0

@yoli albo dziś go kupią albo Demebke jest w czarnej pupie

3

Oby nie zagrał żadnego meczu w tej Lidze Mistrzów , bo inaczej nie wygramy ani jednego

0

Mają czas do poniedziałku hihi

3

Ten piłkarz to jakieś zupełne przeciwieństwo Busiego, on ucieka od piłki . Czemu go pozyskaliśmy ? Czy Xavi jest ślepy...

0

Wystarczy że jeden z zawodników pokroju Roberto, Alonso, Ferran , Romeu, Dest, albo inny placek będzie w składzie i nie wygramy żadnego meczu w Europie , jestem o tym przekonany w stu procentach

8

Zawodnik o doskonałym odbiorze hahahahahahaha

0

Z Alonso w obronie będziemy co mecz tracić 5 bramek, czemu on tego nie widzi ?

0

Zinczenko gra w Arsenalu

0

@Wizz777 on jest kontuzjowany

1

@Barcaa12 należy mu się jak psu buda

0

Duży chłop z dobra technika , na rezerwowego jak znalazł

0

@Barca1922 napewno będzie biedowal xD

0

@szymonekk po co niby ? Lewy zdeklasował konkurencję jak dla mnie w lidze a grał pierwszy sezon gdzie były MS w środku sezonu

0

@korn234 u nas też będzie miał podobne zadanie , za kwotę 20 mln taki zawodnik zadaniowy to jak za darmo

1

@ranger3120 przepaść to była w lidze między nami a Realem xD -10 punktów , a jakbyśmy nie odpuścili końcówki byłoby -20

1

@misieq96 za rok pójdzie do Arabi xD

0

Nikt go nie weźmie z taką pensją takie są fakty

2

@Faro ty chłopie nie znasz niektórych bab xD

7

Identyko to samo co z Messim, nie złożyli oferty a czekają czy się zgodzi xD

1

@Meskalina ale Ty ograniczony jesteś xD Niemiec to jest topka na świecie, Gabi i Pedri moga się uczyć od niego póki co gry w Europie

0

I tak wybierze Arabię

0

@Tomek54321 hahahha w punkt

8

Wszystko idzie w dobra stronę

0

@karol130197 może nawet kilkadziesiąt lat xD z takich problemów się nie wychodzi od tak

3

@Tibu nic mu się nie kończy , kontrakt ma dlugi

0

@kakusus bez Messiego to nawet z grupy nie wyjdziemy kto idzie o zakład ?

1

@Kubsoleon on się nie nadaje do gry na najwyższym poziomie i to od paru dobrych lat

5

@zibiku napewno tak będzie xD nauczy się dryblować jak Ronaldinho

1

Z takim zawodnikiem z grupy Ligi mistrzów nie wyjdziemy

0

@Elvisek hahahahahahah co za odklejka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?