3

Właśnie też tego nie kumam, spalony 10 metrowy a sędzia nie podnosi chorągiewki , to za co im się płaci jak oni nie muszą nic robić teraz. Na tym się traci dużo siły , że trzeba ganiac za napastnikiem który był na spalonym na pełnym gazie .

1

@Kapitan9 został ustawiony wyżej i to jest klucz , dawno o tym mówiłem że jego pozycja to pozycja Olmo, bo on się nie nadaje do defensywy

1

@Patryk1986 stąd że jest Polakiem a kolega wyżej musi jutro wstać rano na 5 do fabryki za najniższą krajową , do pracy której nienawidzi . Kumasz już xd ?

2

@noface z kim mają przegrać xD ?

6

@Jasiorro66 wes skończ

0

Ależ spuchli i to początek grudnia haha oni wyglądają jakby mecze były po to żeby odpocząć po ciężkich treningach

0

@czarek78 myślę że dużo wcześniej :)

0

@Barcatroll widziałeś jak minął się z pilka czy przegapiles xd

0

Ależ grają padake masakra jakas

0

Ten Flick to jest tragedia nie oglądam tego meczu dalej

0

Pena hahahahha tralallala

0

@bartulek98 nic nie będzie lepiej bo na wyjazdach dalej gramy fatalnie tak jak za Xaviego

0

Zespół bez żadnego charakteru, bezjajeczni grajki, taka jest prawda od lat .

2

Jak to możliwe że gość który kilkanaście lat był bramkarzem reprezentacyjnym, plus wielkie turnieje , gdzie był gwiazdą , przegrywa rywalizację z Pena który naprawdę jest słaby i nie ma żadnego doświadczenia plus jeszcze jest niski jak na bramkarza i ma zasięg fatalny, nie mogę tego pojąć oco tu chodzi ...

0

@Barceloniarz987 z tym bramkarzem raczej nie ma takiej opcji gdy obrona jest bez formy

0

@Danielos8 oczywiście że Casillas nie był topem, jak Messi widział go w bramce to sobie na strzelał bramkę co nie miara , wystarczyło uderzyć w bramkę pod słupek i nigdy nie wyciągał takich strzałów. Grał i był pupilkiem bo był wychowankiem Realu . Podobnie teraz jest z Pena a jest fatalny

3

Mam wrazenie że od jakiegoś czasu on już wogole nie ma żadnego planu

0

@svaras w Arsenalu tak gral, ale nie zmienia to faktu że najlepiej się czuje z niską obroną bo to wolny bramkarz

2

Sorry ale już się odkleil , sezon stracony a za rok powrót Xaviego xd

0

Podobno jutro Szczęsny debiutuje tak chuczą w Hiszpanii

2

@partymaker bardzo dobry transfer i tani

1

@Dracco statystyki ma bodajże najlepsze z ligi MLS więc taki kiepski to on nie jest

1

@Fermin my nie umiemy grać na wyjazdach niestety

7

@norbi77 ja nie przypominam sobie nigdy żadnego meczu kiedy sędzię ich skrzywdził xd

0

@antimadridista76 znaczy mistrzostwa to i tak byśmy nie zdobyli , Real w drugiej części sezonu nas wgniecie w ziemię , więc ja się i tak nie nastawiałem

0

Jak zwykle z karnego :p

3

Najgorszy nasz mecz od wielu lat , nawet za Xaviego takiego czegoś nie widziałem xd

3

Lepiej powiesić ręcznik w bramce

0

Kounde jest tak surowy technicznie że aż oczy bolą

0

Nie wierzę że się za chwilę nie połamie, to jest szklanka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?