2

Przejście Napoli to będzie nasz największy sukces od lat xD ale jakoś w to nie wierz :p Napolj jest w gazie. Jeszcze niech tylko dziś wypadnie Gundogan i będzie po wszystkim

2

@Limaker on ma co drugie podanie do przeciwnika xD to jego markowe zagranie , w środku pola to nie przejdzie

0

Ja uważam że nieobecność Pedriego to plus on spowalnia wszystkie akcje , i tylko te kółeczka i podania do tylu

4

Gra fatalnie , kontuzje non stop , wygląda jak chłopaczek z podstawówki , co on robi jak jest kontuzjowany ? Leży ? Sprzedać go i zapomnieć

0

W końcu nie jest dla nich miłym kolega i to mi się podoba ale jak to mówią z gówna bicza nie ukrecisz

3

I potężny Roberto już jest w nieziemskiej formie gotowy na ligę miszczów haha

0

@Sapos93 Xavi znowu odlecial

0

Zupełnie inna gra i inne zaangażowanie widzę u niego odkąd zainteresował się nim Bayern i prawdopodobnie oferuje 3 razy lepsza pensje od tej w Barcelonie

0

Z Deco na stanowisku wszyscy odejdą xD

0

Można zapytać czemu Xavi wpadł na to tak późno jeśli dawno było wiadomo że trzeba tego spróbować ?

0

Komentarz usunięty

1

@sokot ile Ty masz lat że wierzysz w wymiar sprawiedliwości który jest zupełnie niesprawiedliwy ...

0

Jak to dobrze niech odpocznie jeszcze xd

1

Niestety przegramy w następnej rundzie z kretesem w lidze mistrzów i skonczą się takie dywagacje

1

Ale gość jest odklejony xd

4

Myślę że obecnie najlpeszy obrocna Ligi francuskiej

0

@mightyanaldevastator zmniejsz dawkę kolego bo źle skończysz

1

Czemu Faye nie dostaje szansy ? Bo nie jest Hiszpanem ?

9

@siara10 gość powinien dostać bana za to co tu wypisuje i to takiego miesięcznego , ten typ ma jakieś uczulenie na Lewandowskiego , boli go pewnie że mu w życiu się udało a jemu nie i musi wstawać do pracy której nienawidzi

21

@Rarenzio Ty wogole się nie znasz na piłce jeśli uważasz że Lewy mało wnosił do gry , to jest straszne jak można być tak ślepym xD powinien mieć dziś 4 asysty conajmniej

1

@Wojtek84 on już jest w Bayernie widać po nim

1

Gramy w końcu z defensywnym pomocnikiem i inna gra xs

8

Wy tu wyśmiewacie Lewego ale on myśli dwa razy szybciej od swoich kolegów z napadu w Barcelonie , gdyby miał innych partnerów jego gra by była zupełnie inna . Trafił w zły okres do Barcelony

7

Lewy takie piłki mu gra a ten wszystko psuje jak zwykle ...

0

Ale piły gra Koudne co jest grane xD jak Zidane hah

0

@suszini z tym mega drybleren Brazylijczykiem napewno wygramy xd Yamal w formie to od razy i Lewy zaczął strzelać bramki , mieć takiego egzekutora i nie wykorzystywać jego potencjału tyle czasu to tylko Xavi potrafi

1

A później i tak odejdzie xD ile już było takich historii

0

@BISHBASHBOSH to nie czytaj dzieciaku

0

I później 8-0 z Man City, chyba lepiej odpaść teraz :p

1

@bady48 jest po prostu cienki , dobry mecz u niego to zupełny przypadek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?