0

@karolup i pyk przegrana 4-0 z City , a to zarotowal dziadzia hahha

4

@caminero jeden z tych kulturalnych komentarzy xD

0

A co będzie jak się okaże że to kompletny niewypał i za rok trzeba będzie zapłacić 50 mln xD ? Barcelona na to nie pójdzie chyba że są głupcami

1

@wielofish Garcia jest warty 5 mln xD niewierze że ktoś więcej da za tego placka nad placki. A Kounfe myślę warty kolo 70-80 mln

2

Nieche mu się biegać na prawej , wiaodomo że gra na prawej obronie to większy wysiłek fizyczny. Nawet widać meczach że się nie przesila

3

Jak dla mnie to słaby zawodnik , wolałbym Foytha na prawą, gorszy nie będzie a i tańszy

0

A czemu nie zagra potężny drybler Raphinha xD ?

2

Boją się że za rok -20 będzie w Madrycie jak ten plan się powiedzie xD

12

I z rekordu nici , pewnie okaże się że w 3 ostatnich meczach stracimy pół goli w sezonie heh. Z Garcia i Alonso w obronie

2

A co tam nie mają już nikogo do podawania piłek ?

1

@SirChuck zapomniałeś o Messim xzd

0

@KondiCules on piłki nie umie przyjąć w lidze brazylijskiej a co będzie w Hiszpanii ...

3

@Kulakula chamstwo to napewno pierwsze mi się skojarzyło

0

Trochę mała ta kasa xD

1

@RivaldoVitorBorba typowy Niemiec bez uśmiechu na twarzy, on jest zaprogramowany przez ich skzolenie , jest jak robot, bez układu nerwowego

9

Co z Realem zagrał ostatnio za mecz to nie mam pytań

0

Oby został sprzedany

0

@cyron1 to nie jest niski wynik xD

2

Wczoraj Holender powiedział że odchodzi a dziś Alemany że wraca, przypadek nie sądzę xD

4

@Comentateiro jaką posadę co ty bierzesz xD

0

Feta się skończyła i pora robić porządki a u Lapcia nie ma sentymentów i to mi się podoba

0

@Dzieniu nie ma takiej opcji

2

@Bogan to czemu wyrzucił Messiego Pique teraz Busiego i podejrzewam że Albe również , właśnie to jest ten typ człowieka co dla niego nie ma sentymentów

2

@Emhyr wystarczy że wstawi Garcię albo Alonso i po rekordzie

0

@Natan1869 super pomysł naprawdę xD

2

@talizmo a ile było koleżko symaptyczny kontuzjowanych graczy w tych meczach ? Tego już oczywsice nie pamiętasz

3

@Arczi87 i w końcu jakiś rozumny komentarz z którym zgadzam się w 100 procentach, a reszta niech dalej krytykują bo mało co rozumieją .

7

Uważam że nie ma się zupełnie czym martwić, że my wogole wygraliśmy ligę w tym sezonie to jest dla mnie wielki szok, z tyloma problemami i brakami, uważam że ten sezon jest ponad stan na plus. Jak widzę takich piłkarzy jak Raphinha decydujących o naszej siłę ofensywnej to naprawdę czapki z głów dla Xaviego że wycisnął cytrynę do końca .

0

A ja uważam że przegrają dziś z nami 4-0 albo i wyżej i się pożegnają

0

Getafe to śmieszny klub nawet walcząc o życie , podkłada się swojemu Panu Realowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?