0

Właśnie w taki sposób wygrali mistrzostwo Świata Argentyńczycy :)

1

@SIWY SIX wiesz jaki byłby to zysk marketingowy ?chyba nie za bardzo wiesz na czym polega marketing w sporcie, to by się zwróciło 10 krotnie

2

@maroon ty kumasz to czy nie ... Że się dowiedział w samolocie że jednak jest trening , co miał samolot zatrzymać ?

1

@arni72 ich strata na koniec sezonu że nie zagra xD

0

@Barca_bwo abde

0

Foyth gwarantuje super defensywę , myślę że chodzi głównie oto Xaviemu a Arnau w defensywnie nie zachwyca i w ofensywie również niczym za bardzo się nie wyróżnia. Foyth Araujo Christiansen Balde i miażdżymy

1

@sendesara Hiszpania to stan umysłu

0

@Greenalley uwielbiam takie komentarze jest się z czego pośmiać

0

@Dillu co Cię obchodzą czyjeś pieniądze kolego ? Czy ktoś Ci zagląda do kieszeni ?

0

@Azrik haha ja pitole czytajcie te artykuły a nie ...

2

Jeśli woli być w Aston Villi ktora szybciej spadnie z ligi niż kiedykolwiek zagra w lidze mistrzów, droga wolna albo kochasz Barce albo papa

2

@sendesara fabregas zszedł z topu mając 28 lat

0

@gravis_jg kasa misiu kasa XD

1

Przywrócić Abde gorszy od Raphinhi nie będzie , sprzedać Brazylijczyka, pożegnać Ferrana.

1

@Hadim najmłodsza średnia wieku w lidze koleżko sympatyczny

1

@RosjaninBut no tak i po sezonie siedzenia na kawie cena 40 mln cyk xD jesteś bogiem interesów heh

1

Kurde niech go biorą i jeszcze pomogę w spakowaniu się xD jak mnie on irytuje

2

@LatajacyHolender liga hiszpańska wcale nie jest słaba, zobacz jak Sevilla rozjechała Manchester w pył. A Real od 10 lat minimum półfinał Ligi Mistrzów gdzie z nami sobie zupełnie nie radzą

8

Co ciekawe Ansu wczoraj jak dla mnie najlepszy na boisku, widać było znowu ten luz. Ale może to przypadek

0

@KibicBarcy84 11 asyst w tym połowa z 3 ligowcem xzd

1

@JarekS gdyby gdyby gdyby, dostali w pape wczoraj , coś pięknego, jeszcze od City dostaną i happy

0

Z takiej pozycji nie trafić do bramki... Nico... To raczej wstyd

1

@SirChuck a niż Sevilla lepszy poziom ? Który jest już w półfinale Ligi Europy ? Są zespoły które mają patent na Europę a są ze nie , my obecnie niestety nie mamy . Nawet z Valencia byśmy odpadali w Europie

1

@Damiain zgadzam się nawet na 1, Guardiola się pozbył szrotu

0

@Emhyr akurat wtedy to był samograj taka prawda

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@pienaar nic nie kumasz Pilki nożnej zeroo, przegrywaliśmy bo mieliśmy niezeownowazona kadrę, fatalnych obrońców przy super ofensywie

2

@JarekS właśnie dlaczego Messi nie kompromituje się w wieku 35 lat w reprezentacji i tam woogle też nie udziela się w obronie, bo ma trenera który to posklejał i stworzył potwora

0

I tak musisz odejść kolego, brzmi jakby wygrał mistrzostwo świata, bo wie że to jego maksimum strzelić bramkę na farcie

0

@Rust_Cohle pogoń za rywalem xD to nie brzmi dobrze , Busi nie goni za rywalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?