0

@Faro to powiem Ci od razu, Nie !

5

Nie oszukujmy się to jest Urodzony crack, on po prostu wie że dużo wygra w karierze

1

@qchulainn a Ty dalej żyj tak swojej bajce że kobiety to anioły hah

0

Gundogan Gavi De Jong i Kimmich Pedri ależ to by chulalo ja pitole xD

2

@BISHBASHBOSH ale to Polak i w tym leży problem , ten kraj jest wylęgarnia zawistnych buraków

6

@lukas__102 jak żyje nie widziałem głupszego komentarza , kolego wygrałeś xD chyba Ci styki nie połączyły że gramy z nimi w cwiercfinale

14

@Kratos1990 to nie ulega żadnych wątpliwości , wystarczy spojrzeć na statystyki jego kariery. Śmieć stwierdzić że nigdy nikt z Polaków nie zbliży się nawet do jego poziomu

37

@Wizz777 musiałby strzelić pewnie z 4 bramki haha Jezu co za ludzie tutaj siedzą na tym forum

1

Właśnie zabawna sytuacja z tą akcją , tam padła bramka xD Obłąk nie zdążył a ten parafian sedziw zagwizdal

0

@Czarny_ck i nic nie pokazał xD

1

@voronkoZZZ biorę remis w ciemno , Realu i tak już nie dogonimy

5

Musielibyśmy zagrać najlepszy mecz sezonu żeby z nimi wygrać

18

@Barca2022 miazdzylismy ich w drugim meczu jak petów tam powinniśmy strzelić z 10 bramek xD że na 6 się tylko skończyło to cud PSG

1

@BISHBASHBOSH Atletico jest trudniejsze od PSG według mnie

2

@adukla nigdy w życiu nie przejdą City

0

A ja bym chciał Real

0

@Elvisek wbrew pozorom jeśli zagramy z kontry z City to mamy szansę

0

Jeśli wygramy z Atleti a Real przypuśćmy zremisuje z Ossasuna , zabawa zacznie się od początku

0

Oby nie Bayern i City

3

@19Macio93 bo jest słaby xD

0

@Aragorn33 też to zauważyłem, jednak granie 16-17 latkami odbija się trochę czkawką, nie wytrzymują presji

1

To już żegnamy się z ligą mistrzów :)

1

@ini_barca lewy wie co robi nie pierwszy raz :)

2

200 mln i Pedri może odejść

9

@Katalończyk 99 on za 3 lata będzie warty pół miliarda

0

@Who_you_mam bo wyszły , oglądałeś mecz ?

0

@Marcin43 bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu uważam

10

Ten Guiu to taki trochę gwiazdorek tu farba tu kolczyk xD coś czuję klape

0

@Kratos1990 czuję że to niestety rzeczywistość , Napoli w formie najlepszej w tym sezonie

6

@Soetie on jest zajebisty a nie dobry, dziwię się że dopiero teraz dostał powołanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?