xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq bez powodu ich nie wypożyczają , po prostu są za słabi na Barcelonę , tu jest taka presja ze nie masz pojęcia , ja nawet jako kibic czuję presję a co powiedzieć oni , trzeba mieć wyłączony układ nerwowy , a nie każdy tak potrafi
0
@OldMc84 on ma 35 lat czemu zawsze dodajecie komus wiek
0
Jeszcze rok spokojnie pogra w pierwszym składzie Barcelony
13
@Alo_Vi bardzo mnie to obchodzi akurat
0
@Krzysztof1987 przeczytałeś artykuł ?
0
Oby się nie rozmyślili hah
0
To dlaczego w ostatni El Clasico nie wszedł skoro to taki super gracz xD on ma mental przegrywa
2
Bardzo dobra decyzja za rok Klopp albo Guardiola
9
A ten co się tak odkleił xd pycha kroczy przed upadkiem
0
Kontrakt mu się niedługo kończy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY toż wiadomo xD
0
Jak to możliwe że Prezes jednego z klubów rozmawia z sędziami przed meczem xD
0
@Campeon87 żadna pomylka
0
@waletpl teraz mówione jest już tylko o 30 mln
0
@adukla trafiłeś w sedno xd
2
@MrKozamm chłopaku nawet pamiętam jak Di Maria objechał Puyola jak dziecko i straciliśmy gola , każdemu przytrafiają się błędy , no wiadomo tykko nie Tobie
0
@Maker0 nie wiem jak Ty ale ja mam 100 procent pewności
5
Girona jest pod formą więc raczej nie będzie z tym problemu , myślę że 3 mecze z tych 6 wystarcza żeby wygrać
5
Laporta jest inny jak wszyscy idzie pod prąd i za to go bardzo lubię , gość ma jaja jak mało kto. Napewno typowym systemowcom co rano na 6 idą zapitalac za psi grosz jego zachowania się nie spodobają , dlatego on jest w tym miejscu jakim jest a oni właśnie w ten znienawidzonej przez siebie pracy .
0
Nie za niski na środkowego obrońcę ?
0
@Lionel_Messi10 jak to wylosować hah ? Tam nikt nic nie losuje
1
@Kinginiesta ja nie mówię że nie ale on nie może grać na obronie w systemie 4 obrońców
1
Szczerze to najbardziej irytuje mnie ten piłkarz , on naprawdę nie nadaje się na ten poziom pilki nożnej
0
On każdy mecz nam zawala, ostatnio 3 mecze z rzędu
1
@Cygan BRC Tebas tu ma niewiele do powiedzenia
0
@LatajacyHolender co ty bredzisz xD nie widzisz jego techniki , dryblingu , techniki strzału , balansu ciała ?
13
To jest zwykłą mafia, przecież wyszło by w tych nagraniach co tam między sobą gadają xD
0
Za rok mu się kontrakt kończy , napewno go nie wykupią xd
3
@Lokusekpl Ty się zderzyles ale głową w ścianę xd