xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było o tym wcześniej myśleć
0
Co jest decydującego w tym el clasico,w lidze i tak realu nie dogonimy ale nie da się 17 latkami wygrywać co roku ligi , wiec nie panikujmy
2
@Sapos93 jest w tym zdecydowanie najlepszy i w 30 minucie czerwony jak burak że zmęczenia , i prawie umierający
1
@Rupert_Haubica typowy człapak bez siły przebicia , żal na gościa patrzeć jak się zatrzymał w rozwoju, technikę ma ale nic po za tym , a technika to za mało , ani zdrowia do biegania nie ma ani siły
5
@partymaker możliwe że urośnie na 190 cm więc będzie taki bellingham
0
@ACRAB95 uważam że dla mięśnie wchodzenie w 70 minucie meczu gdzie siedzi się na ławce przemarzniętemu , jest dużo gorsze niż granie naprzyklad 80 minut od początku , ciężko zdjąć takiego zawodnika np w 80 minucie kiedy on potrafi jednym zagraniem zakończyć mecz
1
Z Qarabachem ostatnio ledwo remis wymęczyli , będąc zespołem gorszym i tyle w temacie xd
2
@Remi70 z Messim I Neymarem i w swojej topce by strzelał po 60 bramek w sezonie dla Barcy
1
@rogal478 typowy jeździec bez głowy
0
@BISHBASHBOSH jeszcze tylko czekam na narzekanie na Lewandowskiego który walczył wczoraj za 3
0
@revolution33 no bo walia to se nasrzelala , zagraliśmy lepszy mecz od wyspiarzy takie są fakty
1
@kejdzi zapomniałeś o Yamalu
1
@revolution33 już nie przesadzaj że bez strzału na bramkę
0
@Cukson mały włos i by z bardzo ciężkiej grupy wyszli, my w takiej grupie to byśmy zajęli ostatnie miejsce
2
@BISHBASHBOSH sam w to nie wierzysz xD grają fatalnie ostatnio, nie zasługują na awans
0
I za rok cyk za darmo do Bayernu :p
0
Jak dla mnie naprawdę zajebisty zawodnik
1
@Barca2022 mieszkałem w UK tam nawet czarni się wyzywają od czarnuchow , tam jest już wyższy level xd
6
Kto się na to nabiera xd ależ to jest toksyczny gość masakra, przecież on specjalnie prowokuje tę sytuację. To raczej nie chodzi o koło skóry tylko o tą gębę xD
0
Dla takiego klubu jak Barca to są drobne xs
0
@maroon ale nadzieja na co xD to najgorszy typ skrzydłowego jaki widziałem od lat w Barcelonie
0
@Ghostface co ty bierzesz haha
2
Jak dla mnie trochę ten balonik jest pompowany na wyrost ale zobaczymy
1
Nie skreslajcie chłopaka od razu
0
Jestem przekonany że on odejdzie , zresztą widać jak obniżył loty
1
Jeszcze 6 lat się beda z nim bujać xD
11
@sylweste.r 3 mln euro to dla żadnego czlowieka na ziemi nie są grosze xD
1
@Bajson nic nie na wyrost, na drugi raz oglądaj mecze
0
@kanver_ sam sobie tę sytuację wypracował bo jakich kolegów w kadrze przeciętnych ma to kazdy wie
6
Zaraz poyspie się jazdą na Lewego to chce przypomnieć że Lewy ma najlpeszy liczby z całej ligi od dwóch sezonów