2

@4Fabregas4 to dlaczego niektórzy napastnicy nie potrafią strzelić 5 bramek w sezonie a niektórzy strzelają jak na zawołanie , bardziej debilnego komentarza nie widziałem jak Zyje :p

0

@RobsonPL Tak jak Monaco było na zupełnie innym poziomie xd?

1

@PJ777 Według mnie to zmiennik Olmo i Fermina , jedynie tam on się nadaje. Ale że jest słabszy od nich do przodu to za wiele nie pogra

8

@normasubiektywna co za bezsensowny komentarz, nie wróci bo za dobrze mu się żyje w Hiszpanii hah a Barcelona to gdzi jest ?

9

@Bajson on na żadną pozycję w takim klubie jak Barcelona się nie nadaje , bo w defensywie jest tragiczny a do przodu jest za słaby żeby go gdzieś bliżej napastnika ustawiać

8

Jakby nie wylew Kounde to byśmy wygrali spokojnie 2-0 , niestety ale takie bledy się zdarzają , ja bym nie panikował . Bez przesady

1

@mint szczena jest niskim bramkarzem hahahha ja pitolę ale tu jest parodia hahah

7

@bulo nawet strzeli 100 bramek w sezonie w wieku 45 lat i tak będzie krytykowany przez Polskich tzw fabrykarzy pracujących za najniższą krajową xd

0

@on1977 właśnie to jest zagadką, czemu my się otworzyliśmy przy 2-0 dla nas i czerwonej kartce :p

0

@JoeSatriani zauważyłem wczoraj że Gavi jest bardzo haotyczny

1

@adukla Że Jong wszedł i wszystko się posypało, gość jest tragiczny

1

Bardzo słaby mecz w jego wykonaniu, wiele prostych tecznicznych błędów, przyglądałem mu się i cienizna

0

@pak mamy 7 punktów przewagi nad Realem :)

1

Teraz Real nas wgniecie w ziemię

0

@Michas_13 obejrzyj jeszcze raz ten mecz i zobaczysz o czym mówię , źle przyjęcia cały mecz i ratowanie się wslizgami za każdym razem gdy mu ta piłka odskakiwała

2

Cassado dziś fatalny , podziękujmy mu za stratę punktow , on jest bardzo surowy technicznie mam wrażenie ... Ja się dziwię że każdy tu go tak chwali , zawsze mu piłka odskakuje przy przyjęciu . Dziś fatalny mecz. Plus wszedł kukła a nie piłkarz DeJong i pewnie ten mecz przegramy . Flick się nie popisał że zmianami , Cassado miał żółtą kartkę a ten zdejmuje Gaviego i Pedriego a nie Cassado

2

1 celny strzal Celty i to po strzale z dystansu a tu piszą że Celtą nas ciśnie haha

0

@JUNIORcom w którym momencie ona nas ciśnie xd ?

0

@BORO_12 bez sensu ten komentarz bo wiadomo że zagra Pena

1

@LeoMessiiBarcaPepa nie porównuj Gaviego do bezjajecznego Roberto bo to hańba

0

Chyba Leo robi grunt przed powrotem na sezon , przed mistrzostwami świata

1

@okiemtypera_lucaxx95 widzi kasę nie potencjał xd

1

Małolata boli że jest cienki :p

0

@lukkobe ja nie mówię o ofensywie tylko o defensywie że słabo to u niego wyglądało z wracaniem się

0

@Bocheno1 autostrada dla przeciwników i powtorka z 8-2 z Bayernem haha

0

Ja to go kojarzę z euro... Gdzie wszyscy Gruzini zapieprzali na boisku w defensywie a on czlapal i się nie wracał a oglądałem każdy ich mecz. U nas to raczej nie przejdzie ...

6

@Hadim jeśli chodzi o punkty zdobyte w lidze jeden z najlepszych w historii xd więc chyba coś tu nie doczytales

0

Bardzo pechowy trenejro

2

@Dfd222 bo on cierpi za wszystkich haha

2

@Fake69 Pedri to w dwa sezony tyle asyst nie miał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?