xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie w taki sposób wygrali mistrzostwo Świata Argentyńczycy :)
1
@SIWY SIX wiesz jaki byłby to zysk marketingowy ?chyba nie za bardzo wiesz na czym polega marketing w sporcie, to by się zwróciło 10 krotnie
2
@maroon ty kumasz to czy nie ... Że się dowiedział w samolocie że jednak jest trening , co miał samolot zatrzymać ?
1
@arni72 ich strata na koniec sezonu że nie zagra xD
0
@Barca_bwo abde
0
Foyth gwarantuje super defensywę , myślę że chodzi głównie oto Xaviemu a Arnau w defensywnie nie zachwyca i w ofensywie również niczym za bardzo się nie wyróżnia. Foyth Araujo Christiansen Balde i miażdżymy
1
@sendesara Hiszpania to stan umysłu
0
@Greenalley uwielbiam takie komentarze jest się z czego pośmiać
0
@Dillu co Cię obchodzą czyjeś pieniądze kolego ? Czy ktoś Ci zagląda do kieszeni ?
0
@Azrik haha ja pitole czytajcie te artykuły a nie ...
2
Jeśli woli być w Aston Villi ktora szybciej spadnie z ligi niż kiedykolwiek zagra w lidze mistrzów, droga wolna albo kochasz Barce albo papa
2
@sendesara fabregas zszedł z topu mając 28 lat
0
@gravis_jg kasa misiu kasa XD
1
Przywrócić Abde gorszy od Raphinhi nie będzie , sprzedać Brazylijczyka, pożegnać Ferrana.
1
@Hadim najmłodsza średnia wieku w lidze koleżko sympatyczny
1
@RosjaninBut no tak i po sezonie siedzenia na kawie cena 40 mln cyk xD jesteś bogiem interesów heh
1
Kurde niech go biorą i jeszcze pomogę w spakowaniu się xD jak mnie on irytuje
2
@LatajacyHolender liga hiszpańska wcale nie jest słaba, zobacz jak Sevilla rozjechała Manchester w pył. A Real od 10 lat minimum półfinał Ligi Mistrzów gdzie z nami sobie zupełnie nie radzą
8
Co ciekawe Ansu wczoraj jak dla mnie najlepszy na boisku, widać było znowu ten luz. Ale może to przypadek
0
@KibicBarcy84 11 asyst w tym połowa z 3 ligowcem xzd
1
@JarekS gdyby gdyby gdyby, dostali w pape wczoraj , coś pięknego, jeszcze od City dostaną i happy
0
Z takiej pozycji nie trafić do bramki... Nico... To raczej wstyd
1
@SirChuck a niż Sevilla lepszy poziom ? Który jest już w półfinale Ligi Europy ? Są zespoły które mają patent na Europę a są ze nie , my obecnie niestety nie mamy . Nawet z Valencia byśmy odpadali w Europie
1
@Damiain zgadzam się nawet na 1, Guardiola się pozbył szrotu
0
@Emhyr akurat wtedy to był samograj taka prawda
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@pienaar nic nie kumasz Pilki nożnej zeroo, przegrywaliśmy bo mieliśmy niezeownowazona kadrę, fatalnych obrońców przy super ofensywie
2
@JarekS właśnie dlaczego Messi nie kompromituje się w wieku 35 lat w reprezentacji i tam woogle też nie udziela się w obronie, bo ma trenera który to posklejał i stworzył potwora
0
I tak musisz odejść kolego, brzmi jakby wygrał mistrzostwo świata, bo wie że to jego maksimum strzelić bramkę na farcie
0
@Rust_Cohle pogoń za rywalem xD to nie brzmi dobrze , Busi nie goni za rywalem