0

@TR3YWAY nie żartujemy xD

5

Bez sabotażysty w rewanżu to jest coś pięknego ale bez Duńczyka bardzo szkoda , będzie dziura w środku, Roberto zagrał fatalny mecz który to już raz w rozgrywkach w Europie , zszedł z boiska i PSG przestało grać momentalnie ...

0

Schodzi nasz mistrz wpierodlu od lat w Europie wielki Roberto, zagrał jak ciota jak zwykle

2

Przegramy ten mecz bardzo wysoki z Roberto w składzie ale Xavi nie zdejmie kolegi

0

@noface mówiłem na początku że tak będzie to zostałem zwyzywany

0

Ter Stegen jak ręcznik

2

@pinho1899 Ty tak serio haha ?

1

Przekombinowal niestety, Roberto na defensywnym ja czarno to widzę , mi się ten grajek kojarzy z blamazamj ostatnich lat w lidze mistrzów

0

@Tukan czemu ? Myślę że ćwierćfinał to jak na ten sezon to wystarczające osiągnięcie

4

I tak uważam że Fati ma większy potencjał od Felixa

1

Ja wiem kto Roberto hah

1

@JarekS przecież to jest ściema ze strony Barcy pomysł trochę, De Jong zagra w pierwszym składzie

9

Ten skład nie robi szału, nie oszukujmy się , ale to jest mecz na wyjeździe

2

Trener się zmienił k ich gra się zmieniła , Luchoo to topka w pierwszym sezonach jak obejmuje zespoły

24

Sergio Roberto bedzie pomagał haha upilnować Mbappe xD to żart ?

0

@vangoor cienki obrońca jak barszcz

2

On masę błędów popełnia

0

Jestem ciekawy jak będzie wyglądał nasz środek pola

0

@Kurpinho ma bardzo przeciętne liczby , coś słabo się orientujesz

0

Bardzo słabe liczby ma w tym sezonie

1

@JarekS a teraz obudź się z tej bajki xD

7

@JarekS co Ty bredzisz heh jeden Mbappe i długo długo nic

0

@Kalipso i cyk żółta karteczka xd

0

Ja mniej obawiam się PSG od Napoli

4

Bardzo dobry wybór

7

Komentarz usunięty

0

Trochę dziwne bo on jest naprawdę nijaki, że też go chce Simeone

2

Sorry ale Pedri to nie jest zawodnik na miarę ćwierćfinału Ligi Mistrzów , nigdy nie rozumiałem zachwytów nad nim

6

@fenix1983 co tu rotować jak jest teraz 10 dni przerwy xd

0

@Kibic_83 a co będzie jak przegraja z nami xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?