xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@4Fabregas4 to dlaczego niektórzy napastnicy nie potrafią strzelić 5 bramek w sezonie a niektórzy strzelają jak na zawołanie , bardziej debilnego komentarza nie widziałem jak Zyje :p
0
@RobsonPL Tak jak Monaco było na zupełnie innym poziomie xd?
1
@PJ777 Według mnie to zmiennik Olmo i Fermina , jedynie tam on się nadaje. Ale że jest słabszy od nich do przodu to za wiele nie pogra
8
@normasubiektywna co za bezsensowny komentarz, nie wróci bo za dobrze mu się żyje w Hiszpanii hah a Barcelona to gdzi jest ?
9
@Bajson on na żadną pozycję w takim klubie jak Barcelona się nie nadaje , bo w defensywie jest tragiczny a do przodu jest za słaby żeby go gdzieś bliżej napastnika ustawiać
8
Jakby nie wylew Kounde to byśmy wygrali spokojnie 2-0 , niestety ale takie bledy się zdarzają , ja bym nie panikował . Bez przesady
1
@mint szczena jest niskim bramkarzem hahahha ja pitolę ale tu jest parodia hahah
7
@bulo nawet strzeli 100 bramek w sezonie w wieku 45 lat i tak będzie krytykowany przez Polskich tzw fabrykarzy pracujących za najniższą krajową xd
0
@on1977 właśnie to jest zagadką, czemu my się otworzyliśmy przy 2-0 dla nas i czerwonej kartce :p
0
@JoeSatriani zauważyłem wczoraj że Gavi jest bardzo haotyczny
1
@adukla Że Jong wszedł i wszystko się posypało, gość jest tragiczny
1
Bardzo słaby mecz w jego wykonaniu, wiele prostych tecznicznych błędów, przyglądałem mu się i cienizna
0
@pak mamy 7 punktów przewagi nad Realem :)
1
Teraz Real nas wgniecie w ziemię
0
@Michas_13 obejrzyj jeszcze raz ten mecz i zobaczysz o czym mówię , źle przyjęcia cały mecz i ratowanie się wslizgami za każdym razem gdy mu ta piłka odskakiwała
2
Cassado dziś fatalny , podziękujmy mu za stratę punktow , on jest bardzo surowy technicznie mam wrażenie ... Ja się dziwię że każdy tu go tak chwali , zawsze mu piłka odskakuje przy przyjęciu . Dziś fatalny mecz. Plus wszedł kukła a nie piłkarz DeJong i pewnie ten mecz przegramy . Flick się nie popisał że zmianami , Cassado miał żółtą kartkę a ten zdejmuje Gaviego i Pedriego a nie Cassado
2
1 celny strzal Celty i to po strzale z dystansu a tu piszą że Celtą nas ciśnie haha
0
@JUNIORcom w którym momencie ona nas ciśnie xd ?
0
@BORO_12 bez sensu ten komentarz bo wiadomo że zagra Pena
1
@LeoMessiiBarcaPepa nie porównuj Gaviego do bezjajecznego Roberto bo to hańba
0
Chyba Leo robi grunt przed powrotem na sezon , przed mistrzostwami świata
1
@okiemtypera_lucaxx95 widzi kasę nie potencjał xd
1
Małolata boli że jest cienki :p
0
@lukkobe ja nie mówię o ofensywie tylko o defensywie że słabo to u niego wyglądało z wracaniem się
0
@Bocheno1 autostrada dla przeciwników i powtorka z 8-2 z Bayernem haha
0
Ja to go kojarzę z euro... Gdzie wszyscy Gruzini zapieprzali na boisku w defensywie a on czlapal i się nie wracał a oglądałem każdy ich mecz. U nas to raczej nie przejdzie ...
6
@Hadim jeśli chodzi o punkty zdobyte w lidze jeden z najlepszych w historii xd więc chyba coś tu nie doczytales
0
Bardzo pechowy trenejro
2
@Dfd222 bo on cierpi za wszystkich haha
2
@Fake69 Pedri to w dwa sezony tyle asyst nie miał xd