xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@catalanian09 De Jong zawsze odpuszcza w defensywie , a taki Mabappe czy Dembele to wykorzysta
0
@Firestone słabo to wygląda , będą wchodzić jak w masło , ja bym zamiast Yamala dał Fermina żeby zagęścić środek pola , chyba że Raphinha będzie gral w środku i wspomagał
0
@Herbert 3 kontry PSG i myślenie Laporty się odmieni
1
@vangoor w punkt xd
1
@peetwithbarca Xavi był takim samym kotem w worku
0
Faye ryj razem się nie popisał
0
@maciach zupełnie odwrotnie mówisz xD w tym meczu potrzebny jest typowey defensywny pomocnik a nie De Jong który w defensywie niewiele potrafi , to my się będziemy bronić nie oni
0
@yoli 100 mln i wszystkiego dobrego
1
Trio Jules Koundé, Ronald Araujo, Andreas Christensen ma wręcz gwarantowany występ. What xD ?
5
Komentarz usunięty
0
@Pablozeusz raczej zaszkodzi :p
0
@kejdzi jak widziałem Pedriego w pierwszym meczu to on ma siłę na 10 minut xD nie wiem co on robi na tym wolnym
0
@kejdzi a jak ktoś z tej dwójki dostanie kontuzji to co wtedy xD
1
Jakoś nie widzę tego meczu , podejrzewam niestety przegrana z takim składem, zastanawia mnie co taki zawodnik jak Romeu robi w tym zespole , jak go nawet strach wystawić do składu bo zawsze jest klapa
0
@LatajacyHolender ja to nie widziałem żadnego genialnego meczu Bartry
0
Mamy młody zespół który może naprawdę w kolejnych latach zamieszać w Europie ale mam nadzieję że nie z Xavim
2
Lewy to taki napastnik obrońca , uwielbiam ten typ napadziora
4
@Campeon87 ile Ty masz lat xD bo komentarze masz mistrzowskie xd
1
@mvnBasten i zajebiste wyniki xd
1
@DzizuSS chyba chciałeś powiedzieć że zatrzymywał go w 10 meczach a nie w 1-2
1
@KibicBarcy84 kluczem jest zachowanie koncentracji w obronie i brak Sergiego Roberto xD który tej koncentracji nigdy nie miał i miec nie będzie
1
@adukla rewanż z Realem to formalność dla City
3
@Maynard666 co Ty powiesz że to bardzo dobry piłkarz xD dopiero to odkryłes ? Polacy mnie zadziwiaja
0
@michal1899 właśnie to samo pomyślałem że w rewanżu zagra pewnie już swój poziom xD czyli kaszanę
0
@NorbiTBOB i dwa zawalone gole wczoraj
8
Uważam że bez defensywnego pomocnika to PSG faktycznie będzie faworytem w rewanżu, niestety żeby nam się czkawka nie odbiło że nie zapewniliśmy sobie następnych Busiego
0
@Rambo29 a za Roberto haha ?
2
A może Cubarsi na defensywnym w rewanżu
1
@wujek2748 odrodzilismy się bo zszedł Roberto i zaczęliśmy grać a PSG przestało
0
@Masp wszystko się zgadza oprócz tego że mały włos potężny Roberto zawalił by nam ten mecz xD czemu ten grajek dalej jest w tym klubie , nie pojmę tego