1

@Barcelonista94 brak defensywnego pomocnika tzw rygla w zespole i brak Busiego ot i masz odpowiedź

0

@ventriloquist1 strzał to wczoraj miał marzenie :p

0

@OldMc84 od razu było wiadomo że gorszy

11

Xavi to zauważył xD szkoda że każdy już to zauważył zanim on tu przyszedł xD

0

Według mnie dziś za Yamala powinien zagrać ktoś inny, szkoda chłopaka na tych rzeźników, Roque by się odnalazł bo to walczak

0

@kakusus uważam że Napoli grające z kontry też jest poza naszym zasiegiem

1

Tak gada żeby podwyższyć cenę za niego i żeby został w Atletico czy jaki grzyb xd ? U nas obecnie nie grają najlepsi na świecie :p a nawet koło nich nie stali

3

@bady48 to by się znowu zaciął znając jego haha

4

Niesamowity mecz Yamala , ja się jaram on ma 16 lat

9

Ale będą jaja jak jeszcze Lewy się odrodzi i zacznie seria strzelać bramki , a jest do tego zdolny

0

@Gekon on w to wierzy xd

6

@Ronaldinho10theking ale chłopie z kim on te liczby notuje xD udany jeden drybling przez dwa lata udał mu się z 4 ligowcem :p

2

@Bajson Xavi lubi takich placków z zerowym zaangażowaniem i wolą walki , ważne żeby klepał do śmierci piłkę i podawał tysiąc podań do tylu

0

@OldMc84 Brazylijczyk to żaden skrzydłowy i żaden z niego pożytek

2

Przyjdzie znowu jakiś placek za 20 mln xs

2

@cules100pro obecnie tak zjechał z formą że jest warty może 40

1

Za Xaviego przestałem oglądać mecze, czasami czytam relacje tekstowe i tyle, odejdzie klepanie to wrócę, bo na to patrzeć się nie da

1

@catalanian09 jak zwykle lewy winny haha

3

Ale się koryta trzyma skurkowany

2

@djrossto właśnie o tym powiedział , czytam artykuł uważniej

0

O wszystkie tytuły będą walczyć hahah

0

@y13 z taka super prędkością xD to faktycznie idealny wahadłowy , chyba na 3 ligę Polska xD

1

Zawsze go broniłem ale on jest chory serio to jak sekta

0

@mvnBasten Bayern kusi xD

4

@LionelM95 chyba masłem orzechowym bo kasa pusta xd

0

@Herbert dokładnie brawo xD będzie na pensje dla Roberto xD

0

@fotohobby w sumie to na 3 nogi xs

2

Xavi jak zwykle zadowolony to jest najważniejsze ;D

2

@fotohobby bo to jest jego poziom xs

2

Matko boska jaki on jest przestraszony :/ już się nie dziwię czemu nie trafił z metra do bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?