xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kanver_ w czym kapitalny mecz xd chyba w spuszczaniu głowy i łzami w oczach
1
Ten trener to tragedia
0
@KibicBarcy84 a 23 bramki w tym sezonie kto strzelil xd ?
2
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni
1
@Goralkov lewy to przynajmniej walczy do końca a ta reszta bezjajecznych piłkarzy z Pedrim na czele , wygladaa to tragicznie , Gavi po kontuzji to już też nie ten sam piłkarz , nie ma w nim tej iskry
1
Miałem wrażenie że on gra w drugiej połowie na 10 procent swoich możliwości , nawet biegać nie biegal, jaki to miało sens i czemu miało służyć ?
1
Tydzień wolnego dać niech sobie pobaluja
0
Zagęścić środek pola i wystawić 5 pomocników , broń Cię Boże Ferrana, szybkie kontry na Raphinhe i na atletico to wystarczy
0
@bartulek98 jak ferran w ataku gra to jak możliwe jest atakowanie xd lewy w 30 minut miał 6 okazji a ten 0
0
@19Macio93 nasz zabójca Garcia dostał szansę hahah zawsze jak gra to w dupę
1
@Wojtek84 flick wyraźnie coś ma do polaka
3
Sorry ale takiej padaki to nawet za Xaviego nie graliśmy, właśnie przegraliśmy mistrzostwo z las Palmas i dziś , dziękuję dobranoc
2
Jak ja widzę tych kopaczy bez charakteru bez jaj to mi niedobrze , nic nie będzie z tego zespołu , a esencja tego wszystkiego jest Pedri ten gość jest tak bezjajeczny że aż mi słabo
0
Ten Garcia jest naprawdę niedorozwinięty xd
2
Eric w składzie dwie bramki w plecy na bank, czemu oni się nie uczą na bledach
0
@BORO_12 matko boska ale masz pomysły żeby Garcia grał na środkowym obrońcy, na szczęście Flick nie jest tako glupi
0
@Pustelnik Mourinho nigdy na szczycie nie był, nawet Ligi Mistrzów nie zdobył z Realem
0
@zygzakmaklini matko jedyna co Ty wymyśliłeś xd
5
@Losiex Chce przypomnieć że to jest nasz zawodnik do 2029 roku :p
2
Ja mam wrażenie że Gavi nie ma już tej agresywności w sobie , odstawia nogę , ale to chyba logiczne po takiej kontuzji. Najgorsze jest to że to był jego największy atut przed kontuzją , gdy tego nie ma jest przeciętnym grajkiem
0
Obecnie to jest bardzo przereklamowany gość
0
Czas na przełamanie :) takie artykuły to jakieś fatum
3
Takich zawodników powinno się doceniać a nie De Jongow czy innych Olmo , gdzie połowę spotkan siedzą w domu przed TV
0
@waletpl on liczy x D bo szybko żyje chłopczyna :p
0
Trochę tego nie rozumiem , Araujo to był jeden z najlepszych obrońców świata , to nie jest jakiś ogórek co się musi adoptować długo . A po drugie charakter ma wymalowany na twarzy
0
@polcza oco chodzi z tym podskakiwaniem przy strzale haha
1
To akurat szansa dla nas że zagra xd super
1
Nawet słowa o tym nie ma że został ustawiony na 10 tce dlatego zagrał lepiej. Pozycja Cassado i Pedriego to nie jest jego pozycja , dawno o tym wiadomo , że powinien być wyłączony z zadań defensywnych bo się do tego nie nadaje
0
@waletpl zawsze gość był cienki, pamiętam jakie babole w obronie robił przed kontuzją
1
Dembus zdziwiony że ktoś ma jaja