xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@filipo2002 skończ już typie
0
@GucioH a kto na defensywnym wtedy , Że Jong raczej do tego się nie nadaje
1
@Campeon87 gościu widzi podwójnie
7
Fermin najsłabszy na boisku i Balde
1
@martool2 to będzie mecz na kontry więc Fermin idealnie pasuje
0
Davies to nasz postrach
2
Szwab podnosi sobie pensje tylko a i tak zostanie w Bayernie, to typ człowieka co nigdy nie opuści Niemiec
0
Styl Xaviego jest tragiczny , on jest zaślepiony klepaniem piłki z której nic zupełnie nie wynika , tylko kontry dla przeciwnika
0
Bardzo się cieszę z tego powodu ;)
0
@DAM1ANOo ważne żebyśmy strzelili więcej
6
Drżałem żeby mu nic się nie stało , ten chłopak to skarb
0
@seba444 Kounde nie strzelił 3 bramek więc zagrał słaby mecz xd a Lewy mi strzelił 7 więc też suabo. Ogólnie całą Barcelona mega słabo bo nie wygraliśmy 15-0 i nie mieliśmy 80 strzała na bramkę a posiadanie nie było 95/5
4
@pride1899 co ma Eric do Fatiego w składzie xd
0
To się Szczęsny nagrał hah
0
Coś mnie chyba ominęło xd oco walczyliśmy do końca ?
0
@Carlosss Brazylijczycy jakoś mnie też nie przekonują
0
@Pustelnik obrona nadal nie wygląda imponująco
0
@Who_you_mam że Szwedkami w tle xd
1
Snajper wyborowy ale jak dla mnie drewniany
1
@Who_you_mam jakby Hiszpan Ci dom wybudował to Ci współczuję xd
0
@alone49 Lewy napewno z takim czymś nie wyszedł i to jeszcze przed meczem z 3 drużyna świata
0
@Krzysiek872 on ma uczulenie na Lewego
0
Jakoś nie wydaje mi się że będzie to dobry trener
0
W defensywie gość jest bardzo słaby
1
@Murazor i następnie 2 liga angielska czeka xd
0
Kombinuje z tym Fortem na wyjeździe , nie podoba mi się to
0
Ja uważam że to nie jest zawodnik na najważniejsze mecze , to jest początek sezonu , nie ma takiej presji i przeciwnikow i dlatego radzi sobie bardzo dobrze
6
Jeden z lepszych prawych obrońców swiata
0
@slayer człowieku nie widzisz co prezentuje ten młody Brazylijczyk on może pilki jedynie podawać dla Roberta a nie go wygryźć
0
Nie jest to zawodnik na Barcelonę ale na ławkę rezerwowych jak najbardziej