1

Zastanawia mnie do dziś czemu Xavi wpuścił słabego Martineza a nie zostawił Yamala na kontry , byśmy napewno wtedy nie przegrali 4-1 , Że Jong na środku obrony myślę że dałby radę nie gorzej od Hiszpana

1

Napewno nie stracimy gola z Realem który jest na fali haha marzenia ściętej głowy

6

@Greenalley Araujo to 50 procent charakteru tego zepaolu jak nie więcej i jeden błąd tego nie zmienia , mam wrażenie że tu wszyscy są z jakiegoś gimnazjum, to jest straszne ...

5

@Kyonego nie martw się nie wygramy xD szambo wybiło , to koniec tego sezonu

2

@norbi77 zbyt często mu się zdarza takie coś ze trafia w kolegę a później jest gol , panika niesamowita i odcinka prądu to go charakteryzuje

0

@robertocarlos76 to się nie załatwia koleżko w taki sposób , ja jestem z takiego pokolenia że się idzie i mówi w twarz a nie pisze się posty lub do kamery

0

Coś jest na rzeczy że akurat teraz o tym mówi

0

@hurek12 gościu napastnik który daje takie liczby jak Lewy plus tak kreuje grę jak jest w formie jest wart ponad 100 mln , dotarło w końcu ?

0

@Zbiciu hahahahahhaha

0

@RoberDzik PSG w tym dwumeczu też uważam było dużo słabszym zespołem i co z tego ... Liga Mistrzów ma swoje prawa , będę błąd i odpadasz

11

Bez sensu są takie artykuły, gdyby nie czerwona kartka na luzie dziś bylibysmy w półfinale , jestem o tym przekonany , bo PSG otworzyło by się i skończyło by się ich wysoką porażka

0

Czuję ostry wpierdziel od Realu, mental leży po takim meczu jak z PSG , jak stracimy szybko bramkę to skończy się kanonadą

1

Zostawił bym Xaviego jeszcze na rok a za rok Klopp

16

Deco to jakieś totalne nieporozumienie

0

@Wieniutek Ty chyba żartujesz , na berbmnabeu będzie gładkie 2-0 i zakończony sen o mistrzostwie

0

@Mattems dlatego to PSG jest w półfinale bo u nas gra mierny skrzydłowy z którego robimy niewiadomo kogo a tak naprawdę jest cienki

2

@Messi1000000 bo niżej się nie da xd

3

@kamillek88 co z tego że jedyny , ten błąd wypaczył wynik dwumeczu , oglądałem już z 50 razy powtórke z akcji Araujo i tam nie było też faulu , rękę poczuł na barku i się kładł murzynek

1

@MaryNara nie skupaj się xD

35

Jak ciężko być sportowcem ... Jeden błąd i wyzwiska z każdej strony . Uwielbiam Cię Araujo za Twój charakter

1

On wczoraj był bardziej obrońca niż napastnikiem przez sytuację z czerwona kartką , gdybyśmy grali w 11 nie było by tej bezsensownej dyskusji bo byśmy wysoko z nimi wygrlali

0

Komentarz usunięty

3

Jak dla mnie sędzia zawalił ten mecz , zupełnie dziwne decyzje

9

Bardzo dobrze powiedział, ten sędzia był tragiczny

1

@neurath on podaje niecelnie nagminnie

0

@Hugo76 co ty bredzisz

1

@Adddi gdyby nie Araujo byśmy ten mecz wygrali 3-0 na luzie

0

@Matt_i1992 już za późno jest De Jong miękka faja w składzie , ciekawy jestem kto pokryje Mbappe xS

0

@caspian44 że jej ktoś dupę liże to szczęściara haha ?

0

Ja bym brał tego zawodnika Chelsea środkowego pomocnika co ma w samej lidze już 20 bramek , niesamowity talent , ale wiadomo warty około 100 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?