xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przejście Napoli to będzie nasz największy sukces od lat xD ale jakoś w to nie wierz :p Napolj jest w gazie. Jeszcze niech tylko dziś wypadnie Gundogan i będzie po wszystkim
2
@Limaker on ma co drugie podanie do przeciwnika xD to jego markowe zagranie , w środku pola to nie przejdzie
0
Ja uważam że nieobecność Pedriego to plus on spowalnia wszystkie akcje , i tylko te kółeczka i podania do tylu
4
Gra fatalnie , kontuzje non stop , wygląda jak chłopaczek z podstawówki , co on robi jak jest kontuzjowany ? Leży ? Sprzedać go i zapomnieć
0
W końcu nie jest dla nich miłym kolega i to mi się podoba ale jak to mówią z gówna bicza nie ukrecisz
3
I potężny Roberto już jest w nieziemskiej formie gotowy na ligę miszczów haha
0
@Sapos93 Xavi znowu odlecial
0
Zupełnie inna gra i inne zaangażowanie widzę u niego odkąd zainteresował się nim Bayern i prawdopodobnie oferuje 3 razy lepsza pensje od tej w Barcelonie
0
Z Deco na stanowisku wszyscy odejdą xD
0
Można zapytać czemu Xavi wpadł na to tak późno jeśli dawno było wiadomo że trzeba tego spróbować ?
0
Komentarz usunięty
1
@sokot ile Ty masz lat że wierzysz w wymiar sprawiedliwości który jest zupełnie niesprawiedliwy ...
0
Jak to dobrze niech odpocznie jeszcze xd
1
Niestety przegramy w następnej rundzie z kretesem w lidze mistrzów i skonczą się takie dywagacje
1
Ale gość jest odklejony xd
4
Myślę że obecnie najlpeszy obrocna Ligi francuskiej
0
@mightyanaldevastator zmniejsz dawkę kolego bo źle skończysz
1
Czemu Faye nie dostaje szansy ? Bo nie jest Hiszpanem ?
9
@siara10 gość powinien dostać bana za to co tu wypisuje i to takiego miesięcznego , ten typ ma jakieś uczulenie na Lewandowskiego , boli go pewnie że mu w życiu się udało a jemu nie i musi wstawać do pracy której nienawidzi
21
@Rarenzio Ty wogole się nie znasz na piłce jeśli uważasz że Lewy mało wnosił do gry , to jest straszne jak można być tak ślepym xD powinien mieć dziś 4 asysty conajmniej
1
@Wojtek84 on już jest w Bayernie widać po nim
1
Gramy w końcu z defensywnym pomocnikiem i inna gra xs
8
Wy tu wyśmiewacie Lewego ale on myśli dwa razy szybciej od swoich kolegów z napadu w Barcelonie , gdyby miał innych partnerów jego gra by była zupełnie inna . Trafił w zły okres do Barcelony
7
Lewy takie piłki mu gra a ten wszystko psuje jak zwykle ...
0
Ale piły gra Koudne co jest grane xD jak Zidane hah
0
@suszini z tym mega drybleren Brazylijczykiem napewno wygramy xd Yamal w formie to od razy i Lewy zaczął strzelać bramki , mieć takiego egzekutora i nie wykorzystywać jego potencjału tyle czasu to tylko Xavi potrafi
1
A później i tak odejdzie xD ile już było takich historii
0
@BISHBASHBOSH to nie czytaj dzieciaku
0
I później 8-0 z Man City, chyba lepiej odpaść teraz :p
1
@bady48 jest po prostu cienki , dobry mecz u niego to zupełny przypadek