xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Placek jakich mało , tyle w temacie
22
Firmowe zagranie De Jonga minie zawodnika , cofa się i podaje do tyłu , tysiące razy tak robi xD nie rozumiem jego sposobu gry, i te prowadzenie pilki jest tak irytujące
2
Jak dla mnie MLS to jest poziom Polskiej ekstraklasy albo i niżej no u nas defensywa stoi na wyższym poziomie
0
Jestem trochę w szoku że zaczął znowu seriami strzelać bramki :) zauważyłem że jak dostanie dobrą piłkę praktycznie zawsze strzeli bramke
4
@szkudi7 nie znasz kobiet chłopaczku , nie masz o niczym pojęcia :)
0
@Qaz123 żadnych złych przyjęć tam nie widziałem, a straty piłki przy intensywności ligi mistrzów to normalna sprawa , to nie Granada
1
@Qaz123 lewy musi strzelać 5 bramek w meczu mając 36 lat xd
1
@Blaugrana79 pedri gra fatalnie zresztą jak zwykle
2
@Romario87 on sam już nie wie czego chce xD
0
@Fake69 i nie awansujemy , z Xavim na ławce to jest niemożliwe
11
Pedri na chwilę obecną to jest wart 20 mln xD gość gra fatalnie a rusza się jakby miał 80 lat, dodatkowo zaraz dostanie kontuzji co standardowo wyłączy go na 3 miesiące
0
@siara10 hahha Ty naprawdę nasz kompleks Lewego xs
0
Niesamowity sezon rozgrywa średnio bramka na mecz , ma ich już ponad 20
0
@kakusus nawet jak będzie miał 60 lat to będzie lepszy od takiego Raphy xD
0
Klepanie w powolnym tempie od obrońcy do obrońcy i pomocników , następnie strata , szybka kontra 1-0 dla Neapolu , później szybka kontra 2-0 dziękuję dowodzenia
1
Ja jestem praktycznie pewien że z Xavim na ławce odpadniemy z nimi. Dwie kontry szybkiego Napoli i po nas
10
@Onlikox tydzień przerwy było człowieku , przestań zrzędzić wkoło to samo
0
@[Oli] ja nie widzę żadnych szans z Napoli która gra z kontry
1
Pewnie strzeli naszej dziurawej obronie 3 brameczki i skończą się takie bezsensowne artykuly
0
@poskus 10 asyst w lidze i 10 bramek xD i myślę że główny faworyt do zawodnika sezonu Bundesligi
8
@Wiking88 a mistrz i korona króla strzelców wzięła się z niczego :) wiek go dopadł człowieku zrozum to w końcu , jak przyszedł pierwsze miesiące strzelał jak na zawołanie
0
I potężny Oriol Romeu na specjalne życzenie Xaviego :p
11
Totalny niewypał , w każdej meczu dwa fatalne błędy co najmniej mu się przytrafiaja
0
Ten gość to jest tragedia
2
@Szklaner widziałem sporo męczy Almeri i naprawdę to nie jest piłkarz na Barce
0
Kolejny fajny placuszek do kompletu
3
@scorpion93 musi pewnie strzelać po 10 bramek na mecz prawda xd ?
0
Ten gość to jest totalny niewypał na tym stanowisku , nie mogę na niego patrzeć
0
Nie zgodzi się bo to Madrycki buc
5
Ja lubię Xaviego że tak odważnie stawia na szkolke i na te dzieciaki