xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Garcia na prawej Araujo na lewej, jak zagra Martin odpadamy.
1
Niemożliwe ze zagra, nie przy takiej kontuzji , chyba że chce zejść po 2 minutach albo tlyko spacerować
0
@ZuczekFCB1899 zejdźcie na ziemię , 1-0 to będzie super wynik
0
@Rewolucja123 to wypadł na 5 czy na 19 xd
0
@ShawnC kto się zesral w 1 meczu ? O Realu mówisz ?
0
Coś ich sporo po kontuzji wraca w Interze
2
Gerard Martin xd toż to będzie rzeź , nie wierzę że z nim w obronie wygramy to
1
Jak dla mnie Szczęsny jest dużo lepszym bramkarzem i od Peni i od Ter Stevens, Ter Stegen dla mnie to ma zero gibkości , sztywny .
0
@Lucyffffer1922 i 3-1 w pupe
1
@PietrasCoelho o kurde to nie wiedziałem
0
Mają 3 dni więcej odpoczynku do naszego meczu. Z Interem to będzie mecz na styku, tam nie będzie wysokiego wyniku.
1
Niesamowite jak on ma piłkę to przeciwnicy człapia razem z nim , nie wiedzą co robić. To jest niesamowite nie ma drugiego takiego piłkarza co tak hipnotyzuje wszystko
0
@Qaz123 wszytsko przegramy z nim czemu Flick tego nie widzi...
1
Co im się stało xd ? Myślę że są zajechania do granic możliwości
1
@Wojtek84 to jest taki piłkarz coraz mu odłącza prąd
0
@Mario999 mówiłem że przegramy cały sezon z nim w składzie
0
@Sebolinho nie ma żadnej szansy na stracą jutro punkty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Oskar28 nie wiem ja nic takiego nie zauważyłem co ty , jak zwykle niewidoczny w co 2 meczu
7
@Oskar28 Ferran jest trzy poziomy niżej
0
@Czarny_ck złota piłka xd to byłby chyba najgorszy gracz który zdobył złota piłkę od 30 lat
0
Nie rozumiem fenomenu Interu ale oni naprawdę mają przeciętny zespol
0
Ale obrona ich to jakaś tragedia hehe
0
@Kow_aLL na Valladolid pełne rezerwy nie ma innej opcji
1
@ziomal62 Ty uważasz że jest możliwe wygrać 70 meczy w sezonie bez żadnej porażki xd ? Zejdź na ziemię
0
@PietrasCoelho wczoraj było widać jakieś mamy wyniki z zespołem atakującym zd
1
@Patry10 każdy aby nie on, już wolę Araujo na lewej obronie albo Kounde
0
@ziomal62 w sumie trochę przesadzamy, dla Borussi brakowało aż 3 bramek do awansu
0
On się nie nadaje na mecze z zespołami grającymi z szybkiej kontry, ani z zespołami które atakują . Więc chyba wogole się nie nadaje xd najlepiej się sprawdza na typowe ogórki w La Liga , gdzie postawia autobus. Myślę że z Interem się przyda .
0
@KmN według mnie mamy znowu kryzys formy , oby trwał jak najkrócej a nie jak w listopadzie