0

@matt121 człowieku to Ty nie znasz historii wogole albo masz 15 lat xD

5

Nie powiem że nie bo walczy na boisku ale umiejętności ma bardzo ale to bardzo marne, na rezerwowego by się nadal wchodzącego na ostanie 10-15 minut na nic wiecej

0

@HypeR Duńczyk jest według mnie obecnie najlepszym obraca środkowym na świecie w wyprowadzaniu pilki a Araujo w odbiorze, świetnie się uzupełniają, stąd strata tylko 9 bramek w lidze

4

Takich piłkarzy trzeba brać , on był gwiazdą ostatnich mistrzostw do lat 20

0

Myślę że to dobra decyzja , bo jak wygramy ten mecz to mamy mistrzostwo

0

Paradoks jest taki że lepiej jak go nie ma i jest kontuzjowany, bardzo słaby zawodnik. Nadaje się tylko na mecze z ostatnim zespołem w tabeli i to jedynie na Camp Nou

0

@arraco naszpikowane gwiazdami z Messim w szczytowej formie zazwyczaj przegrywaliśmy z Getafe, dobrze to pamietam

3

@Lewandinho a Garcia xD ?

6

@magico nie panikuj kolego hehe

1

@FC4BARCA za tydzień będzie 8

3

@fotohobby a czy mają tyle kontuzji w zespole jak my ?

0

@LaSagradaFamilia takie są fakty transfery to zupełny niewypał. Uważam że tylko Lewy co nie co pokazuje jak na 35 latka . Ale i tak już jego kariera to koncowka

0

@slayer ja uważam że wymienieni zawodnicy są na bardzo słabym poziomie, nie będziemy nimi grać ani ofensywnie ani z polotem, zapomnijcie o tym. Może z wrzutki z różnego coś się uda strzelić najwyzej

1

Dlaczego wy tego nie rozumiecie że ten skład personalny jest po prostu słaby. Nie możemy grać dobrze z piłkarzami typu Garcia, Roberto , Alba , Kessie, Busi , Raphinha, Alonso. Nie da się... Zrozumcie to... Czy trenerem będzie Xavi czy Guardiola. Nasze personalia przy kontuzjach są jakie są. Wygrane po 1-0 to i tak ich szczyt możliwości

3

Poziom tego meczu to są jakieś żarty xD

1

@radekbr83 z takim środkiem pola też bym się bał o ten sezon xD

8

Zaszalał Alba na skrzydle heh

2

Nie wygramy tego meczu dziś takim składem jakim dysponujemy obecnie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

@Lucassito wypad z tego portalu jeśli swoich zawodników nazywasz bandytami

1

@[Oli] zgadzam się w 100 procentach teraz każda akcja stykowa na korzyść rywali idzie

2

Komentarz usunięty

5

Błąd za błędem w tym meczu popełniał arbiter

0

@michalgajdek właśnie to potwierdziło że czytałem xD

0

@michalgajdek reszta artykułu zaprzecza temu że były kontuzje, jakbyś o tym zapomniał. Nie ma co panikować napewno Barcelona nie jest tak slaba jak wynik tego meczu.

3

Kwestia jest w składzie ale niestety autor artykułu nie jest zbytnio kumaty i tego nie wywnioskował, w każdym z podanych meczy mielismy bardzo duże braki ze względu na kontuzje, w meczach w pełnych składach z Atletico i Realem nie mieli z nami szans. Nie zgadzam się zupełnie z tym artykułem. Nie dało się wyjść z grupy Ligi Mistrzów grając w obronie z Garcia i Alonso czy Albą z kontuzjami Araujo i Kounde, również wczoraj nie dało się wygrać grając bez 90 procent podstawowych graczy ofensywnych gdzie tylko Lewy jest zdrowy i bez obecnie najróżniejszego naszego obrońcy Christiansena . Ludzie trochę obiektywizmu to nie boli... Zaślepieni jesteście po porażkach tylko tym żeby jechać po nich . Wiadomo pewnie piłkarze nie powinni tu grać , bo to nie jest poziom Barcelony a Ligi Europy patrz : Raphinha, Kessie, Roberto , Alba, Alonso , Garcia, Busi , Torres a niestety wszyscy Ci kopacze byli wczoraj na boisku... Jeśli gość typu Raphinha ma stanowić o naszej siłę to nawet nie grajmy w Lidze Mistrzów bo znowu z grupy nie wyjdziemy napewno. Jest straszna dysproporcja między naszym pierwszym składem a poziomem graczy rezerwowych. Nasz nasilniejszy skład w formie spokojnie ten mecz mógłby być w drugą stronę 4-0. I byłaby euforia.

0

@pluszek bardzo słaba Loga Hiszpańska gdzie Real co roku zdobywa puchar Europy xD

0

@Boro79 Xavi wogole nie panował w drugiej połowie nad niczym , który to już raz , tracimy gola na 2-0 i później jest taka dziura że głowa mała

1

@J23Closs z wczorajszego meczu Lewy gra najbardziej kombinacyjnie z całego naszego składu ale ty jesteś zazdrosnym polaczkiem i nieudacznikiem który tego nie widzi , pewnie Raphinha jest dla Ciebie bardziej kombinacyjny xD bo miota nogami jak struś xD

1

@Kamilb1988 on jest szybki xD ? Kiedy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?