1

@Zbiciu jeśli to Deco wymyśl to napewno

0

@Rupert_Haubica coś Ci się pomyliło Deco nikogo nie sprowadza xD

0

@CPuyol pierwszy skład dziś Kante

0

Francuzi to dziś przegrają z Austria

0

I podkładanie się dla Realu czas zaczac

0

@kakusus Deco to mistrz interesów hah

0

Lepiej napisać artykuł : " Deco nic nie robi "

1

Matko boska co robią Ci nieudacznicy z Deco na czele

1

@ViscaelBarca2007 co sty bredzisz na jakiej równi z lewym haha chyba w pięciu

0

Ostatnio była jakaś wycena piłkarzy w Europie i było że warty jest 50-60 a oni dają 15 xd

0

Napewno byłby najbrzydszym zawodnikiem w historii Barcelony xD

0

@Zielony55 myślę że nawet w połowie sezonu xD

6

@Pawlak1992 wyjdzie z Austria i zerwie całkiem

0

@bady48 jego problemem jest to że jest leniwy , bez charakteru i zaangażowania , coś mu się ubzduralo że jest gwiazdą a tak nie jest

7

@korn234 nawet teraz o lewym haha co za kompleks , współczuję Ci , to się leczy xd

0

@korn234 i za to go szanuje

13

Ja pitole co za konfident z tego typa xD

0

@TadeuszK co Ty porownojesz , mało jest piłkarzy z taka ambicja jak ma Lewy , to jest mental pokroju Ronaldo

3

@Lidwinho to nie jest żaden talent tylko głupota Barcelony

0

Jeszcze tego by brakowało do kompletu nieudaczników xD

0

Nie chcę przejść to dowidzenia

2

Statystyki to ma tragiczne w porównaniu z Kimmichem

0

@Dalhi mamy umowę z Nike która rozwiąże problemy, nie trzeba sprzedawwac

1

@MaFCB ten Argentyńczyk nie jest lepszy od Duńczyka na defensywnym pomocniku

1

@SirChuck nie pokazał zupełnie nic a strzelił 2 bramki , co będzie jak pokaże zupełne coś xD

0

@Emhyr jakich baboli xd

0

@Rewolucja123 klarownych sytuacji PSG nie miało ale strzeliło dwa gole jak to się stało xd

1

Czy ja dobrze widzę że Ter Stegen robi za tłumacza haha

0

@T^L thiago jest pilkarzem

0

@Lordzi myślę że gorzej bo starszy zaraz 28 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?