0

@Borneo Martinez jest wart dwa miliony w swoim wieku xd

0

@SirChuck wyglądało jakby wącham mu dupę xd

0

@mesulete ja tam będę pamiętał ten mecz bardzo długo

0

@Coveta akurat trafił w słupek mogło to iść w dwie strony

2

Mi tam wczoraj zaimponował łysy , dawno nie widzialem takiej satysfakcji na jego fałszywej mordzie

0

@MajkiYB nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale taka okazja może się nie powtórzyć kolejne 10 lat, to jest liga mistrzów . Oto w tym tylko chodzi a nie że mamy młody zespół . Byliśmy o włos od finału a tam jestem pewien dalibyśmy radę . Tylko oto tutaj chodzi . Uważam że z tym łysym sędzia wczoraj nie dało się tego wygrać po prostu nie dało . On jest fanatykiem Realu widać to na każdym kroku . Popełnił tyle błędów wczoraj że ja nie pamiętam takiego meczu

1

@RDM1899 właśnie dlaczego Ormianin nie dostał kartki xd ja widzę w tym meczu z 10 decyzji na naszą niekorzyść

5

Niech po prostu łysa pała więcej nie bierze się sędziować naszych meczow , widziałem jaka ma przyjemność jak dyktował przeciwko nam decyzję

2

Ciężko się pogodzić z tym co się wczoraj wydarzyło brakowało praktycznie minutę i prawdopodobnie w finale w najsilniejszym składzie byśmy wygrali

1

@Rambel myślę że kolejne 10 lat nie będziemy mieli takiej szansy na finał , 1 minuta brakowala

4

@analitykTaktyki z Realem w weekend jeszcze dopelni dzieła xd

0

@AlvaroHanso nie będziemy mieli mistrza

0

@DonFerdinando kolego możemy nie mieć szansy na finał kolejnych 10 lat , taka jest liga mistrzów , to była taka okazja

0

@Dola4 ale Marciniak to kolego przekręcił z uśmiechem na łysym ryju

0

@Barcelonista94 mógł mógł

1

@korwin345 tak musiało być

4

Marciniak już nawet spalonych Interu nie gwizdał w dogrywce

0

Nie da się z takim łysym zjebem wygrać tego

2

I co nie ma karnego haha

2

Czemu Że Jong stoi xd a nie biega

3

Nie ludzcie się takim składem nie may żadnych szans

0

Idealnie przygotowany Inter taktycznie zaraz strata i 3-0 to widac

0

Zero zmian Flicka żeby jeszcze dwie stracić haha i tak będzie , ten skład jest fatalny

0

Boje się pogromu

0

@MirusAmisz eweidennie była ręką

0

@fotohobby z taką obroną jak dziś to nam strzela 5 na luzie

4

Nie da się wygrać w półfinale takimi zawodnikami jak Garcia Olmo Martin , to nie są zawodnicy na ten poziom , odstają zdecydowanie. Albo Cubarsi co w każdym ważnym meczu kosi na karnego . Środek pola nasz to dziś dno, tu do przerwy powinno być 5-0

0

Pedri hahahhahaha

1

Puchar króla nam zostanie hahaha

0

Marciniak jak się ucieszył że karny haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?