0

@suszini nie był to zły mecz w naszym wykonaniu , zdecydowanie najlepszy od dwóch lat

0

@BISHBASHBOSH oglądałeś mecz ? Zagrał bardzo dobry mecz

1

Jak dla mnie stary Lewy wraca dziś widać było starego Lewego

1

@Rivaldo839 ja nie wiem co wy widzicie w tym Felixie ...

0

On będzie crakiem

1

@Herbert nie za bardzo kumam Twoja wypowiedź xD

0

Nie wierzę że ktoś da za niego 10 mln xD jak coś to 1 mln

1

Lewy tu miał rację , dobro zespołu a nie napalanie się

0

@panczo jedyne zagrożenie szło od Yamala

0

@Litman człowieku gość ponad miesiac nie grał w piłkę ... Co ty myslisz że to maszyna

1

@Natenczas Faye z Barcy B będzie za parę lat obrońca top

1

@Rarenzio to zobaczysz dzisiaj zasady statystyki , jaka jest różnica w składzie jak gra Romeu a jak jest Pedri.

1

Mamy w Barcelonie B conajmniej 3 super zapowiadających się środkowych obrońców

0

@Tori_Black nie każdy ma psychikę do grania w Barcelonie a on napewno jej nie ma ani umiejętności na ten klub

0

Piłkarz z zerowym charakterem do walki

0

@luka1995 alby to bardzo dobrze że już nie ma, t ,

1

Jest Brazylijczyk jest naszym jednym z najszybciej zawodnikow to już nie ma co się dziwić że gramy ja gramy ...

1

@jacob345 bardzo dobrze bo to poziom Ligi Europy maks

0

@Lionel_Messi10 Carlos Tevez hahaa

2

@KondiCules a ja jestem zdania że jest gorszym i co ? Xd

0

@vangoor komentarz z cyklu mniej inteligentnych xD

22

I blisko 30 meczy z rzędu na wyjeździe w Lidze Mistrzów bez gola xD Jakby Lewy trafił w swoim prime czyli w wieku 28-30 lat do Barcelony i grałby z Messim Iniesta Xavim Puylem i innymi , strzelałby co sezon 50 bramek w lidze plus blisko 15 w Lidze Mistrzów , ale Polaczki tego nie zrozumieją nigdy. Niestety obecna Barce stać na Lewego który powiedzmy sobie szczerze jest u schyłku kariery i na dodatek ma wokół siebie często bardzo przeciętnych piłkarzy pokroju Raphinha czy Ferran

2

Komentarz usunięty

8

Lubię Xaviego ale uważam że to koniec jego jako trenera Barcy, zawsze go tutaj broniłem . Ale gramy od jakiegoś czasu fatalnie na wyjazdach a to zazwyczaj jest koniec pewnego etapu. My nawet z ostatnim zespołem w tabeli męczymy się niemiłosiernie na ich stadionie .

0

@Campeon87 też o tym pomyslalem, jeden z piękniejszych goli jaki widziałem , majstersztyk

7

@adukla i tak strzeli dwa razy wi cej bramek i asyst niż potężny Ferran

0

@ArturS człowieku co tu bierzesz ,Lewy nie grał od ponad miesiąca

0

@emjot jak to na 8 spotkań 5 zaliczył xD co tam jakieś panny były ? XD

21

Esencją pilki nożnej są mistrzostwa świata , każdy o tym marzy, a po drugie 38 bramek i 26 asyst same się nastukaly ?

9

Niesamowity charakter ... Nic więcej nie trzeba dodawac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?