7

@S_E_B_A Suarez już w wieku 32 lat był cieniem obecnego Lewego koleżko xD on przez 4 lata bramki nie mógł strzelić na wyjeździe w lidze mistrzów , strzelał tylko ogórkom w La Liga . Zobacz ich statystykę bramkę w Champions League i się wypowiadaj

1

@Firestone to się zgodzę akurat , tych 3 Panów nie powinno tu być. Dobrze że Alba to się z ławki nie podnosi w ważnych meczach , mam nadzieję że to samo będzie z Busim a Roberto to już wogole nawet na Elche nie wystarcza xzd

0

@matirix20 z tego co mi wiadomo to odpadamy z Ligi Europy po blamazach xD

4

@Firestone nie pamiętam żebyśmy z Messim nie wyszli z grupy ? XD i odpadało z Eintrachtem u siebie

3

@Ukasz ale tumany tego nie zrozumieją xD

1

Super polityka , sprzedać najrówniej grającego naszego obrońcę na szrot i później znowu tracić po 3 bramki w meczu , ale w Barcelonie to się nie zdziwię

2

@FC4BARCA jak sędzię pomoże xD

13

Jak graliśmy optymalnym składem w styczniu to ich zmietlismy

2

@pacior95 super się rozwija bramka co 20 meczy xd

1

@JimMorrisonFCB co ciekawe być może zdobędzie koronę króla strzelców w Holandii , wczoraj strzelił znowu dwie bramki , a na dodatek dużo meczów opuścił przez kontuzje. Bodajże jest 3 w lidze Strzelcem

0

@korn234 sam wiesz że kłamiesz xD nienawidzisz go bo mu się udało w życiu a Tobię nie , gość strzelił 29 bramek już dla Barclelony, mamy mistrza plus tytuł pichichi i wraz Polaczkom źle, bo się przyzwyczaili że Messi ładuje 40 bramek co sezon . Ludziku Messi raz się urodzil na całą historię ludzkości

0

Na Camp Nou nikt nie strzelił nam gola z gry w lidze , przez cały sezon, to jest jakoś kosmos powiem szczerze. Ale i tak będą krytykować Xaviego tumany

0

Powiem tak nie mogą w przyszłym sezonie zostać ani Garcia (jest tragiczny po prostu) ani Alonso . Przecież każdy ważny mecz i będzie przegrana z nimi w składzie w Europie

1

@colossus a teraz wróć do pracy za najniższą krajową i ciesz się że wogole ją masz nieudaczniku zyciowy

0

@Ramek a myślisz że Dembele gra za czapkę gruszek xD ?

3

@Enerio trafiliście w sedno , ja nie mogę już czytać tych hejterow Polaka , to straszne jest i smutne :(

7

@against_modern_football już ma 29 bramek w Barcelonie, chyba że się mylę , jak na pierwszy sezon i z takimi partnerami impotentami to jestem super zadowolony z niego

0

Wymieć go na jakiegoś topowego skrzydłowego , osttanio moment w lecie

9

Jak go Polacy nienawidzą aż przykro patrzeć i czytać :( jak skończy karierę będą się podniecać jakimś " jeleniem " co strzeli 5 bramek w 2 lidze francuskiej albo innym Kownackim

2

@Lucassito hahaha uwielbiam taki zakłamane komentarze

0

@bulo gdzie u siebie na okręgówce ? XD czy w lidze mistrzów na korzyść Realu xD a to chyba że

16

Nikt nie docenia tego że straciliśmy tylko 9 goli w Lidze w tym 4 z Realem ! Więc z pozostałymi zespołami straciliśmy 5 goli gdzie taki Tottenham stracił dziś 5 bramek w 20 minut z Newcastle , dla mnie ta obrona to jakiś kosmos jeśli wszyscy są zdrowi . Docencie to do cholery !

0

Busi obrony całkowicie tyłem do sytuacji a oni będą gadać że ręką była haha, a może Busi ma oczy z tyłu głowy xD

6

Uważam że bardzo dobry mecz Lewego ale dzieci jak zwykle wysyp hejtu xD norma

11

Potężny Alonso w obronie xD czuje klopsika nosem

1

@Rioletto lepiej żeby grał placek Raphinha xD wiadomka

0

@Borneo zauważyłem że nie umiemy wygrać meczu bez Duńczyka to była nasza ostoja

6

@Hogart a teraz się obudź to jest Atletico a nie jakieś ogórki konserwowe

5

Eric Garcia na Atletico i mamy po mistrzostwie róbcie screeny

1

@jacek905 i cyk 10 mln za Ferrana góra ktoś da xD ale wy żyjecie w swojej bajce jakiejś heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?