xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
90 mln ludzie oddać i miło pożegnać
2
@Lanosss nieźle to sobie wymyśliłeś ale to bajka :p
1
I to jeszcze wszystkie ciężkie wyjazdy w tej grupie odpadły
0
Bardzo dobre losowanie
0
Firma krzak rozbebrała ten stadion tak że to za 5 lat nie będzie skończone xd
1
@Messi1000000 lewy zasługuje jak najbardziej na tą pensje
0
Nic się nie nauczyliśmy młoda kadra a my nadal to samo xd
8
@Vifon co ty bredzisz xd wczoraj coś pite było ?
0
@Oster273727 przeczekał haha
1
@Pin0chet myślę że prędzej 3-2
0
Sezon stracony z taką obrona
1
I nasz super obrońca Cubarsi na raz pachołek hahaha
0
Martinez słabo zagral
0
@RoberDzik co ty bierzesz kolego xd polecam zmniejszyć dawke i to 3 krotnie :p dublet już zdobył :)
0
@Marusek co ty bredzisz hahahhaha on całą karierę kolektyw tworzył na ławce
1
Ogólnie bardzo słaby grajek :p wczoraj to pokazał, nic się nie zmieniło , umiejętności słabiutkie
5
Jak dla mnie Como zagralo wczoraj tragicznie xd tam lekko 10-0 mogło być jakby Yamalowi się bardziej chciało
5
Rekin hahhahaha
2
Cubarsi bez Martineza to będzie bardzo bardzo przeciętny mam takie wrażenie , to nie jest szef obrony . Bez środkowych klasowych obrońców nie da się zdobywać trofeów a napewno nie ligi mistrzów . Czemu my zawsze budujemy zespół od dupy strony ... Tak już jest wiele lat atak super a obrona tragedia .
17
To jest zdecydowanie najlepszy nasz obrońca od zawsze to mówię , elegancki, wyprowadzania piłki top, waleczny i zadziorny z charakterem. Nie popełnia błędów . I do tego bramkostrzelny . Oby był zdrowy i będzie lepszy sezon jak poprzedni dla Barcy ;)
3
I cyk jest na rejestrację zawodników
1
Komentarz usunięty
1
@Litman niemożliwe ze Garcia przyjdzie z podobnie mała pensja jak Szczęsny więc Ter Stegen i Hiszpan z dwoma wysokimi kontraktami, jest to niemożliwe ... Ter Stegen odchodzi nie ma innej możliwości , świadczą o tym też jego paniczne ruchy w wywiadach.
6
Też tak uważam , super zawodnik się zrobił z niego. Na codzien nie wygrywa się w finale z włoskim zespołem 5-0 a Dembele to mózg tego zespołu
0
@Guess a co czekasz aż będzie 200 mln warty za rok xd haha ? Ale myślenie :p
13
@pasquda i co z tego że przegrają xd mamy już mistrza dla mnie wynik jest drugorzędny zupełnie
0
Fort to trochę taka gwiazdeczka bez zaangażowania w defensywie, ale napewno bardzo dobry zawodnik technicznie i do przodu , z tyłu slabo
0
Eric Garcia na bardzo wysokim poziomie zagrał xd w defensywie to chyba nie :p
0
@Kismeth za 80 mln 29 latek no sorry kolego
0
Dobry w ofensywnie dobry w defensywie tylko stary. Mysl że wykręcał by podobne liczby bramkowe co Raphinha