xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zbiciu jeśli to Deco wymyśl to napewno
0
@Rupert_Haubica coś Ci się pomyliło Deco nikogo nie sprowadza xD
0
@CPuyol pierwszy skład dziś Kante
0
Francuzi to dziś przegrają z Austria
0
I podkładanie się dla Realu czas zaczac
0
@kakusus Deco to mistrz interesów hah
0
Lepiej napisać artykuł : " Deco nic nie robi "
1
Matko boska co robią Ci nieudacznicy z Deco na czele
1
@ViscaelBarca2007 co sty bredzisz na jakiej równi z lewym haha chyba w pięciu
0
Ostatnio była jakaś wycena piłkarzy w Europie i było że warty jest 50-60 a oni dają 15 xd
0
Napewno byłby najbrzydszym zawodnikiem w historii Barcelony xD
0
@Zielony55 myślę że nawet w połowie sezonu xD
6
@Pawlak1992 wyjdzie z Austria i zerwie całkiem
0
@bady48 jego problemem jest to że jest leniwy , bez charakteru i zaangażowania , coś mu się ubzduralo że jest gwiazdą a tak nie jest
7
@korn234 nawet teraz o lewym haha co za kompleks , współczuję Ci , to się leczy xd
0
@korn234 i za to go szanuje
13
Ja pitole co za konfident z tego typa xD
0
@TadeuszK co Ty porownojesz , mało jest piłkarzy z taka ambicja jak ma Lewy , to jest mental pokroju Ronaldo
3
@Lidwinho to nie jest żaden talent tylko głupota Barcelony
0
Jeszcze tego by brakowało do kompletu nieudaczników xD
0
Nie chcę przejść to dowidzenia
2
Statystyki to ma tragiczne w porównaniu z Kimmichem
0
@Dalhi mamy umowę z Nike która rozwiąże problemy, nie trzeba sprzedawwac
1
@MaFCB ten Argentyńczyk nie jest lepszy od Duńczyka na defensywnym pomocniku
1
@SirChuck nie pokazał zupełnie nic a strzelił 2 bramki , co będzie jak pokaże zupełne coś xD
0
@Emhyr jakich baboli xd
0
@Rewolucja123 klarownych sytuacji PSG nie miało ale strzeliło dwa gole jak to się stało xd
1
Czy ja dobrze widzę że Ter Stegen robi za tłumacza haha
0
@T^L thiago jest pilkarzem
0
@Lordzi myślę że gorzej bo starszy zaraz 28 lat