xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Deco pracuje w ciszy hahah
0
Przyszedłby klopp i byśmy byli znowu potęga nawet z tym składem co jest obecnie
0
Najgorsze jest to że ten trener ma niebywałego pecha a jeśli masz pecha w tym zawodzie to nic z tego nie będzie
1
@adukla kogo on czarował xD ?
3
@pluszek ale taka jest prawda tu sędzia zawalił
3
Pięknie zagrał to nasza siła
5
Toż to ślepy widzi że przekroczyła linie xD
1
@sylweste.r jak przyjdzie Mbappe to się spodziewaj 10 lat bez mistrza dla nas xD
2
@JiXSaw dramatycznie on gra to fakt , wygląda jakby był z podstawówki przy innych piłkarzach , nie nadaje się ten gość na ten poziom
0
Pedri xd to jest nieporozumienie jakieś ten gość
0
Koudne mi imponuje
0
Haha Cancelo xD poziom 5 ligi w defensywie naprawde
1
@Czarny_ck tego jeszcze tu brakuje do tego cyrku
0
Ten Raphinha jest dziś tragiczny
1
Bez defensywnego pomocnika będzie zaraz powtórka z PSG czemu Xavi jest tak głupi ...
0
@Kibic_83 jakas duża ta piłka jak tak haha
0
Komentarz usunięty
2
@revolution33 co widzisz fajnego w sawianiu autobusu z każdym lepszym zespołem xzd
1
Co za bezczelny gość xD żeby się nie zdziwił, typowe zachowanie Realu i ich zarozumiałość
0
@Katalończyk 99 spodziewaj się porażki xzd
12
Jak dla mnie super zawodnik , bardzo dobry w odbiorze
0
@masik86 nie wygramy z Realem , obudź się xD
3
@Barca398 który mecz zjebał ?
4
Powiem krótko , to już jest koniec nie ma już nic , jak zapłacą za tego placka 50 mln
0
Już to widzę xD mu w co drugim meczu prąd się wyłącza , w defensywie jest katastrofalny
5
Oby się nie posłuchał , podziękować i pożegnać Portugalczyka
2
@bulo a co on nieomylny jakis xD różnica jest taka że jak traci piłki nagminnie w środku pola to nie ma takiej konsekwencji bo właśnie taki Araujo później to czyści , niech doceni swoich obrońców bo sam nie jest alfa i omega
0
Ja tylko teraz czekam aż Niemiec taki błąd popelni i karma wróci
0
Czyli lato 2025 będzie otwarcie xD
0
@adukla myślę że już bardziej nental nie może siąść niż w tym momencie xd po meczu z PSG spodziewam się spór przegranych a z Realem to nie oszukujmy się nie mamy żadnych szans