xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@yoli albo dziś go kupią albo Demebke jest w czarnej pupie
3
Oby nie zagrał żadnego meczu w tej Lidze Mistrzów , bo inaczej nie wygramy ani jednego
0
Mają czas do poniedziałku hihi
3
Ten piłkarz to jakieś zupełne przeciwieństwo Busiego, on ucieka od piłki . Czemu go pozyskaliśmy ? Czy Xavi jest ślepy...
0
Wystarczy że jeden z zawodników pokroju Roberto, Alonso, Ferran , Romeu, Dest, albo inny placek będzie w składzie i nie wygramy żadnego meczu w Europie , jestem o tym przekonany w stu procentach
8
Zawodnik o doskonałym odbiorze hahahahahahaha
0
Z Alonso w obronie będziemy co mecz tracić 5 bramek, czemu on tego nie widzi ?
0
Zinczenko gra w Arsenalu
0
@Wizz777 on jest kontuzjowany
1
@Barcaa12 należy mu się jak psu buda
0
Duży chłop z dobra technika , na rezerwowego jak znalazł
0
@Barca1922 napewno będzie biedowal xD
0
@szymonekk po co niby ? Lewy zdeklasował konkurencję jak dla mnie w lidze a grał pierwszy sezon gdzie były MS w środku sezonu
0
@korn234 u nas też będzie miał podobne zadanie , za kwotę 20 mln taki zawodnik zadaniowy to jak za darmo
1
@ranger3120 przepaść to była w lidze między nami a Realem xD -10 punktów , a jakbyśmy nie odpuścili końcówki byłoby -20
1
@misieq96 za rok pójdzie do Arabi xD
0
Nikt go nie weźmie z taką pensją takie są fakty
2
@Faro ty chłopie nie znasz niektórych bab xD
7
Identyko to samo co z Messim, nie złożyli oferty a czekają czy się zgodzi xD
1
@Meskalina ale Ty ograniczony jesteś xD Niemiec to jest topka na świecie, Gabi i Pedri moga się uczyć od niego póki co gry w Europie
0
I tak wybierze Arabię
0
@Tomek54321 hahahha w punkt
8
Wszystko idzie w dobra stronę
0
@karol130197 może nawet kilkadziesiąt lat xD z takich problemów się nie wychodzi od tak
3
@Tibu nic mu się nie kończy , kontrakt ma dlugi
0
@kakusus bez Messiego to nawet z grupy nie wyjdziemy kto idzie o zakład ?
1
@Kubsoleon on się nie nadaje do gry na najwyższym poziomie i to od paru dobrych lat
5
@zibiku napewno tak będzie xD nauczy się dryblować jak Ronaldinho
1
Z takim zawodnikiem z grupy Ligi mistrzów nie wyjdziemy
0
@Elvisek hahahahahahah co za odklejka