xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord każda taka jest uwierz mi xD
0
@MamerTponad100 nikt już Busienu dużej pensji w Barcelonie nie da, czasy sentymentów w tym klubie się skończyły i on dobrze o tym wie
0
@chavez złota piłka jest przyznawana w grudniu, ale to fakt że ten sezon jest inny bo mistrzostwa były w trakcie sezonu a nie po sezonie
0
@Campeon87 będę chyba dwa dni pil jak Busi odejdzie :) mój faworyt z Albą do odejścia od lat :)
0
@Alan_fcbfan Złotej piłki nie dostanie jak tam pójdzie , pół roku w Arabii zaprzepaści sobie wygrana w plebiscycie, chyba że Real wygra z City
1
@Dejvo człowieku ja jeszcze bym dopłacił z 5 mln żeby tylko on odszedł , niech idzie krzyż na drogę. Wszystkie blamaze w Europie to jego fatalne występy w defensywie od wielu lat
1
@Janek_7 trochę grosza xD
4
Kasa kasa kasa kasa tracę do gościa całkowity szacunek , chociaż byl zawsze przeze mnie broniony ... Ale już widzę w jakim kierunku to zmierza
1
Mundo Deportivo to zawsze wszystko odwrotnie podaje
3
Jak ktoś da 80 mln za tego placka to będzie chyba cud xD kiedyś zawodnicy jego pokroju byli warci 5 mln heh
5
@Pustelnik będzie tiki sraka, dwie kontry realu i po dwumeczu
0
@MarshallLAW to jest skrzydłowy typowy a nawet lewy napastnik
1
A co on ma do Araujo bo nie za bardzo rozumiem ?
2
@on1977 drugiego frajera Pique szukają, co się zrzeknie 30 mln
0
Z Deco to ja sukcesów nam nie wróżę zadnych
0
@takisobiektos faktycznie kolosalna różnica xD
1
@ini_barca nie tak tylko xD
0
@owczar0005 za 40 mln euro brutto rocznie haha, najdroższy rezerwowy świata
0
@takisobiektos kross
0
@DamianPSV czekaj czekaj A Real Madryt ? Polowa składu po 34 roku życia
0
@Deraxium on tylko sobie negocjuje wyższy kontrakt przez te plotki o powrocie , teraz mu pół miliarda zaproponują w Arabii za sezon
2
@zaky274 nie za rok tylko od lipca :) czytaj uważnie
0
Wiadomo było że wybierze kasiore, czyli po to tak tu przyjeżdżał na wspólne obiadki z Albą i Busim :) ładnie to wszystko zagrali , kasa kasa kasa i jeszcze raz kasa rządzi tym smutnym światem . Ludzie tak pomyślcie sobie na zdrowy rozum po co im tyle pieniędzy xD ?
0
@Slot z City beda mieli łatwiejszy mecz jak z Ossasuna, głęboko w obronie, City będzie klepać sriki take, dwie konterki Viniciusa i pozamiatane
7
Nie ma opcji żeby na to poszli
0
Jak tak wczoraj popatrzyłem na grę Abde u nas to tylko Dembele momentami jest lepszy. Bardzo dobry skrzydłowy nam urósł
0
@czarnatom zarabia 55 mln dolarów napewno zejdzie do 10 xD
4
@MesQueUnClub_87 i nie będzie xD
0
@damianfcb105 Dziś jest informacja że City i Guardiola go chcce, nie wierzę że on do nas przyjdzie, więc spokojnie
9
Oby odszedł , Newcastle liczę na Ciebie :)