0

Trochę się dziwie City po co im ten zawodnik xd oni potrzebują defensywnego pomocnika typowego

0

60 baniek jak dadzą za niego to wpadnie piękna sumka

2

Komentarz usunięty

1

@YETImaciek do końca sezonu 40 lekko strzeli w dodatku

5

@PeterMaro taki będzie joker że znowu strzeli 40 bramek

27

To jakiś fenomen żeby w wieku 36 lat w top zespole strzelic 30 bramek , nie było chyba w historii takiego zawodnika

4

Ten mecz to jakaś parodia, już widać że dziś nie wygrają

2

@LinekMichal on nie grał kilka minut esiecy ludzie... Nie macie pojęcia co chodzi w sporcie o powtarzalność trening

0

Ma rację że cofnął się w rozwoju :p

0

@dzefrej234 nawet gola by nie strzelili w tej lidze xd

0

@KibicKtoryWierzy widziałeś podanie lewego przy golu czy zasnales wtedy xd? W każdym meczu ma co najmniej dwa takie podania, on ma oczy dookoła głowy , przypomina w tym Suareza i jego podania na jeden kontakt

12

@brd42 spokojnie on ma 17 lat xd

0

@ali3gator nie odonformowanu jesteś wyraźnie kolego

2

Super zawodnik , przebojowy bez kompleksów

0

@krzywy nie hahah. Niestety

0

@masik86 czyli 2029 rok xd

0

Zawsze wiadomo było że psyche ma ze stali, typ bez układu nerwowego . A błędy ludzka rzecz , dobrym bramkarzem na przedpolu nigdy nie będzie

1

Najlpeszy obrońca jak jest w formie według mnie , Araujo tak obniżył loty bo kasa mu w głowie , jest cieniem samego siebie

0

@prodigy coś myślę że będzie droższy w utrzymaniu od De Jonga a czy lepszy ... Wątpię . Ta sama mierna półka

0

Widzieliscie jak on przytył ? W sensie Neymar heh on się nadaje teraz do gry emerytów a nie do La Liga

0

Myślę że mocne przełamanie w lidze nastąpi właśnie z Valencia, szczególnie po takim meczu z Benfica

0

On jest słaby jak dla mnie

1

Ciekawe jaka klauzula u Araujo

0

@VeB_Maciek_12 lubię go ale on zawsze jest spóźniony z tymi wyjściami, źle to ocenia i stąd te błędy

1

Pewnie , lepiej żeby odszedl za rok za darmo haha

0

@liber02 znając ich to im się uda

0

Co za paradoks zmierzymy się z jednymi z najsilniejszych jeśli zajmiemy 2 miejsce na dziś :D Juve , Bayern , Real

1

Szykuje się mecz z City w 1/8 xd

0

@VinDiesel chyba się zagalopowales

0

@Values co wczoraj niby zrobił takiego złego xs

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?