xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To jest zawodnik na 1 ligę Polska i nie wiem czy tam by się czymś wyróżniał
8
@Midast agent niemieckiemu premierem xD ten kraj i ludzie w nim to mem
0
@AlphaNumeric chyba w Twoim swiatku
0
Jak dla mnie widać że Araujo jest już powoli myślami gdzieś indziej
0
Wiedziałem że jak przyjdzie Deco to będą stracone okienka transferowe, czekają nas suche lata
2
Zagrał wczoraj slabo
0
@damcio24 lewy musi 5 bramek strzelać co mecz żeby Polski nieudacznik nie płakał
1
@Barca2022 to tylko świadczy o tym że jesteś sezonowcem ery Messiego, prawdziwy kibic swojego zespołu jest z nim do końca mimo słabszego okresu w historii. Ja byłem przed Ronaldinho, i jestem po Messim. I oglądam mecze Barcy do ostatniej sekundy, bo nie jestem ograniczony i zdaje sobie sprawę z sytuacji finansowej Barcelony i z jej braków . Nie ma możliwość żebyśmy rywalizowali w Europie przy tej kadrze jaką mamy
1
@esem91 słabo mu to wychodzi xD za rok będzie Arabia albo Katar
2
@Czerwo64 a 600 bramek samo się strzeliło xD
0
Mały włos i by walnał kolanem o słupek xD nie skończyło by się to dobrze
0
@BIGCULES nieco się pomyliłeś bo w tamtym sezonie wygraliśmy ligę i to w cuglach xD ale Xavi w tym sezonie się pogubił
6
Duńczyk nasz najlepszy obrońca zeszłego sezonu gdzie zagraliśmy historyczny sezon jeśli chodzi o defensywę to Xavi dla odmiany nie podnosi go wogole z ławki xD dodatkowo gra Koude na środku defensywy gdzie to bomba zegarowa i Araujo gra na prawej zamiast francuza . Ten trener to jakiś żart
0
@Rioletto ten żart Ci się udał xD
0
@Kalipso bo to nasz joker ????
1
@kinioo w żadnym TVP nie ma i nie będzie
0
Na wyjazdach gramy fatalnie , osttanio raz tak było pod koniec z Luisem Enrique
0
@Proxi zawsze jak gra bardzo dobrze sobie radzi
0
Nic ten czlowiek się nie uczy na bledach pierwsza połowa będzie 2-0 albo 2-1 dla Rayo
0
@barteq tak jak i Haaland strzela w reprezentacji xD mamy przeciętną reprezentację zrozumcie to w końcu , Lewy nie będzie strzelał co mecz hatrika
3
@adambądkowski93 myślę że bardziej stres , bardzo po nim to widać
1
@HubertMlody a ten dalej swoje, masz jakiś kompleks czy co ?
0
@Tomek54321 winni są Ci co eksploatowali zawodnika do granic możliwości , nawet najlepszy samochód w końcu zajedziesz jak nie będziesz o niego dbał
0
@matirix20 to jest zupełnie inny typ zawodnika , Gavi gra bardzo kontaktowo a Xavi to maestro unikał walki
2
@Gacu95 nie znasz się wogole na piłce, to jest dusza to jest serce , bez takich zawodników w składzie nie ma trofeów
5
To jest zwykły placek
0
@Don_Padree a królem strzelców stał się przypadkowo xD z tak słabymi partnerami w swoim pierwszym sezonie nie miał konkurencji , to nie Bayern gdzie miał klasowych piłkarzy wokół sieje Anię 17-18 latkow jak tutaj
0
@czarnatom ja nadal nie rozumiem co chodzi wam z tym Lewym xD bramki strzela prawie w każdym meczu , non stop na szczycie praktycznie listy strzelców mimo wieku i kontuzji , ale Polacy to jednak stan umysłu xD
11
@MOLESTA co ty bredzisz xD skąd tacy odklejeni ludzie się biorą xD którzy wymyślają coś i jeszcze w to wierzą haha
0
@Danny Gaucho a oglądałeś mecz ? Uważam że byliśmy dużo lepszym zespołem a Robert zagrał bardzo dobrze