xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@yoli kolego to nie jest tam jakiś 36 latek tylko najlpeszy piłkarz w histori Świata i tego klubu , ale i tak tego nie pojmiesz
0
Jego ostatni mecz powinien być z Bayernem 8-2
1
@fenix1983 chyba z karnych xD
2
Kolejny placek do kolekcji
1
@AbelKabel ooo matko haha trzymajcie mnie , poznaj trochę życia i się wypowiadaj . To raczej mnie gwałciły heh
0
@Skila_nie_kupisz od wielu lat to mówi heh
21
Haha weszła do kibla , po chwili znajomości z nim, później się całowali a teraz on siedzi w więzieniu . Kurde świat się kończy , a jakie laski są , każdy wie. Moje byłe to mi kazaly mówić do siebie obrzydliwe rzeczy , laski często mają coś nie po kolei pod kopułą .
0
@Czarny_ck haha to są właśnie komentarze roku xD
5
Nawet Guardiola już wie że został tylko mecz pożegnalny
1
Ale się trzymają koryta i plaży w Barcelonie, a grać niestety nie potrafią , przynajmniej on napewno
0
@Matt_i1992 nie kumasz chyba że najlepsi specjaliści pracują dla arabów albo katarczykow
0
Tak jak myślałem mecz Real -City , bezsensowne klepanie powolne Guardioli i przegrana w kieszeni, Real kontra i gol
1
Miał już dość , haha , chciał sobie posiedzieć na trybunach zarabiając 30 mln eurasow
0
@PauloPaz tatuś Leo zaprzeczył dziś bo by go katarczycy chyba zjedli w PsG , jakby to była prawda że odchodzi do Arabi
0
@FioletoweOczy chłopie oni tam podcieraja się pieniędzmi , co im tam miliard w tą czy w tą
2
Jak on odejdzie to będzie piękny dzień :)
0
@FCBurnley ano fakt o tym nie pomyślałem i chyba zagadka rozwiązana heh witajcie Arabiooo $$$
0
Najlepsze jest to że teraz zdementow a podejrzewam że za miesiąc i tak podpiszą z Arabusamj kontakt heh. Co to ma na celu nie wiem xD
0
@Peciak to musisz żonę Busiego namówić na granie męża za drobne xD oczywiście to żart, bo zaraz pocisk feministow będzie tutaj
1
@AdrianFCB10 zgadzam się
0
@DawidekFCB to po co tu wchodzisz i komentujesz co robi Messi co robi Busi xD ? Hipokryzja do ntej potęgi
1
Temu też jeszcze mało pieniążków xD ja się czasami tak zastanawiam czy nimi rządzą takie pijawki że oni tak za tym hajsem idą czy oco chodzi. Znam trochę świat kobiet i obecnie one mają tylko w głowie kasę
1
@colossus miał kontuzje
0
@Bulbazaur17 na początku myślałem że żartujesz xD ale komentarz w punkt. XD
5
@Donio najlepiej weźmy go spowrotem jak będzie miał 45 lat xD
0
Daje nie 100 ale 101 procent że już podpisal kontrakt z Arabami
0
@denying poszedł do Kataru po mafijne splamione krwią pieniądze to pójdzie i do Arabi
0
@kahaber02 Messi podpisał kontrakt w Arabii oficjalna jest
0
@Kinginiesta tak
2
@kanver_ odstaw to co bierzesz jeśli uważasz że mistrzostwo świata to za mało xD