xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zastanawia mnie do dziś czemu Xavi wpuścił słabego Martineza a nie zostawił Yamala na kontry , byśmy napewno wtedy nie przegrali 4-1 , Że Jong na środku obrony myślę że dałby radę nie gorzej od Hiszpana
1
Napewno nie stracimy gola z Realem który jest na fali haha marzenia ściętej głowy
6
@Greenalley Araujo to 50 procent charakteru tego zepaolu jak nie więcej i jeden błąd tego nie zmienia , mam wrażenie że tu wszyscy są z jakiegoś gimnazjum, to jest straszne ...
5
@Kyonego nie martw się nie wygramy xD szambo wybiło , to koniec tego sezonu
2
@norbi77 zbyt często mu się zdarza takie coś ze trafia w kolegę a później jest gol , panika niesamowita i odcinka prądu to go charakteryzuje
0
@robertocarlos76 to się nie załatwia koleżko w taki sposób , ja jestem z takiego pokolenia że się idzie i mówi w twarz a nie pisze się posty lub do kamery
0
Coś jest na rzeczy że akurat teraz o tym mówi
0
@hurek12 gościu napastnik który daje takie liczby jak Lewy plus tak kreuje grę jak jest w formie jest wart ponad 100 mln , dotarło w końcu ?
0
@Zbiciu hahahahahhaha
0
@RoberDzik PSG w tym dwumeczu też uważam było dużo słabszym zespołem i co z tego ... Liga Mistrzów ma swoje prawa , będę błąd i odpadasz
11
Bez sensu są takie artykuły, gdyby nie czerwona kartka na luzie dziś bylibysmy w półfinale , jestem o tym przekonany , bo PSG otworzyło by się i skończyło by się ich wysoką porażka
0
Czuję ostry wpierdziel od Realu, mental leży po takim meczu jak z PSG , jak stracimy szybko bramkę to skończy się kanonadą
1
Zostawił bym Xaviego jeszcze na rok a za rok Klopp
16
Deco to jakieś totalne nieporozumienie
0
@Wieniutek Ty chyba żartujesz , na berbmnabeu będzie gładkie 2-0 i zakończony sen o mistrzostwie
0
@Mattems dlatego to PSG jest w półfinale bo u nas gra mierny skrzydłowy z którego robimy niewiadomo kogo a tak naprawdę jest cienki
2
@Messi1000000 bo niżej się nie da xd
3
@kamillek88 co z tego że jedyny , ten błąd wypaczył wynik dwumeczu , oglądałem już z 50 razy powtórke z akcji Araujo i tam nie było też faulu , rękę poczuł na barku i się kładł murzynek
1
@MaryNara nie skupaj się xD
35
Jak ciężko być sportowcem ... Jeden błąd i wyzwiska z każdej strony . Uwielbiam Cię Araujo za Twój charakter
1
On wczoraj był bardziej obrońca niż napastnikiem przez sytuację z czerwona kartką , gdybyśmy grali w 11 nie było by tej bezsensownej dyskusji bo byśmy wysoko z nimi wygrlali
0
Komentarz usunięty
3
Jak dla mnie sędzia zawalił ten mecz , zupełnie dziwne decyzje
9
Bardzo dobrze powiedział, ten sędzia był tragiczny
1
@neurath on podaje niecelnie nagminnie
0
@Hugo76 co ty bredzisz
1
@Adddi gdyby nie Araujo byśmy ten mecz wygrali 3-0 na luzie
0
@Matt_i1992 już za późno jest De Jong miękka faja w składzie , ciekawy jestem kto pokryje Mbappe xS
0
@caspian44 że jej ktoś dupę liże to szczęściara haha ?
0
Ja bym brał tego zawodnika Chelsea środkowego pomocnika co ma w samej lidze już 20 bramek , niesamowity talent , ale wiadomo warty około 100 mln