0

Było o tym wcześniej myśleć

0

Co jest decydującego w tym el clasico,w lidze i tak realu nie dogonimy ale nie da się 17 latkami wygrywać co roku ligi , wiec nie panikujmy

2

@Sapos93 jest w tym zdecydowanie najlepszy i w 30 minucie czerwony jak burak że zmęczenia , i prawie umierający

1

@Rupert_Haubica typowy człapak bez siły przebicia , żal na gościa patrzeć jak się zatrzymał w rozwoju, technikę ma ale nic po za tym , a technika to za mało , ani zdrowia do biegania nie ma ani siły

5

@partymaker możliwe że urośnie na 190 cm więc będzie taki bellingham

0

@ACRAB95 uważam że dla mięśnie wchodzenie w 70 minucie meczu gdzie siedzi się na ławce przemarzniętemu , jest dużo gorsze niż granie naprzyklad 80 minut od początku , ciężko zdjąć takiego zawodnika np w 80 minucie kiedy on potrafi jednym zagraniem zakończyć mecz

1

Z Qarabachem ostatnio ledwo remis wymęczyli , będąc zespołem gorszym i tyle w temacie xd

2

@Remi70 z Messim I Neymarem i w swojej topce by strzelał po 60 bramek w sezonie dla Barcy

1

@rogal478 typowy jeździec bez głowy

0

@BISHBASHBOSH jeszcze tylko czekam na narzekanie na Lewandowskiego który walczył wczoraj za 3

0

@revolution33 no bo walia to se nasrzelala , zagraliśmy lepszy mecz od wyspiarzy takie są fakty

1

@kejdzi zapomniałeś o Yamalu

1

@revolution33 już nie przesadzaj że bez strzału na bramkę

0

@Cukson mały włos i by z bardzo ciężkiej grupy wyszli, my w takiej grupie to byśmy zajęli ostatnie miejsce

2

@BISHBASHBOSH sam w to nie wierzysz xD grają fatalnie ostatnio, nie zasługują na awans

0

I za rok cyk za darmo do Bayernu :p

0

Jak dla mnie naprawdę zajebisty zawodnik

1

@Barca2022 mieszkałem w UK tam nawet czarni się wyzywają od czarnuchow , tam jest już wyższy level xd

6

Kto się na to nabiera xd ależ to jest toksyczny gość masakra, przecież on specjalnie prowokuje tę sytuację. To raczej nie chodzi o koło skóry tylko o tą gębę xD

0

Dla takiego klubu jak Barca to są drobne xs

0

@maroon ale nadzieja na co xD to najgorszy typ skrzydłowego jaki widziałem od lat w Barcelonie

0

@Ghostface co ty bierzesz haha

2

Jak dla mnie trochę ten balonik jest pompowany na wyrost ale zobaczymy

1

Nie skreslajcie chłopaka od razu

0

Jestem przekonany że on odejdzie , zresztą widać jak obniżył loty

1

Jeszcze 6 lat się beda z nim bujać xD

11

@sylweste.r 3 mln euro to dla żadnego czlowieka na ziemi nie są grosze xD

1

@Bajson nic nie na wyrost, na drugi raz oglądaj mecze

0

@kanver_ sam sobie tę sytuację wypracował bo jakich kolegów w kadrze przeciętnych ma to kazdy wie

6

Zaraz poyspie się jazdą na Lewego to chce przypomnieć że Lewy ma najlpeszy liczby z całej ligi od dwóch sezonów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?