xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@bary nie kupimy jakiegoś małolata za 100 mln jak PSG i nie damy mu pensji na poziomie 20 mln więc pora kolego zejść na ziemię i przyzwyczaić się do porażek . Ale mało kumaty tego nie zrozumie że czasy świetności i transferów w Barcelonie póki co minęły
0
@El dominatore rozpędz się u uderz w ścianę baranka, naprawdę pomaga. Z tym składem co mamy i kontuzjami to się kolego ciesz że jesteśmy w czwórce w lidze
2
@Sttrikerr gorzej od Ferrana napewno nie zagra
1
Będzie kopanie się po czole i wejdzie Yamal... Ehh co to by była za historia
12
Sprzedać i zapomnieć , jutro znowu zobaczymy pokaż jego nieprzeciętnych umiejętności , z graczami Atletico to będzie wszystkie piłki grał do tyłu xD nawet do nich nie podejdzie super drybler
0
@SenoX co ty bierzesz xD jak to nie ograny ? 360 meczy to nie ograny xD matko boska ja nie mogę tu czytać komentarzy , ile wy macie lat ?
1
@micholek09 z 30 na 4 już to widzę xD
5
@Maynard666 za 35 mln brutto xD
4
Ale gość się koryta trzyma masakra, jak ja go nie trawie
0
@Dillu ale 15 asyst w sezonie rzuci na Lajcie ale tumane tego nie rozumieją a później narzekają że gramy na 1-0 z Sergi Roberto w składzie xD
0
@swiergol2 wina systemu ale grac nie może xD
1
Kolejny placek do kolekcji, niedługo będzie cały obiad
15
Wygrać mistrza, i cel wyjść w końcu z grupy Ligi Mistrzów i myślę że będzie powoli do przodu
1
@adukla alez wy panikarze jesteście hehe nic nie roztrwoniony , nie martwcie się na zapas
0
@Explode realistycznie patrzę bo wiem że nikt za niego tyle nie da , on jest warty z 10 xD
1
Mimo wszystko myślę że to będzie Dembele i przytulimy 50 mln plus Raphinha jakieś 40 mln i cacy. Ja osobiście bez żalu pożegnalnym tego pacjenta i drugiego "dryblera " . Jak to kuleje w oczy gdzie przez 15 lat Messi dryblował na prawym skrzydle u nas i przyszedł taki placek w jego miejsce
0
@Rust_Cohle trafiłeś w sedno xD
1
W czym niby przypominał xD bo charakteru to Alba nigdy nie miał i mieć nie będzie jak Gavi
0
@JarekS jak tacy piłkarze mają u nas grać to poniżej nie wylewacie hejtu że mamy tragiczny środek pola i odpadamy z Europy . A prawdopodobnie odpadliśmy z ćwierćfinalistą ligi mistrzów i możliwe że finalista w grupie . Gdzie z Interem graliśmy jak równy z równym
1
@Pustelnik Myślę niestety ze Real jest poza zasięgiem City w obecnej formie , obym się mylił. City gra zbyt ofensywnie , Real lubi takie zespoły. Na City wystarczy gra z kontry
0
@KibicBarcy84 identycznie bez dryblingu brak w Leeds
4
@galix22 dobry trener to ustawi patrz reprezentacja Argentyny ale nie Xavi
0
@Maynard666 chyba cała Liga Hiszpańska heh
0
@patryk1995991 a z Garcia co zrobiłeś wyparował xD ?
0
@Bananowysong 2 bramki w lidze niemieckiej i 4 asysty i często ława rezerwowych w słabym Lipsku
2
@626 możliwe że nawet jest gorszy xD
0
@michal1899 widać że na piłce to ty kolego się nie znasz , problemem jest brak stwarzania sytuacji dla napastnika a nie brak napastnika
0
Pojechali oglądać Gabonczyka który nie grał haha
1
@LM10GOAT no dziwne żeby grał jak 2 lata kontuzje leczył
6
@barteksuchy85 Mordric bardziej mi się kojarzy z tym że przez wiele lat miazdzylismy ich środek pola xD na 30 meczy z nami może 2 miał dobre xD zresztą statystyki też o tym świadczą , słabo gra w Gran Derby