4

To jest zawodnik na 1 ligę Polska i nie wiem czy tam by się czymś wyróżniał

8

@Midast agent niemieckiemu premierem xD ten kraj i ludzie w nim to mem

0

@AlphaNumeric chyba w Twoim swiatku

0

Jak dla mnie widać że Araujo jest już powoli myślami gdzieś indziej

0

Wiedziałem że jak przyjdzie Deco to będą stracone okienka transferowe, czekają nas suche lata

2

Zagrał wczoraj slabo

0

@damcio24 lewy musi 5 bramek strzelać co mecz żeby Polski nieudacznik nie płakał

1

@Barca2022 to tylko świadczy o tym że jesteś sezonowcem ery Messiego, prawdziwy kibic swojego zespołu jest z nim do końca mimo słabszego okresu w historii. Ja byłem przed Ronaldinho, i jestem po Messim. I oglądam mecze Barcy do ostatniej sekundy, bo nie jestem ograniczony i zdaje sobie sprawę z sytuacji finansowej Barcelony i z jej braków . Nie ma możliwość żebyśmy rywalizowali w Europie przy tej kadrze jaką mamy

1

@esem91 słabo mu to wychodzi xD za rok będzie Arabia albo Katar

2

@Czerwo64 a 600 bramek samo się strzeliło xD

0

Mały włos i by walnał kolanem o słupek xD nie skończyło by się to dobrze

0

@BIGCULES nieco się pomyliłeś bo w tamtym sezonie wygraliśmy ligę i to w cuglach xD ale Xavi w tym sezonie się pogubił

6

Duńczyk nasz najlepszy obrońca zeszłego sezonu gdzie zagraliśmy historyczny sezon jeśli chodzi o defensywę to Xavi dla odmiany nie podnosi go wogole z ławki xD dodatkowo gra Koude na środku defensywy gdzie to bomba zegarowa i Araujo gra na prawej zamiast francuza . Ten trener to jakiś żart

0

@Rioletto ten żart Ci się udał xD

0

@Kalipso bo to nasz joker ????

1

@kinioo w żadnym TVP nie ma i nie będzie

0

Na wyjazdach gramy fatalnie , osttanio raz tak było pod koniec z Luisem Enrique

0

@Proxi zawsze jak gra bardzo dobrze sobie radzi

0

Nic ten czlowiek się nie uczy na bledach pierwsza połowa będzie 2-0 albo 2-1 dla Rayo

0

@barteq tak jak i Haaland strzela w reprezentacji xD mamy przeciętną reprezentację zrozumcie to w końcu , Lewy nie będzie strzelał co mecz hatrika

3

@adambądkowski93 myślę że bardziej stres , bardzo po nim to widać

1

@HubertMlody a ten dalej swoje, masz jakiś kompleks czy co ?

0

@Tomek54321 winni są Ci co eksploatowali zawodnika do granic możliwości , nawet najlepszy samochód w końcu zajedziesz jak nie będziesz o niego dbał

0

@matirix20 to jest zupełnie inny typ zawodnika , Gavi gra bardzo kontaktowo a Xavi to maestro unikał walki

2

@Gacu95 nie znasz się wogole na piłce, to jest dusza to jest serce , bez takich zawodników w składzie nie ma trofeów

5

To jest zwykły placek

0

@Don_Padree a królem strzelców stał się przypadkowo xD z tak słabymi partnerami w swoim pierwszym sezonie nie miał konkurencji , to nie Bayern gdzie miał klasowych piłkarzy wokół sieje Anię 17-18 latkow jak tutaj

0

@czarnatom ja nadal nie rozumiem co chodzi wam z tym Lewym xD bramki strzela prawie w każdym meczu , non stop na szczycie praktycznie listy strzelców mimo wieku i kontuzji , ale Polacy to jednak stan umysłu xD

11

@MOLESTA co ty bredzisz xD skąd tacy odklejeni ludzie się biorą xD którzy wymyślają coś i jeszcze w to wierzą haha

0

@Danny Gaucho a oglądałeś mecz ? Uważam że byliśmy dużo lepszym zespołem a Robert zagrał bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?