xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Martinez jest wart dwa miliony w swoim wieku xd
0
@SirChuck wyglądało jakby wącham mu dupę xd
0
@mesulete ja tam będę pamiętał ten mecz bardzo długo
0
@Coveta akurat trafił w słupek mogło to iść w dwie strony
2
Mi tam wczoraj zaimponował łysy , dawno nie widzialem takiej satysfakcji na jego fałszywej mordzie
0
@MajkiYB nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale taka okazja może się nie powtórzyć kolejne 10 lat, to jest liga mistrzów . Oto w tym tylko chodzi a nie że mamy młody zespół . Byliśmy o włos od finału a tam jestem pewien dalibyśmy radę . Tylko oto tutaj chodzi . Uważam że z tym łysym sędzia wczoraj nie dało się tego wygrać po prostu nie dało . On jest fanatykiem Realu widać to na każdym kroku . Popełnił tyle błędów wczoraj że ja nie pamiętam takiego meczu
1
@RDM1899 właśnie dlaczego Ormianin nie dostał kartki xd ja widzę w tym meczu z 10 decyzji na naszą niekorzyść
5
Niech po prostu łysa pała więcej nie bierze się sędziować naszych meczow , widziałem jaka ma przyjemność jak dyktował przeciwko nam decyzję
2
Ciężko się pogodzić z tym co się wczoraj wydarzyło brakowało praktycznie minutę i prawdopodobnie w finale w najsilniejszym składzie byśmy wygrali
1
@Rambel myślę że kolejne 10 lat nie będziemy mieli takiej szansy na finał , 1 minuta brakowala
4
@analitykTaktyki z Realem w weekend jeszcze dopelni dzieła xd
0
@AlvaroHanso nie będziemy mieli mistrza
0
@DonFerdinando kolego możemy nie mieć szansy na finał kolejnych 10 lat , taka jest liga mistrzów , to była taka okazja
0
@Dola4 ale Marciniak to kolego przekręcił z uśmiechem na łysym ryju
0
@Barcelonista94 mógł mógł
1
@korwin345 tak musiało być
4
Marciniak już nawet spalonych Interu nie gwizdał w dogrywce
0
Nie da się z takim łysym zjebem wygrać tego
2
I co nie ma karnego haha
2
Czemu Że Jong stoi xd a nie biega
3
Nie ludzcie się takim składem nie may żadnych szans
0
Idealnie przygotowany Inter taktycznie zaraz strata i 3-0 to widac
0
Zero zmian Flicka żeby jeszcze dwie stracić haha i tak będzie , ten skład jest fatalny
0
Boje się pogromu
0
@MirusAmisz eweidennie była ręką
0
@fotohobby z taką obroną jak dziś to nam strzela 5 na luzie
4
Nie da się wygrać w półfinale takimi zawodnikami jak Garcia Olmo Martin , to nie są zawodnicy na ten poziom , odstają zdecydowanie. Albo Cubarsi co w każdym ważnym meczu kosi na karnego . Środek pola nasz to dziś dno, tu do przerwy powinno być 5-0
0
Pedri hahahhahaha
1
Puchar króla nam zostanie hahaha
0
Marciniak jak się ucieszył że karny haha