1

Deco pracuje w ciszy hahah

0

Przyszedłby klopp i byśmy byli znowu potęga nawet z tym składem co jest obecnie

0

Najgorsze jest to że ten trener ma niebywałego pecha a jeśli masz pecha w tym zawodzie to nic z tego nie będzie

1

@adukla kogo on czarował xD ?

3

@pluszek ale taka jest prawda tu sędzia zawalił

3

Pięknie zagrał to nasza siła

5

Toż to ślepy widzi że przekroczyła linie xD

1

@sylweste.r jak przyjdzie Mbappe to się spodziewaj 10 lat bez mistrza dla nas xD

2

@JiXSaw dramatycznie on gra to fakt , wygląda jakby był z podstawówki przy innych piłkarzach , nie nadaje się ten gość na ten poziom

0

Pedri xd to jest nieporozumienie jakieś ten gość

0

Koudne mi imponuje

0

Haha Cancelo xD poziom 5 ligi w defensywie naprawde

1

@Czarny_ck tego jeszcze tu brakuje do tego cyrku

0

Ten Raphinha jest dziś tragiczny

1

Bez defensywnego pomocnika będzie zaraz powtórka z PSG czemu Xavi jest tak głupi ...

0

@Kibic_83 jakas duża ta piłka jak tak haha

0

Komentarz usunięty

2

@revolution33 co widzisz fajnego w sawianiu autobusu z każdym lepszym zespołem xzd

1

Co za bezczelny gość xD żeby się nie zdziwił, typowe zachowanie Realu i ich zarozumiałość

0

@Katalończyk 99 spodziewaj się porażki xzd

12

Jak dla mnie super zawodnik , bardzo dobry w odbiorze

0

@masik86 nie wygramy z Realem , obudź się xD

3

@Barca398 który mecz zjebał ?

4

Powiem krótko , to już jest koniec nie ma już nic , jak zapłacą za tego placka 50 mln

0

Już to widzę xD mu w co drugim meczu prąd się wyłącza , w defensywie jest katastrofalny

5

Oby się nie posłuchał , podziękować i pożegnać Portugalczyka

2

@bulo a co on nieomylny jakis xD różnica jest taka że jak traci piłki nagminnie w środku pola to nie ma takiej konsekwencji bo właśnie taki Araujo później to czyści , niech doceni swoich obrońców bo sam nie jest alfa i omega

0

Ja tylko teraz czekam aż Niemiec taki błąd popelni i karma wróci

0

Czyli lato 2025 będzie otwarcie xD

0

@adukla myślę że już bardziej nental nie może siąść niż w tym momencie xd po meczu z PSG spodziewam się spór przegranych a z Realem to nie oszukujmy się nie mamy żadnych szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?