0

90 mln ludzie oddać i miło pożegnać

2

@Lanosss nieźle to sobie wymyśliłeś ale to bajka :p

1

I to jeszcze wszystkie ciężkie wyjazdy w tej grupie odpadły

0

Bardzo dobre losowanie

0

Firma krzak rozbebrała ten stadion tak że to za 5 lat nie będzie skończone xd

1

@Messi1000000 lewy zasługuje jak najbardziej na tą pensje

0

Nic się nie nauczyliśmy młoda kadra a my nadal to samo xd

8

@Vifon co ty bredzisz xd wczoraj coś pite było ?

0

@Oster273727 przeczekał haha

1

@Pin0chet myślę że prędzej 3-2

0

Sezon stracony z taką obrona

1

I nasz super obrońca Cubarsi na raz pachołek hahaha

0

Martinez słabo zagral

0

@RoberDzik co ty bierzesz kolego xd polecam zmniejszyć dawke i to 3 krotnie :p dublet już zdobył :)

0

@Marusek co ty bredzisz hahahhaha on całą karierę kolektyw tworzył na ławce

1

Ogólnie bardzo słaby grajek :p wczoraj to pokazał, nic się nie zmieniło , umiejętności słabiutkie

5

Jak dla mnie Como zagralo wczoraj tragicznie xd tam lekko 10-0 mogło być jakby Yamalowi się bardziej chciało

5

Rekin hahhahaha

2

Cubarsi bez Martineza to będzie bardzo bardzo przeciętny mam takie wrażenie , to nie jest szef obrony . Bez środkowych klasowych obrońców nie da się zdobywać trofeów a napewno nie ligi mistrzów . Czemu my zawsze budujemy zespół od dupy strony ... Tak już jest wiele lat atak super a obrona tragedia .

17

To jest zdecydowanie najlepszy nasz obrońca od zawsze to mówię , elegancki, wyprowadzania piłki top, waleczny i zadziorny z charakterem. Nie popełnia błędów . I do tego bramkostrzelny . Oby był zdrowy i będzie lepszy sezon jak poprzedni dla Barcy ;)

3

I cyk jest na rejestrację zawodników

1

Komentarz usunięty

1

@Litman niemożliwe ze Garcia przyjdzie z podobnie mała pensja jak Szczęsny więc Ter Stegen i Hiszpan z dwoma wysokimi kontraktami, jest to niemożliwe ... Ter Stegen odchodzi nie ma innej możliwości , świadczą o tym też jego paniczne ruchy w wywiadach.

6

Też tak uważam , super zawodnik się zrobił z niego. Na codzien nie wygrywa się w finale z włoskim zespołem 5-0 a Dembele to mózg tego zespołu

0

@Guess a co czekasz aż będzie 200 mln warty za rok xd haha ? Ale myślenie :p

13

@pasquda i co z tego że przegrają xd mamy już mistrza dla mnie wynik jest drugorzędny zupełnie

0

Fort to trochę taka gwiazdeczka bez zaangażowania w defensywie, ale napewno bardzo dobry zawodnik technicznie i do przodu , z tyłu slabo

0

Eric Garcia na bardzo wysokim poziomie zagrał xd w defensywie to chyba nie :p

0

@Kismeth za 80 mln 29 latek no sorry kolego

0

Dobry w ofensywnie dobry w defensywie tylko stary. Mysl że wykręcał by podobne liczby bramkowe co Raphinha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?