzo ale to bardzo marne, na rezerwowego by się nadal wchodzącego na ostanie 10-15 minut na nic wiecej
0
@HypeR Duńczyk jest według mnie obecnie najlepszym obraca środkowym na świecie w wyprowadzaniu pilki a Araujo w odbiorze, świetnie się uzupełniają, stąd strata tylko 9 bramek w lidze
4
Takich piłkarzy trzeba brać , on był gwiazdą ostatnich mistrzostw do lat 20
0
Myślę że to dobra decyzja , bo jak wygramy ten mecz to mamy mistrzostwo
0
Paradoks jest taki że lepiej jak go nie ma i jest kontuzjowany, bardzo słaby zawodnik. Nadaje się tylko na mecze z ostatnim zespołem w tabeli i to jedynie na Camp Nou
0
@arraco naszpikowane gwiazdami z Messim w szczytowej formie zazwyczaj przegrywaliśmy z Getafe, dobrze to pamietam
3
@Lewandinho a Garcia xD ?
6
@magico nie panikuj kolego hehe
1
@FC4BARCA za tydzień będzie 8
3
@fotohobby a czy mają tyle kontuzji w zespole jak my ?
0
@LaSagradaFamilia takie są fakty transfery to zupełny niewypał. Uważam że tylko Lewy co nie co pokazuje jak na 35 latka . Ale i tak już jego kariera to koncowka
0
@slayer ja uważam że wymienieni zawodnicy są na bardzo słabym poziomie, nie będziemy nimi grać ani ofensywnie ani z polotem, zapomnijcie o tym. Może z wrzutki z różnego coś się uda strzelić najwyzej
1
Dlaczego wy tego nie rozumiecie że ten skład personalny jest po prostu słaby. Nie możemy grać dobrze z piłkarzami typu Garcia, Roberto , Alba , Kessie, Busi , Raphinha, Alonso. Nie da się... Zrozumcie to... Czy trenerem będzie Xavi czy Guardiola. Nasze personalia przy kontuzjach są jakie są. Wygrane po 1-0 to i tak ich szczyt możliwości
3
Poziom tego meczu to są jakieś żarty xD
1
@radekbr83 z takim środkiem pola też bym się bał o ten sezon xD
8
Zaszalał Alba na skrzydle heh
2
Nie wygramy tego meczu dziś takim składem jakim dysponujemy obecnie
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@Lucassito wypad z tego portalu jeśli swoich zawodników nazywasz bandytami
1
@[Oli] zgadzam się w 100 procentach teraz każda akcja stykowa na korzyść rywali idzie
2
Komentarz usunięty
5
Błąd za błędem w tym meczu popełniał arbiter
0
@michalgajdek właśnie to potwierdziło że czytałem xD
0
@michalgajdek reszta artykułu zaprzecza temu że były kontuzje, jakbyś o tym zapomniał. Nie ma co panikować napewno Barcelona nie jest tak slaba jak wynik tego meczu.
3
Kwestia jest w składzie ale niestety autor artykułu nie jest zbytnio kumaty i tego nie wywnioskował, w każdym z podanych meczy mielismy bardzo duże braki ze względu na kontuzje, w meczach w pełnych składach z Atletico i Realem nie mieli z nami szans. Nie zgadzam się zupełnie z tym artykułem. Nie dało się wyjść z grupy Ligi Mistrzów grając w obronie z Garcia i Alonso czy Albą z kontuzjami Araujo i Kounde, również wczoraj nie dało się wygrać grając bez 90 procent podstawowych graczy ofensywnych gdzie tylko Lewy jest zdrowy i bez obecnie najróżniejszego naszego obrońcy Christiansena . Ludzie trochę obiektywizmu to nie boli... Zaślepieni jesteście po porażkach tylko tym żeby jechać po nich . Wiadomo pewnie piłkarze nie powinni tu grać , bo to nie jest poziom Barcelony a Ligi Europy patrz : Raphinha, Kessie, Roberto , Alba, Alonso , Garcia, Busi , Torres a niestety wszyscy Ci kopacze byli wczoraj na boisku... Jeśli gość typu Raphinha ma stanowić o naszej siłę to nawet nie grajmy w Lidze Mistrzów bo znowu z grupy nie wyjdziemy napewno. Jest straszna dysproporcja między naszym pierwszym składem a poziomem graczy rezerwowych. Nasz nasilniejszy skład w formie spokojnie ten mecz mógłby być w drugą stronę 4-0. I byłaby euforia.
0
@pluszek bardzo słaba Loga Hiszpańska gdzie Real co roku zdobywa puchar Europy xD
0
@Boro79 Xavi wogole nie panował w drugiej połowie nad niczym , który to już raz , tracimy gola na 2-0 i później jest taka dziura że głowa mała
1
@J23Closs z wczorajszego meczu Lewy gra najbardziej kombinacyjnie z całego naszego składu ale ty jesteś zazdrosnym polaczkiem i nieudacznikiem który tego nie widzi , pewnie Raphinha jest dla Ciebie bardziej kombinacyjny xD bo miota nogami jak struś xD
1
@Kamilb1988 on jest szybki xD ? Kiedy ?