0

@martool2 jakiego dealera :p ?

13

Nie sprawdził się u nas , grał fatalnie , temat do zamknięcia, napewno tu nie wróci

0

@BORO_12 tylko statystyki nadal cienkie jak barszcz

1

Jego Prime już minal , teraz będzie tylko gorzej , szczególnie po tych kontuzjach

0

@partymaker ferran to nie jest ani trochę techniczny grajek

0

@BORO_12 oni już są lepsi od Nico

3

@626 to jest prawda ale myślę że to miotła nowego trenera, na początku z Xavim też potrafiliśmy wygrać 4-0 z Realem grając pięknid , później siadło wszystko

6

Czyli wychodzi na to że szału nie ma

1

Gavi to wygląda powoli jak kulturysta. A co do Flicka to jest prawdziwy Boss, szef

1

Piękne ujęcie na tym zdjęciu xd

1

@VeB 1899 napewno przegrlalibysmy 3-1 skoro Sociedad strzelił jedną bramkę haha

0

@Kyonego sorry kolego kiedy ma naszą korzyść była reakcja Varu z taką pomyłka , co Ty mówisz wogole xd ?

2

@Joopiter idź na stronę realu, zmykaj iuz

0

@pienaar tam były kolego metrowe albo 5 metrowe spalone xd co Ty porownujedz a tu spalonego nie było

13

Przynajmniej nie będzie kozłem ofiarnym jak zawsze jak dostaniemy piątke w Portugalii ;) cieszę się że nie jedzie

0

To może byc niestety punkt zwrotny całego sezonu

0

@RumbleDelivery skończyło by się 3-0 4-0

5

Idą w zaparte bo inaczej musieli by powtórzyć mecz albo dac nam tą brmke, na bym na miejscu Laporty wywołał skandal

0

@Carlosss on jest po prostu słaby, holuje tą piłkę , gość jest niereformowalny

0

@4Fabregas4 Ten znowu na Lewego który strzelił 20 bramek a jest Listopada i to początek hahah petarda tacy ludzie e

1

@creativeopinion Ty debilu przeczytaj artykuł zanim się wypowiadasz i won stąd

0

Na stronie Realu napisali artykuł że bym ewidentny spalony przy golu Lewego xD

1

@maciekofcb chodziło mu o Fermina :)

2

@Kulakula chłopie 1-0 w 12 minucie dla nas i kończy się pogromem

1

@RAFI9 jak będą tak drukować na korzyść Realu to nie ma szans , masz świętą rację :)

1

@LOPEZ16 Olmo był chory , jeszcze wczoraj miał gorączkę , to tylko człowiek

0

@Pressinho jaki błąd systemu jak ewidentnie od razu było widać ze spalonego nie ma xd tu nie trzeba było nic rysować , komentatorzy to widzieli wszyscy to widzieli

2

@Hogart odkąd gra to gramy padake, sprzedać i zapomnieć o tym typie bez jajecznym

1

@kinioo 3 nasze kontry przy otwartej grze Sociedad i by się skończyło 4-0 dla nas

2

@viscabee9 to jest psychologia kolego a nie że nie umie ktoś grac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?