xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Typowy gość co dużo gada a mało robi, z tym człowiekiem nie spodziewajcie się żadnych fajnych transferów, Alemanemu mógłby buty czyścić
0
@Katalończyk 99 kto miał się spodziewać że akurat będzie wojna ?
0
@Pawlak1992 gdzie Raphinha jest młody ?
0
Tak swoją drogą widzieliście jak upasiony po kontuzji jest Ansu Fati ? Xd
0
@BORO_12 Garcia to dno , nic się nie zmieniło , on u nas byłby 6 stoperem
3
Nie przekojuj mnie zupelnie ten czlowiek na tym stanowisku
0
Stawiam dom że przegramy dziś , na wyjeździe nasze mecze to kompletna porazka
0
@KondiCules i bardzo dobrze że lewy w 1 składzie a nie nieopierzony nastolatek , powoli człowieku
1
Laporta wie co mówi i wie że tym światem rządzi kasa, jeśli padną konkretne propozycje i przelewy każdy po kolei będzie w superlidze
1
Już ma żonę ... Co on głupi hah
1
Jak Deco się zajmie pozyskaniem nowego trenera to hahahha będzie napewno super trener xd
0
@Blaugrana79 my nie wygramy nawet połowy meczy do końca xd
1
Deco to jest mistrz transferów hahahaha ten klub to mem
3
@4Fabregas4 ja nigdy nie widziałem żeby on stał
11
Komentarz usunięty
2
@626 ja bym mu nawet radził to :p
0
@milek9722 i właśnie za te bledy transferowe Xavi zaplacil głową :) i bardzo dobrze skończyło się klepanie piłeczki i brak gry z kontry
1
@333tricampeones333 on już jest lepszy od Kounde i Martinezow, tu nie ma na co czekać tylko brać go do pierwszego zespolu
0
Jeszcze nie widziałem żeby ktoś z własnej woli opuszczał pracę i jeszcze mu płacili xd co za bezsensowny artykul
0
Nikt normalny nie przyjdzie teraz trenować Barcelony
0
Jest jak jest ale zawsze się docenia jak się kogoś straci, tak ten świat wygląda.
1
Kolejny placek do kompletu
0
I właśnie te kółko wzajemnej adoracji musi się skończyć , to nie przedszkole
0
Przyszedł Deco i wszystko się posypało, wiedziałem że tak będzie
3
Już wie że to jego koniec jako trenera Barcelony
0
@AxelF Liverpool przegrał z Realem jeszcze wyżej od nas przy okazji kompromitując się
0
To nie jest przypadek że on akurat teraz odchodzi z Liverpoolu
0
@Campeon87 a myślicie że Real ma mniej długu heh
0
@lysy1015 wes Ty przeczytaj kolego jeszcze raz co Ty napisałeś xD
2
@reloaded za co za gola miał przeprosić xD ?