xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@martool2 jakiego dealera :p ?
13
Nie sprawdził się u nas , grał fatalnie , temat do zamknięcia, napewno tu nie wróci
0
@BORO_12 tylko statystyki nadal cienkie jak barszcz
1
Jego Prime już minal , teraz będzie tylko gorzej , szczególnie po tych kontuzjach
0
@partymaker ferran to nie jest ani trochę techniczny grajek
0
@BORO_12 oni już są lepsi od Nico
3
@626 to jest prawda ale myślę że to miotła nowego trenera, na początku z Xavim też potrafiliśmy wygrać 4-0 z Realem grając pięknid , później siadło wszystko
6
Czyli wychodzi na to że szału nie ma
1
Gavi to wygląda powoli jak kulturysta. A co do Flicka to jest prawdziwy Boss, szef
1
Piękne ujęcie na tym zdjęciu xd
1
@VeB 1899 napewno przegrlalibysmy 3-1 skoro Sociedad strzelił jedną bramkę haha
0
@Kyonego sorry kolego kiedy ma naszą korzyść była reakcja Varu z taką pomyłka , co Ty mówisz wogole xd ?
2
@Joopiter idź na stronę realu, zmykaj iuz
0
@pienaar tam były kolego metrowe albo 5 metrowe spalone xd co Ty porownujedz a tu spalonego nie było
13
Przynajmniej nie będzie kozłem ofiarnym jak zawsze jak dostaniemy piątke w Portugalii ;) cieszę się że nie jedzie
0
To może byc niestety punkt zwrotny całego sezonu
0
@RumbleDelivery skończyło by się 3-0 4-0
5
Idą w zaparte bo inaczej musieli by powtórzyć mecz albo dac nam tą brmke, na bym na miejscu Laporty wywołał skandal
0
@Carlosss on jest po prostu słaby, holuje tą piłkę , gość jest niereformowalny
0
@4Fabregas4 Ten znowu na Lewego który strzelił 20 bramek a jest Listopada i to początek hahah petarda tacy ludzie e
1
@creativeopinion Ty debilu przeczytaj artykuł zanim się wypowiadasz i won stąd
0
Na stronie Realu napisali artykuł że bym ewidentny spalony przy golu Lewego xD
1
@maciekofcb chodziło mu o Fermina :)
2
@Kulakula chłopie 1-0 w 12 minucie dla nas i kończy się pogromem
1
@RAFI9 jak będą tak drukować na korzyść Realu to nie ma szans , masz świętą rację :)
1
@LOPEZ16 Olmo był chory , jeszcze wczoraj miał gorączkę , to tylko człowiek
0
@Pressinho jaki błąd systemu jak ewidentnie od razu było widać ze spalonego nie ma xd tu nie trzeba było nic rysować , komentatorzy to widzieli wszyscy to widzieli
2
@Hogart odkąd gra to gramy padake, sprzedać i zapomnieć o tym typie bez jajecznym
1
@kinioo 3 nasze kontry przy otwartej grze Sociedad i by się skończyło 4-0 dla nas
2
@viscabee9 to jest psychologia kolego a nie że nie umie ktoś grac