xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcelonista94 brak defensywnego pomocnika tzw rygla w zespole i brak Busiego ot i masz odpowiedź
0
@ventriloquist1 strzał to wczoraj miał marzenie :p
0
@OldMc84 od razu było wiadomo że gorszy
11
Xavi to zauważył xD szkoda że każdy już to zauważył zanim on tu przyszedł xD
0
Według mnie dziś za Yamala powinien zagrać ktoś inny, szkoda chłopaka na tych rzeźników, Roque by się odnalazł bo to walczak
0
@kakusus uważam że Napoli grające z kontry też jest poza naszym zasiegiem
1
Tak gada żeby podwyższyć cenę za niego i żeby został w Atletico czy jaki grzyb xd ? U nas obecnie nie grają najlepsi na świecie :p a nawet koło nich nie stali
3
@bady48 to by się znowu zaciął znając jego haha
4
Niesamowity mecz Yamala , ja się jaram on ma 16 lat
9
Ale będą jaja jak jeszcze Lewy się odrodzi i zacznie seria strzelać bramki , a jest do tego zdolny
0
@Gekon on w to wierzy xd
6
@Ronaldinho10theking ale chłopie z kim on te liczby notuje xD udany jeden drybling przez dwa lata udał mu się z 4 ligowcem :p
2
@Bajson Xavi lubi takich placków z zerowym zaangażowaniem i wolą walki , ważne żeby klepał do śmierci piłkę i podawał tysiąc podań do tylu
0
@OldMc84 Brazylijczyk to żaden skrzydłowy i żaden z niego pożytek
2
Przyjdzie znowu jakiś placek za 20 mln xs
2
@cules100pro obecnie tak zjechał z formą że jest warty może 40
1
Za Xaviego przestałem oglądać mecze, czasami czytam relacje tekstowe i tyle, odejdzie klepanie to wrócę, bo na to patrzeć się nie da
1
@catalanian09 jak zwykle lewy winny haha
3
Ale się koryta trzyma skurkowany
2
@djrossto właśnie o tym powiedział , czytam artykuł uważniej
0
O wszystkie tytuły będą walczyć hahah
0
@y13 z taka super prędkością xD to faktycznie idealny wahadłowy , chyba na 3 ligę Polska xD
1
Zawsze go broniłem ale on jest chory serio to jak sekta
0
@mvnBasten Bayern kusi xD
4
@LionelM95 chyba masłem orzechowym bo kasa pusta xd
0
@Herbert dokładnie brawo xD będzie na pensje dla Roberto xD
0
@fotohobby w sumie to na 3 nogi xs
2
Xavi jak zwykle zadowolony to jest najważniejsze ;D
2
@fotohobby bo to jest jego poziom xs
2
Matko boska jaki on jest przestraszony :/ już się nie dziwię czemu nie trafił z metra do bramki