1

@v3xuur a kupi za 30 jak to kolega wyzej mówi xD z Deco nie możliwa jest inna opcja , to najgorszy dyrektor sportowy w historii

0

@MalanFCB plus ani jednego na najważniejszej pozycji defensywnego pomocnika xD

17

Zawodnik robiący różnice na skrzydle w przeciwieństwie do Brazylijczyka i Ferrana nie mówiąc o Fatim który i tak odejdzie do końca okienka

1

Oh jak dobrze że go tu już nie ma xD

1

Wysyp komentarzy Polaczków nieudaczników , zazdrosnych że Lewy ma super życie w Barcelonie a oni muszą tyrać w fabryce od 5 rano , patrząc jak taśma leci xD

0

Ja uważam że nawet w Betisie nie będzie podstawowym graczem , to bardzo przeciętny gracz

0

Uważam że Gundogan nie grał wcale dobrze w tamtym sezonie , dużo strat piłek , i dziura w środku pola a także słaby pressing

0

Dziś jeszcze się dowiedziałem że mam 3 guzki na płucach , piękny dzień :)

0

Za dobry zawodnik żeby Deco go sprowadził , nie ma takiej opcji xD

13

Chelsea to jest najgłupszy klub świata xd źle skończy ten klub

1

@norbi77 jeśli chodzi o wykończenie jest nawet 3 razy lepszy od wymienionej dwójki ale i tak tego nie zrozumiesz bo jesteś zawistnym Polaczkiem. A teraz szykuj się do spania bo rano masz na 5 do fabryki xd

0

Odejść to powinien Pedri bo jest naprawdę tragiczny w tym co gra od dawna

12

Ten nieudacznik nikogo nam nie sprowadzi , nie wierzę w to , chyba że ktoś pokroju Romeu i to jeszcze przepłacony jak zwykle

0

Jeśli Kante miałby przyjść to jak najbardziej Gundogan out, ale jeśli nikt ma nie przyjść to jest sabotaż

0

@tbas zgadzam się zagrali na poziomie 3 ligi , niestety taki poziom prezentują

0

Matko boska 0-3 w pupe z takim środkiem pola

0

@Knysz ale dziura w środku pola , autostrada do straty bramki

10

Matko boska ratunku xD

1

@panczo to nie są wzmocnienia to jest osłabienie xd

1

A defensywnego pomocnika nadal brak haha to już jest taki kabaret że szok

1

@Hadim czy Ty naprawdę nie widzisz jak gra reszta zespołu , tylko zawsze o Robercie

9

DNA Barcy rzygam tym już

0

@rodineusz o jakiej gwieździe Ty bredzisz która zgasła xd ?

3

To będzie piękny sezon haha

0

@Bulishi podkręcili xd

2

Wyłączyłem w 30 minucie jak widzę klepanie od obrońcy do obroncy i zero szybkiej gry, wygląda to jeszcze gorzej jak za Xaviego i to zdecydowanie gorzej

0

@Who_you_mam bardzo się podoba dla Flicka xzd haha

1

Szczerze ... To nie da się tego oglądać xD

1

@FCB17 jaki Ty pamiętliwy xD

6

Szczerze ... Tyle lat na to czekalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?