1

@mleczkoo strzelił jednego gola z karnego w sezonie i 27 z gry tumanie, znajdź drugiego takiego piłkarza na świecie z taką ilością goli z gry

1

@SirBobby komicznie wygląda jego drybling , ja jeszcze nie widziałem takiego dryblingu jak żyje xD za każdym razem wbiega w gościa jak w ścianę xD jakby był ślepy i okularów zapomniał. Ale wczoraj zirytował Xaviego aż go zdjął i bardzo dobrze

0

@DonPancio wiadomo Lewy winny któż by inny xD który ani jednej pilki nie stracił a taki drybler Raphinha 17 nieudanych prób i strat

0

@Chlebek23391 każde jego podanie jest do przeciwnika

0

@B jak BARCA tam postawiliśmy autobus tutaj Xaviemu zachciało się otwartej gry, i wynik jest oczywisty. Real gra z kontry najlepiej w Europie

0

@Bulos11 Robben to go bez nogi wciągał nosem

0

@meg23 Dembele latem odejdzie bo za rok mu się kontakt konczy, on już nie zagra w Barcelonie a klauzulę ma 50 mln więc drobne

0

@Chlebek23391 on po prostu nie ma umiejętności do grania w takim klubie, nie widzisz tego ? To nie maraton że ma biegać bez celu , on ma problemu z abecadłem piłkarskim

0

@Barcelonista94 lewy mial setkę pięknie ich bramkarz obronił a za chwilę byl gol dla Realu , takie jest życie a druga połowa to już dziury na boisku i z Realem nie mielismy szans

1

Ja się trzymam tego jak w superpucharze graliśmy pełnym składem to ich zmiazdzylismy , szkoda tylko że w tym sezonie rzadko kiedy gramy mecze kiedy wszyscy są zdrowi , może w następnym sezonie będzie lepiej . Podchodzę chłodno do tej porażki , nie dało się dziś nic wyszarpac tymi rezerwowymi , są przeciętni . A taki pilkarz jak Raphinha nie ma prawa bytu w tym zespole ale to tylko moje zdanie

0

@krzysiekgier a co samymi obrońcami będziemy grać zD

0

@rogalbarca raz na 15 chyba i to z 3 ligowcem

1

@Gufo i tak debile tego nie zrozumieją

0

@sokotjeden problem mamy z glowy

4

@jacek905 17 strat a grał ledwo 60 minut i to wszystko straty z półką przy nodze , nie widziałem takiego fenomenu jeszcze , co on robi w tym klubie

0

Komentarz usunięty

0

@antymadrista1 bardzo młoda kadra i stąd też bierze się tyle kontuzji niestety. Myślę że jak na ten sezon i tak maksa wykrecili

0

@mildan1704 w lidze mistrzów my w następnym sezonie nie będziemy

3

Piękne widowisko zobaczyli nie powiem że nie xD

0

@cwynu zobacz ile goli strzelił w Bayernie w lidze i lidze mistrzów bo właśnie miał z kim grać ale jesteś debilem żeby to zrozumieć

1

@mildan1704 co źle niby robi w tym meczu chlopakczku xD przecież my nie mamy skrzydłowych ani nikogo kreatywnego w składzie , co ma przedryblowac 11 pilkarzy xzd debili skończone

1

Z tyloma osłabieniami w składzie nie dało się awansować taka prawda. Środek pola dziś tragiczny

3

W końcu zszedł ten tragiczny brazylijczyk, dla mnie to jest najgorszy zawodnik w całym składzie Barcy co mecz, nie mogę na typa patrzeć

1

@Sewren122 nasz joker hahahhaha xD

4

To liczymy dalej 17 strata Raphinhi xD drybler zawodowy xD zwróćcie uwagę jak biega do obrony Busquets jak to wygląda komicznie xD

0

@seba444 tam nawet podparcia nie było xD widać było w powtórce

4

Będzie 5-0 ale nam dają baty dzis

0

@VeVoS z takim mega dryblingiem na poziomie Rasiaka to się nie dziw xD

0

@ramon59 15 strat naliczyłem xD tego kopacza

5

Mając takiego cieniasa w składzie jak Raphinha nie ma żadnych szans w tym meczu co piłka do niego to kontra dla przeciwnika , naliczyłem mu 15 strat , każde dotknięcie piłki strata i tak jest co mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?