1

@barteq bez powodu ich nie wypożyczają , po prostu są za słabi na Barcelonę , tu jest taka presja ze nie masz pojęcia , ja nawet jako kibic czuję presję a co powiedzieć oni , trzeba mieć wyłączony układ nerwowy , a nie każdy tak potrafi

0

@OldMc84 on ma 35 lat czemu zawsze dodajecie komus wiek

0

Jeszcze rok spokojnie pogra w pierwszym składzie Barcelony

13

@Alo_Vi bardzo mnie to obchodzi akurat

0

@Krzysztof1987 przeczytałeś artykuł ?

0

Oby się nie rozmyślili hah

0

To dlaczego w ostatni El Clasico nie wszedł skoro to taki super gracz xD on ma mental przegrywa

2

Bardzo dobra decyzja za rok Klopp albo Guardiola

9

A ten co się tak odkleił xd pycha kroczy przed upadkiem

0

Kontrakt mu się niedługo kończy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY toż wiadomo xD

0

Jak to możliwe że Prezes jednego z klubów rozmawia z sędziami przed meczem xD

0

@Campeon87 żadna pomylka

0

@waletpl teraz mówione jest już tylko o 30 mln

0

@adukla trafiłeś w sedno xd

2

@MrKozamm chłopaku nawet pamiętam jak Di Maria objechał Puyola jak dziecko i straciliśmy gola , każdemu przytrafiają się błędy , no wiadomo tykko nie Tobie

0

@Maker0 nie wiem jak Ty ale ja mam 100 procent pewności

5

Girona jest pod formą więc raczej nie będzie z tym problemu , myślę że 3 mecze z tych 6 wystarcza żeby wygrać

5

Laporta jest inny jak wszyscy idzie pod prąd i za to go bardzo lubię , gość ma jaja jak mało kto. Napewno typowym systemowcom co rano na 6 idą zapitalac za psi grosz jego zachowania się nie spodobają , dlatego on jest w tym miejscu jakim jest a oni właśnie w ten znienawidzonej przez siebie pracy .

0

Nie za niski na środkowego obrońcę ?

0

@Lionel_Messi10 jak to wylosować hah ? Tam nikt nic nie losuje

1

@Kinginiesta ja nie mówię że nie ale on nie może grać na obronie w systemie 4 obrońców

1

Szczerze to najbardziej irytuje mnie ten piłkarz , on naprawdę nie nadaje się na ten poziom pilki nożnej

0

On każdy mecz nam zawala, ostatnio 3 mecze z rzędu

1

@Cygan BRC Tebas tu ma niewiele do powiedzenia

0

@LatajacyHolender co ty bredzisz xD nie widzisz jego techniki , dryblingu , techniki strzału , balansu ciała ?

13

To jest zwykłą mafia, przecież wyszło by w tych nagraniach co tam między sobą gadają xD

0

Za rok mu się kontrakt kończy , napewno go nie wykupią xd

3

@Lokusekpl Ty się zderzyles ale głową w ścianę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?