xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z taką obroną skończy się 5-0 mówiłem przed meczem ale nie Flick kurwa Marcinek I Garcia gra hahaha
0
Ten mecz skończy się blamażem mają swoją imprezę hahaha
0
Co za cwelisko pierdolone
0
Marciniak hahahaha
1
Karny po meczu jest
0
@bart0szekk jak zwykle od lat to samo
1
Inter to łatwo wygra jeszcze dwie kontry i po meczu
0
Pedri sabotaż dziś 5 piłka do przeciwnika, wszystkie kontry idą z jego strat
5
Czy wy widzicie jak ten Olmo biega xd ? Co on ma 80 lat ?
0
Martin to jest zawodnik , nie rozumiem Flicka przegrał nam ten półfinał skladem
1
Nie mogę patrzeć na Olmo i jest powolnosc
0
Ależ padaka jak od lat
1
Pedri gra najgorszy mecz chyba odkąd tu przyszedl
1
Olmo jezu jaki on jest wolny u drewniany xd
0
@Pin0chet chyba żartujesz wiaodmi że nie
1
Hahah ręką a ten nic, nie ma sensu tego oglądać nawet z tym zjebem lysym
1
Mówiłem że odpadniemy nie z tym sedzia nie z tą obrona ale i tak zaszli daleko, gramy padalec jak od lat na wyjazdach ligi mistrzów
1
Pedri co on gra xd sabotaż dziś robi czy co
0
Z taką obroną to nawet nie ma co oglądać się skończy wysoka przegrana
0
No to po meczu z takim skladem
1
@QuentinTarantino z taką obroną to raczej marne szanse ...
0
@Alberto1031 zgadzam się z Twoim komentarzem
2
Ja bym zagrał Araujo na prawej obronie , Garcia na lewej, plus za Olmo Fermin który daje więcej w defensywie. W środku Olmo i De Jong to autostrada dla rywala i znowu stracone gole. Mnie ciekawi jedno jak to możliwe z medycznego punktu widzenia że Lautaro cudownie ozdrowiał :p?
0
@RKS1979 jak przez większość sezonu, zobaczcie na jego liczę asyst na tej pozycji :p
0
Ale sciemniaja z tym potrajaniem
9
Aby nie skończyło się blamażem a nie impreza ale i tak jestem dumny że zaszli tak daleko , tak młody zespół. Co będzie to będzie
0
Aż trudno uwierzyć że sam się wydał xd
0
@RoberDzik myślisz ze zagra od początku ?
0
Zacznijmy od tego ile lat nie byliśmy w półfinale ... Mamy wszytsko by to zrobić i myślę że byśmy wygrali gdyby był Kounde i Balde a tak to nasze szanse bardzo maleją
0
@noface Antony to jest poziom ligi konferencji , w Barcelonie ledwo na ławkę by się lapal