xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karolup i pyk przegrana 4-0 z City , a to zarotowal dziadzia hahha
4
@caminero jeden z tych kulturalnych komentarzy xD
0
A co będzie jak się okaże że to kompletny niewypał i za rok trzeba będzie zapłacić 50 mln xD ? Barcelona na to nie pójdzie chyba że są głupcami
1
@wielofish Garcia jest warty 5 mln xD niewierze że ktoś więcej da za tego placka nad placki. A Kounfe myślę warty kolo 70-80 mln
2
Nieche mu się biegać na prawej , wiaodomo że gra na prawej obronie to większy wysiłek fizyczny. Nawet widać meczach że się nie przesila
3
Jak dla mnie to słaby zawodnik , wolałbym Foytha na prawą, gorszy nie będzie a i tańszy
0
A czemu nie zagra potężny drybler Raphinha xD ?
2
Boją się że za rok -20 będzie w Madrycie jak ten plan się powiedzie xD
12
I z rekordu nici , pewnie okaże się że w 3 ostatnich meczach stracimy pół goli w sezonie heh. Z Garcia i Alonso w obronie
2
A co tam nie mają już nikogo do podawania piłek ?
1
@SirChuck zapomniałeś o Messim xzd
0
@KondiCules on piłki nie umie przyjąć w lidze brazylijskiej a co będzie w Hiszpanii ...
3
@Kulakula chamstwo to napewno pierwsze mi się skojarzyło
0
Trochę mała ta kasa xD
1
@RivaldoVitorBorba typowy Niemiec bez uśmiechu na twarzy, on jest zaprogramowany przez ich skzolenie , jest jak robot, bez układu nerwowego
9
Co z Realem zagrał ostatnio za mecz to nie mam pytań
0
Oby został sprzedany
0
@cyron1 to nie jest niski wynik xD
2
Wczoraj Holender powiedział że odchodzi a dziś Alemany że wraca, przypadek nie sądzę xD
4
@Comentateiro jaką posadę co ty bierzesz xD
0
Feta się skończyła i pora robić porządki a u Lapcia nie ma sentymentów i to mi się podoba
0
@Dzieniu nie ma takiej opcji
2
@Bogan to czemu wyrzucił Messiego Pique teraz Busiego i podejrzewam że Albe również , właśnie to jest ten typ człowieka co dla niego nie ma sentymentów
2
@Emhyr wystarczy że wstawi Garcię albo Alonso i po rekordzie
0
@Natan1869 super pomysł naprawdę xD
2
@talizmo a ile było koleżko symaptyczny kontuzjowanych graczy w tych meczach ? Tego już oczywsice nie pamiętasz
3
@Arczi87 i w końcu jakiś rozumny komentarz z którym zgadzam się w 100 procentach, a reszta niech dalej krytykują bo mało co rozumieją .
7
Uważam że nie ma się zupełnie czym martwić, że my wogole wygraliśmy ligę w tym sezonie to jest dla mnie wielki szok, z tyloma problemami i brakami, uważam że ten sezon jest ponad stan na plus. Jak widzę takich piłkarzy jak Raphinha decydujących o naszej siłę ofensywnej to naprawdę czapki z głów dla Xaviego że wycisnął cytrynę do końca .
0
A ja uważam że przegrają dziś z nami 4-0 albo i wyżej i się pożegnają
0
Getafe to śmieszny klub nawet walcząc o życie , podkłada się swojemu Panu Realowi