6

Placek jakich mało , tyle w temacie

22

Firmowe zagranie De Jonga minie zawodnika , cofa się i podaje do tyłu , tysiące razy tak robi xD nie rozumiem jego sposobu gry, i te prowadzenie pilki jest tak irytujące

2

Jak dla mnie MLS to jest poziom Polskiej ekstraklasy albo i niżej no u nas defensywa stoi na wyższym poziomie

0

Jestem trochę w szoku że zaczął znowu seriami strzelać bramki :) zauważyłem że jak dostanie dobrą piłkę praktycznie zawsze strzeli bramke

4

@szkudi7 nie znasz kobiet chłopaczku , nie masz o niczym pojęcia :)

0

@Qaz123 żadnych złych przyjęć tam nie widziałem, a straty piłki przy intensywności ligi mistrzów to normalna sprawa , to nie Granada

1

@Qaz123 lewy musi strzelać 5 bramek w meczu mając 36 lat xd

1

@Blaugrana79 pedri gra fatalnie zresztą jak zwykle

2

@Romario87 on sam już nie wie czego chce xD

0

@Fake69 i nie awansujemy , z Xavim na ławce to jest niemożliwe

11

Pedri na chwilę obecną to jest wart 20 mln xD gość gra fatalnie a rusza się jakby miał 80 lat, dodatkowo zaraz dostanie kontuzji co standardowo wyłączy go na 3 miesiące

0

@siara10 hahha Ty naprawdę nasz kompleks Lewego xs

0

Niesamowity sezon rozgrywa średnio bramka na mecz , ma ich już ponad 20

0

@kakusus nawet jak będzie miał 60 lat to będzie lepszy od takiego Raphy xD

0

Klepanie w powolnym tempie od obrońcy do obrońcy i pomocników , następnie strata , szybka kontra 1-0 dla Neapolu , później szybka kontra 2-0 dziękuję dowodzenia

1

Ja jestem praktycznie pewien że z Xavim na ławce odpadniemy z nimi. Dwie kontry szybkiego Napoli i po nas

10

@Onlikox tydzień przerwy było człowieku , przestań zrzędzić wkoło to samo

0

@[Oli] ja nie widzę żadnych szans z Napoli która gra z kontry

1

Pewnie strzeli naszej dziurawej obronie 3 brameczki i skończą się takie bezsensowne artykuly

0

@poskus 10 asyst w lidze i 10 bramek xD i myślę że główny faworyt do zawodnika sezonu Bundesligi

8

@Wiking88 a mistrz i korona króla strzelców wzięła się z niczego :) wiek go dopadł człowieku zrozum to w końcu , jak przyszedł pierwsze miesiące strzelał jak na zawołanie

0

I potężny Oriol Romeu na specjalne życzenie Xaviego :p

11

Totalny niewypał , w każdej meczu dwa fatalne błędy co najmniej mu się przytrafiaja

0

Ten gość to jest tragedia

2

@Szklaner widziałem sporo męczy Almeri i naprawdę to nie jest piłkarz na Barce

0

Kolejny fajny placuszek do kompletu

3

@scorpion93 musi pewnie strzelać po 10 bramek na mecz prawda xd ?

0

Ten gość to jest totalny niewypał na tym stanowisku , nie mogę na niego patrzeć

0

Nie zgodzi się bo to Madrycki buc

5

Ja lubię Xaviego że tak odważnie stawia na szkolke i na te dzieciaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?