xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę się dziwie City po co im ten zawodnik xd oni potrzebują defensywnego pomocnika typowego
0
60 baniek jak dadzą za niego to wpadnie piękna sumka
2
Komentarz usunięty
1
@YETImaciek do końca sezonu 40 lekko strzeli w dodatku
5
@PeterMaro taki będzie joker że znowu strzeli 40 bramek
27
To jakiś fenomen żeby w wieku 36 lat w top zespole strzelic 30 bramek , nie było chyba w historii takiego zawodnika
4
Ten mecz to jakaś parodia, już widać że dziś nie wygrają
2
@LinekMichal on nie grał kilka minut esiecy ludzie... Nie macie pojęcia co chodzi w sporcie o powtarzalność trening
0
Ma rację że cofnął się w rozwoju :p
0
@dzefrej234 nawet gola by nie strzelili w tej lidze xd
0
@KibicKtoryWierzy widziałeś podanie lewego przy golu czy zasnales wtedy xd? W każdym meczu ma co najmniej dwa takie podania, on ma oczy dookoła głowy , przypomina w tym Suareza i jego podania na jeden kontakt
12
@brd42 spokojnie on ma 17 lat xd
0
@ali3gator nie odonformowanu jesteś wyraźnie kolego
2
Super zawodnik , przebojowy bez kompleksów
0
@krzywy nie hahah. Niestety
0
@masik86 czyli 2029 rok xd
0
Zawsze wiadomo było że psyche ma ze stali, typ bez układu nerwowego . A błędy ludzka rzecz , dobrym bramkarzem na przedpolu nigdy nie będzie
1
Najlpeszy obrońca jak jest w formie według mnie , Araujo tak obniżył loty bo kasa mu w głowie , jest cieniem samego siebie
0
@prodigy coś myślę że będzie droższy w utrzymaniu od De Jonga a czy lepszy ... Wątpię . Ta sama mierna półka
0
Widzieliscie jak on przytył ? W sensie Neymar heh on się nadaje teraz do gry emerytów a nie do La Liga
0
Myślę że mocne przełamanie w lidze nastąpi właśnie z Valencia, szczególnie po takim meczu z Benfica
0
On jest słaby jak dla mnie
1
Ciekawe jaka klauzula u Araujo
0
@VeB_Maciek_12 lubię go ale on zawsze jest spóźniony z tymi wyjściami, źle to ocenia i stąd te błędy
1
Pewnie , lepiej żeby odszedl za rok za darmo haha
0
@liber02 znając ich to im się uda
0
Co za paradoks zmierzymy się z jednymi z najsilniejszych jeśli zajmiemy 2 miejsce na dziś :D Juve , Bayern , Real
1
Szykuje się mecz z City w 1/8 xd
0
@VinDiesel chyba się zagalopowales
0
@Values co wczoraj niby zrobił takiego złego xs