xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@S_E_B_A Suarez już w wieku 32 lat był cieniem obecnego Lewego koleżko xD on przez 4 lata bramki nie mógł strzelić na wyjeździe w lidze mistrzów , strzelał tylko ogórkom w La Liga . Zobacz ich statystykę bramkę w Champions League i się wypowiadaj
1
@Firestone to się zgodzę akurat , tych 3 Panów nie powinno tu być. Dobrze że Alba to się z ławki nie podnosi w ważnych meczach , mam nadzieję że to samo będzie z Busim a Roberto to już wogole nawet na Elche nie wystarcza xzd
0
@matirix20 z tego co mi wiadomo to odpadamy z Ligi Europy po blamazach xD
4
@Firestone nie pamiętam żebyśmy z Messim nie wyszli z grupy ? XD i odpadało z Eintrachtem u siebie
3
@Ukasz ale tumany tego nie zrozumieją xD
1
Super polityka , sprzedać najrówniej grającego naszego obrońcę na szrot i później znowu tracić po 3 bramki w meczu , ale w Barcelonie to się nie zdziwię
2
@FC4BARCA jak sędzię pomoże xD
13
Jak graliśmy optymalnym składem w styczniu to ich zmietlismy
2
@pacior95 super się rozwija bramka co 20 meczy xd
1
@JimMorrisonFCB co ciekawe być może zdobędzie koronę króla strzelców w Holandii , wczoraj strzelił znowu dwie bramki , a na dodatek dużo meczów opuścił przez kontuzje. Bodajże jest 3 w lidze Strzelcem
0
@korn234 sam wiesz że kłamiesz xD nienawidzisz go bo mu się udało w życiu a Tobię nie , gość strzelił 29 bramek już dla Barclelony, mamy mistrza plus tytuł pichichi i wraz Polaczkom źle, bo się przyzwyczaili że Messi ładuje 40 bramek co sezon . Ludziku Messi raz się urodzil na całą historię ludzkości
0
Na Camp Nou nikt nie strzelił nam gola z gry w lidze , przez cały sezon, to jest jakoś kosmos powiem szczerze. Ale i tak będą krytykować Xaviego tumany
0
Powiem tak nie mogą w przyszłym sezonie zostać ani Garcia (jest tragiczny po prostu) ani Alonso . Przecież każdy ważny mecz i będzie przegrana z nimi w składzie w Europie
1
@colossus a teraz wróć do pracy za najniższą krajową i ciesz się że wogole ją masz nieudaczniku zyciowy
0
@Ramek a myślisz że Dembele gra za czapkę gruszek xD ?
3
@Enerio trafiliście w sedno , ja nie mogę już czytać tych hejterow Polaka , to straszne jest i smutne :(
7
@against_modern_football już ma 29 bramek w Barcelonie, chyba że się mylę , jak na pierwszy sezon i z takimi partnerami impotentami to jestem super zadowolony z niego
0
Wymieć go na jakiegoś topowego skrzydłowego , osttanio moment w lecie
9
Jak go Polacy nienawidzą aż przykro patrzeć i czytać :( jak skończy karierę będą się podniecać jakimś " jeleniem " co strzeli 5 bramek w 2 lidze francuskiej albo innym Kownackim
2
@Lucassito hahaha uwielbiam taki zakłamane komentarze
0
@bulo gdzie u siebie na okręgówce ? XD czy w lidze mistrzów na korzyść Realu xD a to chyba że
16
Nikt nie docenia tego że straciliśmy tylko 9 goli w Lidze w tym 4 z Realem ! Więc z pozostałymi zespołami straciliśmy 5 goli gdzie taki Tottenham stracił dziś 5 bramek w 20 minut z Newcastle , dla mnie ta obrona to jakiś kosmos jeśli wszyscy są zdrowi . Docencie to do cholery !
0
Busi obrony całkowicie tyłem do sytuacji a oni będą gadać że ręką była haha, a może Busi ma oczy z tyłu głowy xD
6
Uważam że bardzo dobry mecz Lewego ale dzieci jak zwykle wysyp hejtu xD norma
11
Potężny Alonso w obronie xD czuje klopsika nosem
1
@Rioletto lepiej żeby grał placek Raphinha xD wiadomka
0
@Borneo zauważyłem że nie umiemy wygrać meczu bez Duńczyka to była nasza ostoja
6
@Hogart a teraz się obudź to jest Atletico a nie jakieś ogórki konserwowe
5
Eric Garcia na Atletico i mamy po mistrzostwie róbcie screeny
1
@jacek905 i cyk 10 mln za Ferrana góra ktoś da xD ale wy żyjecie w swojej bajce jakiejś heh