xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cyron1 Angli też ma już swój prime czas za sobą , taka jest prawda
0
Messi zdechydowal się na Arabia już dawno podobnie jak Busi i Albę, ale będzie nam pomocny. Tebas myśli że Messi wróci i zatwierdzi plan finansowy a tu cyk... Tylko jak go zatwierdzi okaże się ze i tak do nas nie przyjdzie heh. I wszyscy zadowoleni oprócz Tebasa będą xD Każdy wie że Tebas ma słabość do Messiego
0
@Pstryk czemu bez znaczenia i tak odpadnieny bez Messiego w grupie, więc może lepiej sobie zrobić rok przerwy , na dobre nam to wyjdzie
1
@Harnas2 on już jest dawno zdecydowany na Arabię a Ty nie łykaj tak wszystkiego
0
@kejdzi koniec La ligi, przecież wiadomo że będzie pozytywna
1
@J23Closs oczywiście że tak , po to się spotkali, żeby dalej udawać .
0
I w tym momencie się wszystko sypie , mi to tam rybka ta Liga Miszczow xD wali mnie ona jak zeszłoroczny śnieg
0
@neolodz napewno o Tobie nigdy ta strona nie będzie, bo jesteś zwykłym anoninem co nic nie osiągnął
0
@adukla bo to jest kosmita xD a ile masz lat że tego nie widziałes wcześniej ?
0
Powiem brzydko ale Laporta drugi raz wydy... Messiego że go chce a tak naprawdę go nie chce , może to i lepiej .
0
@dariooo nie wiem jak Ty ale dla mnie krajowe mistrzostwo jest więcej warte niż ta liga mistrzów , myślę że Messi myśli podobnie
1
@Patry10 uważasz że wygrać z reprezentacją mistrzostwo świata i po drodze copa ameriica to mniejsze wymagania niż skorumpowana Liga miszczow , która mało kogo już obchodzi ?
14
@Miszak w którym Państwie ? Co popierasz Łukaszenkę xD ?
2
Militao a ten to za co za te farfocle w co drugim meczu xD ?
2
@catalanian09 jaka mu wtedy obronę mieliśmy xD ale tego już nie bierzesz pod uwagę
0
Rok się przemeczyc z De Jongiem na defensywnym i za rok za 40 mln kupić Niemca i cacy
0
@ViscaelBarca2007 przecież oto chodzi Tebasowi , po to gra na zwłokę
0
@Pustelnik od początku wiadomo że on nie przyjdzie
7
@rafal3030 5 razy więcej zarobił dla Barcy niż z niej wyniósł kasy, ale Ty tego nigdy nie zrozumiesz
5
@JarekS pieniądz lubi cisze więc spokojnie
1
@szymonekk przecież jest potężny Garcia i Alonso haha
9
Przegramy z Celtą i to wysoko więc nici z rekordów
0
Jak fajnie piłka chodzila z Mallorca jak go nie było na boisku xD może jeszcze przemysłu i jednak odejdzie xD
0
@B jak BARCA taki był klimat w Barcelonie wtedy, że graliśmy na poziomie środka tabeli Ligi Hiszpańskiej , już tego nikt nie pamięta
0
@bari_94 właśnie skąd ma na to pieniądze xD ? Z pożyczki xD
0
Ale beka xD komicznie to wygląda heh
0
Plus 140 mln euro z praw telewizyjnych , razem ładna sumka 200 mln
0
Jest szansa że to będzie ostatni mecz Alby , liczę na to xD
22
@robertocarlos76 ten gra w Ossasunie a ten w Barcelonie , taka malutka różnica xD
5
Powinni się ten artykuł inaczej nazywać : " kryminaliści dzielą się wspomnieniami z Camp Nou xD "