4

@bary nie kupimy jakiegoś małolata za 100 mln jak PSG i nie damy mu pensji na poziomie 20 mln więc pora kolego zejść na ziemię i przyzwyczaić się do porażek . Ale mało kumaty tego nie zrozumie że czasy świetności i transferów w Barcelonie póki co minęły

0

@El dominatore rozpędz się u uderz w ścianę baranka, naprawdę pomaga. Z tym składem co mamy i kontuzjami to się kolego ciesz że jesteśmy w czwórce w lidze

2

@Sttrikerr gorzej od Ferrana napewno nie zagra

1

Będzie kopanie się po czole i wejdzie Yamal... Ehh co to by była za historia

12

Sprzedać i zapomnieć , jutro znowu zobaczymy pokaż jego nieprzeciętnych umiejętności , z graczami Atletico to będzie wszystkie piłki grał do tyłu xD nawet do nich nie podejdzie super drybler

0

@SenoX co ty bierzesz xD jak to nie ograny ? 360 meczy to nie ograny xD matko boska ja nie mogę tu czytać komentarzy , ile wy macie lat ?

1

@micholek09 z 30 na 4 już to widzę xD

5

@Maynard666 za 35 mln brutto xD

4

Ale gość się koryta trzyma masakra, jak ja go nie trawie

0

@Dillu ale 15 asyst w sezonie rzuci na Lajcie ale tumane tego nie rozumieją a później narzekają że gramy na 1-0 z Sergi Roberto w składzie xD

0

@swiergol2 wina systemu ale grac nie może xD

1

Kolejny placek do kolekcji, niedługo będzie cały obiad

15

Wygrać mistrza, i cel wyjść w końcu z grupy Ligi Mistrzów i myślę że będzie powoli do przodu

1

@adukla alez wy panikarze jesteście hehe nic nie roztrwoniony , nie martwcie się na zapas

0

@Explode realistycznie patrzę bo wiem że nikt za niego tyle nie da , on jest warty z 10 xD

1

Mimo wszystko myślę że to będzie Dembele i przytulimy 50 mln plus Raphinha jakieś 40 mln i cacy. Ja osobiście bez żalu pożegnalnym tego pacjenta i drugiego "dryblera " . Jak to kuleje w oczy gdzie przez 15 lat Messi dryblował na prawym skrzydle u nas i przyszedł taki placek w jego miejsce

0

@Rust_Cohle trafiłeś w sedno xD

1

W czym niby przypominał xD bo charakteru to Alba nigdy nie miał i mieć nie będzie jak Gavi

0

@JarekS jak tacy piłkarze mają u nas grać to poniżej nie wylewacie hejtu że mamy tragiczny środek pola i odpadamy z Europy . A prawdopodobnie odpadliśmy z ćwierćfinalistą ligi mistrzów i możliwe że finalista w grupie . Gdzie z Interem graliśmy jak równy z równym

1

@Pustelnik Myślę niestety ze Real jest poza zasięgiem City w obecnej formie , obym się mylił. City gra zbyt ofensywnie , Real lubi takie zespoły. Na City wystarczy gra z kontry

0

@KibicBarcy84 identycznie bez dryblingu brak w Leeds

4

@galix22 dobry trener to ustawi patrz reprezentacja Argentyny ale nie Xavi

0

@Maynard666 chyba cała Liga Hiszpańska heh

0

@patryk1995991 a z Garcia co zrobiłeś wyparował xD ?

0

@Bananowysong 2 bramki w lidze niemieckiej i 4 asysty i często ława rezerwowych w słabym Lipsku

2

@626 możliwe że nawet jest gorszy xD

0

@michal1899 widać że na piłce to ty kolego się nie znasz , problemem jest brak stwarzania sytuacji dla napastnika a nie brak napastnika

0

Pojechali oglądać Gabonczyka który nie grał haha

1

@LM10GOAT no dziwne żeby grał jak 2 lata kontuzje leczył

6

@barteksuchy85 Mordric bardziej mi się kojarzy z tym że przez wiele lat miazdzylismy ich środek pola xD na 30 meczy z nami może 2 miał dobre xD zresztą statystyki też o tym świadczą , słabo gra w Gran Derby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?