0

Garcia na prawej Araujo na lewej, jak zagra Martin odpadamy.

1

Niemożliwe ze zagra, nie przy takiej kontuzji , chyba że chce zejść po 2 minutach albo tlyko spacerować

0

@ZuczekFCB1899 zejdźcie na ziemię , 1-0 to będzie super wynik

0

@Rewolucja123 to wypadł na 5 czy na 19 xd

0

@ShawnC kto się zesral w 1 meczu ? O Realu mówisz ?

0

Coś ich sporo po kontuzji wraca w Interze

2

Gerard Martin xd toż to będzie rzeź , nie wierzę że z nim w obronie wygramy to

1

Jak dla mnie Szczęsny jest dużo lepszym bramkarzem i od Peni i od Ter Stevens, Ter Stegen dla mnie to ma zero gibkości , sztywny .

0

@Lucyffffer1922 i 3-1 w pupe

1

@PietrasCoelho o kurde to nie wiedziałem

0

Mają 3 dni więcej odpoczynku do naszego meczu. Z Interem to będzie mecz na styku, tam nie będzie wysokiego wyniku.

1

Niesamowite jak on ma piłkę to przeciwnicy człapia razem z nim , nie wiedzą co robić. To jest niesamowite nie ma drugiego takiego piłkarza co tak hipnotyzuje wszystko

0

@Qaz123 wszytsko przegramy z nim czemu Flick tego nie widzi...

1

Co im się stało xd ? Myślę że są zajechania do granic możliwości

1

@Wojtek84 to jest taki piłkarz coraz mu odłącza prąd

0

@Mario999 mówiłem że przegramy cały sezon z nim w składzie

0

@Sebolinho nie ma żadnej szansy na stracą jutro punkty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Oskar28 nie wiem ja nic takiego nie zauważyłem co ty , jak zwykle niewidoczny w co 2 meczu

7

@Oskar28 Ferran jest trzy poziomy niżej

0

@Czarny_ck złota piłka xd to byłby chyba najgorszy gracz który zdobył złota piłkę od 30 lat

0

Nie rozumiem fenomenu Interu ale oni naprawdę mają przeciętny zespol

0

Ale obrona ich to jakaś tragedia hehe

0

@Kow_aLL na Valladolid pełne rezerwy nie ma innej opcji

1

@ziomal62 Ty uważasz że jest możliwe wygrać 70 meczy w sezonie bez żadnej porażki xd ? Zejdź na ziemię

0

@PietrasCoelho wczoraj było widać jakieś mamy wyniki z zespołem atakującym zd

1

@Patry10 każdy aby nie on, już wolę Araujo na lewej obronie albo Kounde

0

@ziomal62 w sumie trochę przesadzamy, dla Borussi brakowało aż 3 bramek do awansu

0

On się nie nadaje na mecze z zespołami grającymi z szybkiej kontry, ani z zespołami które atakują . Więc chyba wogole się nie nadaje xd najlepiej się sprawdza na typowe ogórki w La Liga , gdzie postawia autobus. Myślę że z Interem się przyda .

0

@KmN według mnie mamy znowu kryzys formy , oby trwał jak najkrócej a nie jak w listopadzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?