xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcatroll wielkiej straty nie będzie on gra fatalnie
0
@SenoX Laporta zadłużył klub czy Bartomeu odpowiedz sobie na to pytanie
0
@SirChuck obecnie to jest poziom dna
0
Też tak czułem że to trochę przypadkiem mu wyszło xd
0
Ja tam lubiłem tego piłkarza
1
@matirix20 nie jest lepszy fizyczynie od Araujo , nie ma ma podjazdu w charakterze i agresywności do Urugwajczyka
0
@masik86 najlpeszy zawodnik bo zagrała jeden dobry mecz i to ostatni , masaakra
1
Jeśli Cassado to nasze najlepsze wzmocnienie to się nie dziwie że ten sezon jest tak fatalny
0
@Barcatroll z Laganes w drugiej połowie nie było ani jednej okazji
0
@MesQueUnClub22 hahahhaha ale się zaorales człowieku
0
Olmo i trofea hahahhaha fajne żarty na święta, może mu się kiedyś uda ale jako rezerwowy xd
0
@Szymemdymek spuścił głowę po straconej bramce i tak już do końca meczu z miną placzacą czlapal po boisku
0
Szczególnie eksplodowała w meczach z Las Palmas i Laganes hhaha
1
@PatrychoO bo wiedzą, wystarczy spojrzeć na tabelę i nasze wyniki i wszystko jasne , zespół z serowym charakterem , gen przegrywów
0
Jedyna szansa na trofeum w tym sezonie xd a myślę że i tak marne szanse
9
@Knysz chłopie 5 porażek w lidze jest a ledwo połowa sezonu xd gdzie te Twoje rozjeżdżanie ? Ostatnie 7 meczów w lidze jedna wygrana. 3 mecze z rzędu u siebie przegrane... Taka padaka ostatni raz była jak Ronaldinho grał mecze wychodząc prosto z klubu ze striptizem a Rijkard był trenerem a nie mial pojęcia co robi... 25 lat oglądam mecze Barcelony i wiem co mówię
0
Żadnego sukcesu nie będzie w tym sezonie , nie wiem czy był chociaż jeden mecz za niemieckiego szkoleniowca , gdzie ze złego rezultatu potrafiliśmy wyjść w meczu, myślę ze nie. To dużo mówi o tym zespole
3
@Pawlak1992 w lidze strata 6 punktów do lidera xd i 5 do Realu
3
Jeszcze przegra z 3 mecze u siebie a z taką taktyką przegra , to myślę że się pozegnamy
1
@kubix05 ten już jest gorszy , a będzie jeszcze gorzej
0
@kanver_ a którym meczu był fenomenalny, z las Palmas czy Laganes ? Xd
1
Jak można tak sfrajerzyc sezon, odechciało mi się oglądać tego frajertswa
0
Ja uważam że problemem jest bramkarz, on nie broni kompletnie nic , 2 strzały wczoraj oddali gracze Atletico i dwa gole i tak jest co mecz
0
Matko jedyna Ferran hahaha ten Flick już całkiem postradał zmysly
0
On ma statystyki gorsze od Fatiego xD
2
Bo to jest przeciętny pilkarz
0
Czyli do końca sezonu out
10
Endrick za rok dwa skończy w Lidze Chorwackiej xD
1
@Coutinho007 gavi to obecnie nadaje się do gry w Laganes co najwyżej
2
Ważne mecze dopiero od 19 stycznia taka prawda , oczywiście poza Atletico za parę dni