xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@suszini nie był to zły mecz w naszym wykonaniu , zdecydowanie najlepszy od dwóch lat
0
@BISHBASHBOSH oglądałeś mecz ? Zagrał bardzo dobry mecz
1
Jak dla mnie stary Lewy wraca dziś widać było starego Lewego
1
@Rivaldo839 ja nie wiem co wy widzicie w tym Felixie ...
0
On będzie crakiem
1
@Herbert nie za bardzo kumam Twoja wypowiedź xD
0
Nie wierzę że ktoś da za niego 10 mln xD jak coś to 1 mln
1
Lewy tu miał rację , dobro zespołu a nie napalanie się
0
@panczo jedyne zagrożenie szło od Yamala
0
@Litman człowieku gość ponad miesiac nie grał w piłkę ... Co ty myslisz że to maszyna
1
@Natenczas Faye z Barcy B będzie za parę lat obrońca top
1
@Rarenzio to zobaczysz dzisiaj zasady statystyki , jaka jest różnica w składzie jak gra Romeu a jak jest Pedri.
1
Mamy w Barcelonie B conajmniej 3 super zapowiadających się środkowych obrońców
0
@Tori_Black nie każdy ma psychikę do grania w Barcelonie a on napewno jej nie ma ani umiejętności na ten klub
0
Piłkarz z zerowym charakterem do walki
0
@luka1995 alby to bardzo dobrze że już nie ma, t ,
1
Jest Brazylijczyk jest naszym jednym z najszybciej zawodnikow to już nie ma co się dziwić że gramy ja gramy ...
1
@jacob345 bardzo dobrze bo to poziom Ligi Europy maks
0
@Lionel_Messi10 Carlos Tevez hahaa
2
@KondiCules a ja jestem zdania że jest gorszym i co ? Xd
0
@vangoor komentarz z cyklu mniej inteligentnych xD
22
I blisko 30 meczy z rzędu na wyjeździe w Lidze Mistrzów bez gola xD Jakby Lewy trafił w swoim prime czyli w wieku 28-30 lat do Barcelony i grałby z Messim Iniesta Xavim Puylem i innymi , strzelałby co sezon 50 bramek w lidze plus blisko 15 w Lidze Mistrzów , ale Polaczki tego nie zrozumieją nigdy. Niestety obecna Barce stać na Lewego który powiedzmy sobie szczerze jest u schyłku kariery i na dodatek ma wokół siebie często bardzo przeciętnych piłkarzy pokroju Raphinha czy Ferran
2
Komentarz usunięty
8
Lubię Xaviego ale uważam że to koniec jego jako trenera Barcy, zawsze go tutaj broniłem . Ale gramy od jakiegoś czasu fatalnie na wyjazdach a to zazwyczaj jest koniec pewnego etapu. My nawet z ostatnim zespołem w tabeli męczymy się niemiłosiernie na ich stadionie .
0
@Campeon87 też o tym pomyslalem, jeden z piękniejszych goli jaki widziałem , majstersztyk
7
@adukla i tak strzeli dwa razy wi cej bramek i asyst niż potężny Ferran
0
@ArturS człowieku co tu bierzesz ,Lewy nie grał od ponad miesiąca
0
@emjot jak to na 8 spotkań 5 zaliczył xD co tam jakieś panny były ? XD
21
Esencją pilki nożnej są mistrzostwa świata , każdy o tym marzy, a po drugie 38 bramek i 26 asyst same się nastukaly ?
9
Niesamowity charakter ... Nic więcej nie trzeba dodawac