0

@Barcatroll wielkiej straty nie będzie on gra fatalnie

0

@SenoX Laporta zadłużył klub czy Bartomeu odpowiedz sobie na to pytanie

0

@SirChuck obecnie to jest poziom dna

0

Też tak czułem że to trochę przypadkiem mu wyszło xd

0

Ja tam lubiłem tego piłkarza

1

@matirix20 nie jest lepszy fizyczynie od Araujo , nie ma ma podjazdu w charakterze i agresywności do Urugwajczyka

0

@masik86 najlpeszy zawodnik bo zagrała jeden dobry mecz i to ostatni , masaakra

1

Jeśli Cassado to nasze najlepsze wzmocnienie to się nie dziwie że ten sezon jest tak fatalny

0

@Barcatroll z Laganes w drugiej połowie nie było ani jednej okazji

0

@MesQueUnClub22 hahahhaha ale się zaorales człowieku

0

Olmo i trofea hahahhaha fajne żarty na święta, może mu się kiedyś uda ale jako rezerwowy xd

0

@Szymemdymek spuścił głowę po straconej bramce i tak już do końca meczu z miną placzacą czlapal po boisku

0

Szczególnie eksplodowała w meczach z Las Palmas i Laganes hhaha

1

@PatrychoO bo wiedzą, wystarczy spojrzeć na tabelę i nasze wyniki i wszystko jasne , zespół z serowym charakterem , gen przegrywów

0

Jedyna szansa na trofeum w tym sezonie xd a myślę że i tak marne szanse

9

@Knysz chłopie 5 porażek w lidze jest a ledwo połowa sezonu xd gdzie te Twoje rozjeżdżanie ? Ostatnie 7 meczów w lidze jedna wygrana. 3 mecze z rzędu u siebie przegrane... Taka padaka ostatni raz była jak Ronaldinho grał mecze wychodząc prosto z klubu ze striptizem a Rijkard był trenerem a nie mial pojęcia co robi... 25 lat oglądam mecze Barcelony i wiem co mówię

0

Żadnego sukcesu nie będzie w tym sezonie , nie wiem czy był chociaż jeden mecz za niemieckiego szkoleniowca , gdzie ze złego rezultatu potrafiliśmy wyjść w meczu, myślę ze nie. To dużo mówi o tym zespole

3

@Pawlak1992 w lidze strata 6 punktów do lidera xd i 5 do Realu

3

Jeszcze przegra z 3 mecze u siebie a z taką taktyką przegra , to myślę że się pozegnamy

1

@kubix05 ten już jest gorszy , a będzie jeszcze gorzej

0

@kanver_ a którym meczu był fenomenalny, z las Palmas czy Laganes ? Xd

1

Jak można tak sfrajerzyc sezon, odechciało mi się oglądać tego frajertswa

0

Ja uważam że problemem jest bramkarz, on nie broni kompletnie nic , 2 strzały wczoraj oddali gracze Atletico i dwa gole i tak jest co mecz

0

Matko jedyna Ferran hahaha ten Flick już całkiem postradał zmysly

0

On ma statystyki gorsze od Fatiego xD

2

Bo to jest przeciętny pilkarz

0

Czyli do końca sezonu out

10

Endrick za rok dwa skończy w Lidze Chorwackiej xD

1

@Coutinho007 gavi to obecnie nadaje się do gry w Laganes co najwyżej

2

Ważne mecze dopiero od 19 stycznia taka prawda , oczywiście poza Atletico za parę dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?