xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro to powiem Ci od razu, Nie !
5
Nie oszukujmy się to jest Urodzony crack, on po prostu wie że dużo wygra w karierze
1
@qchulainn a Ty dalej żyj tak swojej bajce że kobiety to anioły hah
0
Gundogan Gavi De Jong i Kimmich Pedri ależ to by chulalo ja pitole xD
2
@BISHBASHBOSH ale to Polak i w tym leży problem , ten kraj jest wylęgarnia zawistnych buraków
6
@lukas__102 jak żyje nie widziałem głupszego komentarza , kolego wygrałeś xD chyba Ci styki nie połączyły że gramy z nimi w cwiercfinale
14
@Kratos1990 to nie ulega żadnych wątpliwości , wystarczy spojrzeć na statystyki jego kariery. Śmieć stwierdzić że nigdy nikt z Polaków nie zbliży się nawet do jego poziomu
37
@Wizz777 musiałby strzelić pewnie z 4 bramki haha Jezu co za ludzie tutaj siedzą na tym forum
1
Właśnie zabawna sytuacja z tą akcją , tam padła bramka xD Obłąk nie zdążył a ten parafian sedziw zagwizdal
0
@Czarny_ck i nic nie pokazał xD
1
@voronkoZZZ biorę remis w ciemno , Realu i tak już nie dogonimy
5
Musielibyśmy zagrać najlepszy mecz sezonu żeby z nimi wygrać
18
@Barca2022 miazdzylismy ich w drugim meczu jak petów tam powinniśmy strzelić z 10 bramek xD że na 6 się tylko skończyło to cud PSG
1
@BISHBASHBOSH Atletico jest trudniejsze od PSG według mnie
2
@adukla nigdy w życiu nie przejdą City
0
A ja bym chciał Real
0
@Elvisek wbrew pozorom jeśli zagramy z kontry z City to mamy szansę
0
Jeśli wygramy z Atleti a Real przypuśćmy zremisuje z Ossasuna , zabawa zacznie się od początku
0
Oby nie Bayern i City
3
@19Macio93 bo jest słaby xD
0
@Aragorn33 też to zauważyłem, jednak granie 16-17 latkami odbija się trochę czkawką, nie wytrzymują presji
1
To już żegnamy się z ligą mistrzów :)
1
@ini_barca lewy wie co robi nie pierwszy raz :)
2
200 mln i Pedri może odejść
9
@Katalończyk 99 on za 3 lata będzie warty pół miliarda
0
@Who_you_mam bo wyszły , oglądałeś mecz ?
0
@Marcin43 bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu uważam
10
Ten Guiu to taki trochę gwiazdorek tu farba tu kolczyk xD coś czuję klape
0
@Kratos1990 czuję że to niestety rzeczywistość , Napoli w formie najlepszej w tym sezonie
6
@Soetie on jest zajebisty a nie dobry, dziwię się że dopiero teraz dostał powołanie