2

@kanver_ w czym kapitalny mecz xd chyba w spuszczaniu głowy i łzami w oczach

1

Ten trener to tragedia

0

@KibicBarcy84 a 23 bramki w tym sezonie kto strzelil xd ?

2

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni

1

@Goralkov lewy to przynajmniej walczy do końca a ta reszta bezjajecznych piłkarzy z Pedrim na czele , wygladaa to tragicznie , Gavi po kontuzji to już też nie ten sam piłkarz , nie ma w nim tej iskry

1

Miałem wrażenie że on gra w drugiej połowie na 10 procent swoich możliwości , nawet biegać nie biegal, jaki to miało sens i czemu miało służyć ?

1

Tydzień wolnego dać niech sobie pobaluja

0

Zagęścić środek pola i wystawić 5 pomocników , broń Cię Boże Ferrana, szybkie kontry na Raphinhe i na atletico to wystarczy

0

@bartulek98 jak ferran w ataku gra to jak możliwe jest atakowanie xd lewy w 30 minut miał 6 okazji a ten 0

0

@19Macio93 nasz zabójca Garcia dostał szansę hahah zawsze jak gra to w dupę

1

@Wojtek84 flick wyraźnie coś ma do polaka

3

Sorry ale takiej padaki to nawet za Xaviego nie graliśmy, właśnie przegraliśmy mistrzostwo z las Palmas i dziś , dziękuję dobranoc

2

Jak ja widzę tych kopaczy bez charakteru bez jaj to mi niedobrze , nic nie będzie z tego zespołu , a esencja tego wszystkiego jest Pedri ten gość jest tak bezjajeczny że aż mi słabo

0

Ten Garcia jest naprawdę niedorozwinięty xd

2

Eric w składzie dwie bramki w plecy na bank, czemu oni się nie uczą na bledach

0

@BORO_12 matko boska ale masz pomysły żeby Garcia grał na środkowym obrońcy, na szczęście Flick nie jest tako glupi

0

@Pustelnik Mourinho nigdy na szczycie nie był, nawet Ligi Mistrzów nie zdobył z Realem

0

@zygzakmaklini matko jedyna co Ty wymyśliłeś xd

5

@Losiex Chce przypomnieć że to jest nasz zawodnik do 2029 roku :p

2

Ja mam wrażenie że Gavi nie ma już tej agresywności w sobie , odstawia nogę , ale to chyba logiczne po takiej kontuzji. Najgorsze jest to że to był jego największy atut przed kontuzją , gdy tego nie ma jest przeciętnym grajkiem

0

Obecnie to jest bardzo przereklamowany gość

0

Czas na przełamanie :) takie artykuły to jakieś fatum

3

Takich zawodników powinno się doceniać a nie De Jongow czy innych Olmo , gdzie połowę spotkan siedzą w domu przed TV

0

@waletpl on liczy x D bo szybko żyje chłopczyna :p

0

Trochę tego nie rozumiem , Araujo to był jeden z najlepszych obrońców świata , to nie jest jakiś ogórek co się musi adoptować długo . A po drugie charakter ma wymalowany na twarzy

0

@polcza oco chodzi z tym podskakiwaniem przy strzale haha

1

To akurat szansa dla nas że zagra xd super

1

Nawet słowa o tym nie ma że został ustawiony na 10 tce dlatego zagrał lepiej. Pozycja Cassado i Pedriego to nie jest jego pozycja , dawno o tym wiadomo , że powinien być wyłączony z zadań defensywnych bo się do tego nie nadaje

0

@waletpl zawsze gość był cienki, pamiętam jakie babole w obronie robił przed kontuzją

1

Dembus zdziwiony że ktoś ma jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?