0

@cyron1 Angli też ma już swój prime czas za sobą , taka jest prawda

0

Messi zdechydowal się na Arabia już dawno podobnie jak Busi i Albę, ale będzie nam pomocny. Tebas myśli że Messi wróci i zatwierdzi plan finansowy a tu cyk... Tylko jak go zatwierdzi okaże się ze i tak do nas nie przyjdzie heh. I wszyscy zadowoleni oprócz Tebasa będą xD Każdy wie że Tebas ma słabość do Messiego

0

@Pstryk czemu bez znaczenia i tak odpadnieny bez Messiego w grupie, więc może lepiej sobie zrobić rok przerwy , na dobre nam to wyjdzie

1

@Harnas2 on już jest dawno zdecydowany na Arabię a Ty nie łykaj tak wszystkiego

0

@kejdzi koniec La ligi, przecież wiadomo że będzie pozytywna

1

@J23Closs oczywiście że tak , po to się spotkali, żeby dalej udawać .

0

I w tym momencie się wszystko sypie , mi to tam rybka ta Liga Miszczow xD wali mnie ona jak zeszłoroczny śnieg

0

@neolodz napewno o Tobie nigdy ta strona nie będzie, bo jesteś zwykłym anoninem co nic nie osiągnął

0

@adukla bo to jest kosmita xD a ile masz lat że tego nie widziałes wcześniej ?

0

Powiem brzydko ale Laporta drugi raz wydy... Messiego że go chce a tak naprawdę go nie chce , może to i lepiej .

0

@dariooo nie wiem jak Ty ale dla mnie krajowe mistrzostwo jest więcej warte niż ta liga mistrzów , myślę że Messi myśli podobnie

1

@Patry10 uważasz że wygrać z reprezentacją mistrzostwo świata i po drodze copa ameriica to mniejsze wymagania niż skorumpowana Liga miszczow , która mało kogo już obchodzi ?

14

@Miszak w którym Państwie ? Co popierasz Łukaszenkę xD ?

2

Militao a ten to za co za te farfocle w co drugim meczu xD ?

2

@catalanian09 jaka mu wtedy obronę mieliśmy xD ale tego już nie bierzesz pod uwagę

0

Rok się przemeczyc z De Jongiem na defensywnym i za rok za 40 mln kupić Niemca i cacy

0

@ViscaelBarca2007 przecież oto chodzi Tebasowi , po to gra na zwłokę

0

@Pustelnik od początku wiadomo że on nie przyjdzie

7

@rafal3030 5 razy więcej zarobił dla Barcy niż z niej wyniósł kasy, ale Ty tego nigdy nie zrozumiesz

5

@JarekS pieniądz lubi cisze więc spokojnie

1

@szymonekk przecież jest potężny Garcia i Alonso haha

9

Przegramy z Celtą i to wysoko więc nici z rekordów

0

Jak fajnie piłka chodzila z Mallorca jak go nie było na boisku xD może jeszcze przemysłu i jednak odejdzie xD

0

@B jak BARCA taki był klimat w Barcelonie wtedy, że graliśmy na poziomie środka tabeli Ligi Hiszpańskiej , już tego nikt nie pamięta

0

@bari_94 właśnie skąd ma na to pieniądze xD ? Z pożyczki xD

0

Ale beka xD komicznie to wygląda heh

0

Plus 140 mln euro z praw telewizyjnych , razem ładna sumka 200 mln

0

Jest szansa że to będzie ostatni mecz Alby , liczę na to xD

22

@robertocarlos76 ten gra w Ossasunie a ten w Barcelonie , taka malutka różnica xD

5

Powinni się ten artykuł inaczej nazywać : " kryminaliści dzielą się wspomnieniami z Camp Nou xD "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?