xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mleczkoo strzelił jednego gola z karnego w sezonie i 27 z gry tumanie, znajdź drugiego takiego piłkarza na świecie z taką ilością goli z gry
1
@SirBobby komicznie wygląda jego drybling , ja jeszcze nie widziałem takiego dryblingu jak żyje xD za każdym razem wbiega w gościa jak w ścianę xD jakby był ślepy i okularów zapomniał. Ale wczoraj zirytował Xaviego aż go zdjął i bardzo dobrze
0
@DonPancio wiadomo Lewy winny któż by inny xD który ani jednej pilki nie stracił a taki drybler Raphinha 17 nieudanych prób i strat
0
@Chlebek23391 każde jego podanie jest do przeciwnika
0
@B jak BARCA tam postawiliśmy autobus tutaj Xaviemu zachciało się otwartej gry, i wynik jest oczywisty. Real gra z kontry najlepiej w Europie
0
@Bulos11 Robben to go bez nogi wciągał nosem
0
@meg23 Dembele latem odejdzie bo za rok mu się kontakt konczy, on już nie zagra w Barcelonie a klauzulę ma 50 mln więc drobne
0
@Chlebek23391 on po prostu nie ma umiejętności do grania w takim klubie, nie widzisz tego ? To nie maraton że ma biegać bez celu , on ma problemu z abecadłem piłkarskim
0
@Barcelonista94 lewy mial setkę pięknie ich bramkarz obronił a za chwilę byl gol dla Realu , takie jest życie a druga połowa to już dziury na boisku i z Realem nie mielismy szans
1
Ja się trzymam tego jak w superpucharze graliśmy pełnym składem to ich zmiazdzylismy , szkoda tylko że w tym sezonie rzadko kiedy gramy mecze kiedy wszyscy są zdrowi , może w następnym sezonie będzie lepiej . Podchodzę chłodno do tej porażki , nie dało się dziś nic wyszarpac tymi rezerwowymi , są przeciętni . A taki pilkarz jak Raphinha nie ma prawa bytu w tym zespole ale to tylko moje zdanie
0
@krzysiekgier a co samymi obrońcami będziemy grać zD
0
@rogalbarca raz na 15 chyba i to z 3 ligowcem
1
@Gufo i tak debile tego nie zrozumieją
0
@sokotjeden problem mamy z glowy
4
@jacek905 17 strat a grał ledwo 60 minut i to wszystko straty z półką przy nodze , nie widziałem takiego fenomenu jeszcze , co on robi w tym klubie
0
Komentarz usunięty
0
@antymadrista1 bardzo młoda kadra i stąd też bierze się tyle kontuzji niestety. Myślę że jak na ten sezon i tak maksa wykrecili
0
@mildan1704 w lidze mistrzów my w następnym sezonie nie będziemy
3
Piękne widowisko zobaczyli nie powiem że nie xD
0
@cwynu zobacz ile goli strzelił w Bayernie w lidze i lidze mistrzów bo właśnie miał z kim grać ale jesteś debilem żeby to zrozumieć
1
@mildan1704 co źle niby robi w tym meczu chlopakczku xD przecież my nie mamy skrzydłowych ani nikogo kreatywnego w składzie , co ma przedryblowac 11 pilkarzy xzd debili skończone
1
Z tyloma osłabieniami w składzie nie dało się awansować taka prawda. Środek pola dziś tragiczny
3
W końcu zszedł ten tragiczny brazylijczyk, dla mnie to jest najgorszy zawodnik w całym składzie Barcy co mecz, nie mogę na typa patrzeć
1
@Sewren122 nasz joker hahahhaha xD
4
To liczymy dalej 17 strata Raphinhi xD drybler zawodowy xD zwróćcie uwagę jak biega do obrony Busquets jak to wygląda komicznie xD
0
@seba444 tam nawet podparcia nie było xD widać było w powtórce
4
Będzie 5-0 ale nam dają baty dzis
0
@VeVoS z takim mega dryblingiem na poziomie Rasiaka to się nie dziw xD
0
@ramon59 15 strat naliczyłem xD tego kopacza
5
Mając takiego cieniasa w składzie jak Raphinha nie ma żadnych szans w tym meczu co piłka do niego to kontra dla przeciwnika , naliczyłem mu 15 strat , każde dotknięcie piłki strata i tak jest co mecz