xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@v3xuur a kupi za 30 jak to kolega wyzej mówi xD z Deco nie możliwa jest inna opcja , to najgorszy dyrektor sportowy w historii
0
@MalanFCB plus ani jednego na najważniejszej pozycji defensywnego pomocnika xD
17
Zawodnik robiący różnice na skrzydle w przeciwieństwie do Brazylijczyka i Ferrana nie mówiąc o Fatim który i tak odejdzie do końca okienka
1
Oh jak dobrze że go tu już nie ma xD
1
Wysyp komentarzy Polaczków nieudaczników , zazdrosnych że Lewy ma super życie w Barcelonie a oni muszą tyrać w fabryce od 5 rano , patrząc jak taśma leci xD
0
Ja uważam że nawet w Betisie nie będzie podstawowym graczem , to bardzo przeciętny gracz
0
Uważam że Gundogan nie grał wcale dobrze w tamtym sezonie , dużo strat piłek , i dziura w środku pola a także słaby pressing
0
Dziś jeszcze się dowiedziałem że mam 3 guzki na płucach , piękny dzień :)
0
Za dobry zawodnik żeby Deco go sprowadził , nie ma takiej opcji xD
13
Chelsea to jest najgłupszy klub świata xd źle skończy ten klub
1
@norbi77 jeśli chodzi o wykończenie jest nawet 3 razy lepszy od wymienionej dwójki ale i tak tego nie zrozumiesz bo jesteś zawistnym Polaczkiem. A teraz szykuj się do spania bo rano masz na 5 do fabryki xd
0
Odejść to powinien Pedri bo jest naprawdę tragiczny w tym co gra od dawna
12
Ten nieudacznik nikogo nam nie sprowadzi , nie wierzę w to , chyba że ktoś pokroju Romeu i to jeszcze przepłacony jak zwykle
0
Jeśli Kante miałby przyjść to jak najbardziej Gundogan out, ale jeśli nikt ma nie przyjść to jest sabotaż
0
@tbas zgadzam się zagrali na poziomie 3 ligi , niestety taki poziom prezentują
0
Matko boska 0-3 w pupe z takim środkiem pola
0
@Knysz ale dziura w środku pola , autostrada do straty bramki
10
Matko boska ratunku xD
1
@panczo to nie są wzmocnienia to jest osłabienie xd
1
A defensywnego pomocnika nadal brak haha to już jest taki kabaret że szok
1
@Hadim czy Ty naprawdę nie widzisz jak gra reszta zespołu , tylko zawsze o Robercie
9
DNA Barcy rzygam tym już
0
@rodineusz o jakiej gwieździe Ty bredzisz która zgasła xd ?
3
To będzie piękny sezon haha
0
@Bulishi podkręcili xd
2
Wyłączyłem w 30 minucie jak widzę klepanie od obrońcy do obroncy i zero szybkiej gry, wygląda to jeszcze gorzej jak za Xaviego i to zdecydowanie gorzej
0
@Who_you_mam bardzo się podoba dla Flicka xzd haha
1
Szczerze ... To nie da się tego oglądać xD
1
@FCB17 jaki Ty pamiętliwy xD
6
Szczerze ... Tyle lat na to czekalem