xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Właśnie też tego nie kumam, spalony 10 metrowy a sędzia nie podnosi chorągiewki , to za co im się płaci jak oni nie muszą nic robić teraz. Na tym się traci dużo siły , że trzeba ganiac za napastnikiem który był na spalonym na pełnym gazie .
1
@Kapitan9 został ustawiony wyżej i to jest klucz , dawno o tym mówiłem że jego pozycja to pozycja Olmo, bo on się nie nadaje do defensywy
1
@Patryk1986 stąd że jest Polakiem a kolega wyżej musi jutro wstać rano na 5 do fabryki za najniższą krajową , do pracy której nienawidzi . Kumasz już xd ?
2
@noface z kim mają przegrać xD ?
6
@Jasiorro66 wes skończ
0
Ależ spuchli i to początek grudnia haha oni wyglądają jakby mecze były po to żeby odpocząć po ciężkich treningach
0
@czarek78 myślę że dużo wcześniej :)
0
@Barcatroll widziałeś jak minął się z pilka czy przegapiles xd
0
Ależ grają padake masakra jakas
0
Ten Flick to jest tragedia nie oglądam tego meczu dalej
0
Pena hahahahha tralallala
0
@bartulek98 nic nie będzie lepiej bo na wyjazdach dalej gramy fatalnie tak jak za Xaviego
0
Zespół bez żadnego charakteru, bezjajeczni grajki, taka jest prawda od lat .
2
Jak to możliwe że gość który kilkanaście lat był bramkarzem reprezentacyjnym, plus wielkie turnieje , gdzie był gwiazdą , przegrywa rywalizację z Pena który naprawdę jest słaby i nie ma żadnego doświadczenia plus jeszcze jest niski jak na bramkarza i ma zasięg fatalny, nie mogę tego pojąć oco tu chodzi ...
0
@Barceloniarz987 z tym bramkarzem raczej nie ma takiej opcji gdy obrona jest bez formy
0
@Danielos8 oczywiście że Casillas nie był topem, jak Messi widział go w bramce to sobie na strzelał bramkę co nie miara , wystarczyło uderzyć w bramkę pod słupek i nigdy nie wyciągał takich strzałów. Grał i był pupilkiem bo był wychowankiem Realu . Podobnie teraz jest z Pena a jest fatalny
3
Mam wrazenie że od jakiegoś czasu on już wogole nie ma żadnego planu
0
@svaras w Arsenalu tak gral, ale nie zmienia to faktu że najlepiej się czuje z niską obroną bo to wolny bramkarz
2
Sorry ale już się odkleil , sezon stracony a za rok powrót Xaviego xd
0
Podobno jutro Szczęsny debiutuje tak chuczą w Hiszpanii
2
@partymaker bardzo dobry transfer i tani
1
@Dracco statystyki ma bodajże najlepsze z ligi MLS więc taki kiepski to on nie jest
1
@Fermin my nie umiemy grać na wyjazdach niestety
7
@norbi77 ja nie przypominam sobie nigdy żadnego meczu kiedy sędzię ich skrzywdził xd
0
@antimadridista76 znaczy mistrzostwa to i tak byśmy nie zdobyli , Real w drugiej części sezonu nas wgniecie w ziemię , więc ja się i tak nie nastawiałem
0
Jak zwykle z karnego :p
3
Najgorszy nasz mecz od wielu lat , nawet za Xaviego takiego czegoś nie widziałem xd
3
Lepiej powiesić ręcznik w bramce
0
Kounde jest tak surowy technicznie że aż oczy bolą
0
Nie wierzę że się za chwilę nie połamie, to jest szklanka