11

@yoli kolego to nie jest tam jakiś 36 latek tylko najlpeszy piłkarz w histori Świata i tego klubu , ale i tak tego nie pojmiesz

0

Jego ostatni mecz powinien być z Bayernem 8-2

1

@fenix1983 chyba z karnych xD

2

Kolejny placek do kolekcji

1

@AbelKabel ooo matko haha trzymajcie mnie , poznaj trochę życia i się wypowiadaj . To raczej mnie gwałciły heh

0

@Skila_nie_kupisz od wielu lat to mówi heh

21

Haha weszła do kibla , po chwili znajomości z nim, później się całowali a teraz on siedzi w więzieniu . Kurde świat się kończy , a jakie laski są , każdy wie. Moje byłe to mi kazaly mówić do siebie obrzydliwe rzeczy , laski często mają coś nie po kolei pod kopułą .

0

@Czarny_ck haha to są właśnie komentarze roku xD

5

Nawet Guardiola już wie że został tylko mecz pożegnalny

1

Ale się trzymają koryta i plaży w Barcelonie, a grać niestety nie potrafią , przynajmniej on napewno

0

@Matt_i1992 nie kumasz chyba że najlepsi specjaliści pracują dla arabów albo katarczykow

0

Tak jak myślałem mecz Real -City , bezsensowne klepanie powolne Guardioli i przegrana w kieszeni, Real kontra i gol

1

Miał już dość , haha , chciał sobie posiedzieć na trybunach zarabiając 30 mln eurasow

0

@PauloPaz tatuś Leo zaprzeczył dziś bo by go katarczycy chyba zjedli w PsG , jakby to była prawda że odchodzi do Arabi

0

@FioletoweOczy chłopie oni tam podcieraja się pieniędzmi , co im tam miliard w tą czy w tą

2

Jak on odejdzie to będzie piękny dzień :)

0

@FCBurnley ano fakt o tym nie pomyślałem i chyba zagadka rozwiązana heh witajcie Arabiooo $$$

0

Najlepsze jest to że teraz zdementow a podejrzewam że za miesiąc i tak podpiszą z Arabusamj kontakt heh. Co to ma na celu nie wiem xD

0

@Peciak to musisz żonę Busiego namówić na granie męża za drobne xD oczywiście to żart, bo zaraz pocisk feministow będzie tutaj

1

@AdrianFCB10 zgadzam się

0

@DawidekFCB to po co tu wchodzisz i komentujesz co robi Messi co robi Busi xD ? Hipokryzja do ntej potęgi

1

Temu też jeszcze mało pieniążków xD ja się czasami tak zastanawiam czy nimi rządzą takie pijawki że oni tak za tym hajsem idą czy oco chodzi. Znam trochę świat kobiet i obecnie one mają tylko w głowie kasę

1

@colossus miał kontuzje

0

@Bulbazaur17 na początku myślałem że żartujesz xD ale komentarz w punkt. XD

5

@Donio najlepiej weźmy go spowrotem jak będzie miał 45 lat xD

0

Daje nie 100 ale 101 procent że już podpisal kontrakt z Arabami

0

@denying poszedł do Kataru po mafijne splamione krwią pieniądze to pójdzie i do Arabi

0

@kahaber02 Messi podpisał kontrakt w Arabii oficjalna jest

0

2

@kanver_ odstaw to co bierzesz jeśli uważasz że mistrzostwo świata to za mało xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?