0

@mkord każda taka jest uwierz mi xD

0

@MamerTponad100 nikt już Busienu dużej pensji w Barcelonie nie da, czasy sentymentów w tym klubie się skończyły i on dobrze o tym wie

0

@chavez złota piłka jest przyznawana w grudniu, ale to fakt że ten sezon jest inny bo mistrzostwa były w trakcie sezonu a nie po sezonie

0

@Campeon87 będę chyba dwa dni pil jak Busi odejdzie :) mój faworyt z Albą do odejścia od lat :)

0

@Alan_fcbfan Złotej piłki nie dostanie jak tam pójdzie , pół roku w Arabii zaprzepaści sobie wygrana w plebiscycie, chyba że Real wygra z City

1

@Dejvo człowieku ja jeszcze bym dopłacił z 5 mln żeby tylko on odszedł , niech idzie krzyż na drogę. Wszystkie blamaze w Europie to jego fatalne występy w defensywie od wielu lat

1

@Janek_7 trochę grosza xD

4

Kasa kasa kasa kasa tracę do gościa całkowity szacunek , chociaż byl zawsze przeze mnie broniony ... Ale już widzę w jakim kierunku to zmierza

1

Mundo Deportivo to zawsze wszystko odwrotnie podaje

3

Jak ktoś da 80 mln za tego placka to będzie chyba cud xD kiedyś zawodnicy jego pokroju byli warci 5 mln heh

5

@Pustelnik będzie tiki sraka, dwie kontry realu i po dwumeczu

0

@MarshallLAW to jest skrzydłowy typowy a nawet lewy napastnik

1

A co on ma do Araujo bo nie za bardzo rozumiem ?

2

@on1977 drugiego frajera Pique szukają, co się zrzeknie 30 mln

0

Z Deco to ja sukcesów nam nie wróżę zadnych

0

@takisobiektos faktycznie kolosalna różnica xD

1

@ini_barca nie tak tylko xD

0

@owczar0005 za 40 mln euro brutto rocznie haha, najdroższy rezerwowy świata

0

0

@DamianPSV czekaj czekaj A Real Madryt ? Polowa składu po 34 roku życia

0

@Deraxium on tylko sobie negocjuje wyższy kontrakt przez te plotki o powrocie , teraz mu pół miliarda zaproponują w Arabii za sezon

2

@zaky274 nie za rok tylko od lipca :) czytaj uważnie

0

Wiadomo było że wybierze kasiore, czyli po to tak tu przyjeżdżał na wspólne obiadki z Albą i Busim :) ładnie to wszystko zagrali , kasa kasa kasa i jeszcze raz kasa rządzi tym smutnym światem . Ludzie tak pomyślcie sobie na zdrowy rozum po co im tyle pieniędzy xD ?

0

@Slot z City beda mieli łatwiejszy mecz jak z Ossasuna, głęboko w obronie, City będzie klepać sriki take, dwie konterki Viniciusa i pozamiatane

7

Nie ma opcji żeby na to poszli

0

Jak tak wczoraj popatrzyłem na grę Abde u nas to tylko Dembele momentami jest lepszy. Bardzo dobry skrzydłowy nam urósł

0

@czarnatom zarabia 55 mln dolarów napewno zejdzie do 10 xD

4

@MesQueUnClub_87 i nie będzie xD

0

@damianfcb105 Dziś jest informacja że City i Guardiola go chcce, nie wierzę że on do nas przyjdzie, więc spokojnie

9

Oby odszedł , Newcastle liczę na Ciebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?