xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY nie żartujemy xD
5
Bez sabotażysty w rewanżu to jest coś pięknego ale bez Duńczyka bardzo szkoda , będzie dziura w środku, Roberto zagrał fatalny mecz który to już raz w rozgrywkach w Europie , zszedł z boiska i PSG przestało grać momentalnie ...
0
Schodzi nasz mistrz wpierodlu od lat w Europie wielki Roberto, zagrał jak ciota jak zwykle
2
Przegramy ten mecz bardzo wysoki z Roberto w składzie ale Xavi nie zdejmie kolegi
0
@noface mówiłem na początku że tak będzie to zostałem zwyzywany
0
Ter Stegen jak ręcznik
2
@pinho1899 Ty tak serio haha ?
1
Przekombinowal niestety, Roberto na defensywnym ja czarno to widzę , mi się ten grajek kojarzy z blamazamj ostatnich lat w lidze mistrzów
0
@Tukan czemu ? Myślę że ćwierćfinał to jak na ten sezon to wystarczające osiągnięcie
4
I tak uważam że Fati ma większy potencjał od Felixa
1
Ja wiem kto Roberto hah
1
@JarekS przecież to jest ściema ze strony Barcy pomysł trochę, De Jong zagra w pierwszym składzie
9
Ten skład nie robi szału, nie oszukujmy się , ale to jest mecz na wyjeździe
2
Trener się zmienił k ich gra się zmieniła , Luchoo to topka w pierwszym sezonach jak obejmuje zespoły
24
Sergio Roberto bedzie pomagał haha upilnować Mbappe xD to żart ?
0
@vangoor cienki obrońca jak barszcz
2
On masę błędów popełnia
0
Jestem ciekawy jak będzie wyglądał nasz środek pola
0
@Kurpinho ma bardzo przeciętne liczby , coś słabo się orientujesz
0
Bardzo słabe liczby ma w tym sezonie
1
@JarekS a teraz obudź się z tej bajki xD
7
@JarekS co Ty bredzisz heh jeden Mbappe i długo długo nic
0
@Kalipso i cyk żółta karteczka xd
0
Ja mniej obawiam się PSG od Napoli
4
Bardzo dobry wybór
7
Komentarz usunięty
0
Trochę dziwne bo on jest naprawdę nijaki, że też go chce Simeone
2
Sorry ale Pedri to nie jest zawodnik na miarę ćwierćfinału Ligi Mistrzów , nigdy nie rozumiałem zachwytów nad nim
6
@fenix1983 co tu rotować jak jest teraz 10 dni przerwy xd
0
@Kibic_83 a co będzie jak przegraja z nami xd