2

Z taką obroną skończy się 5-0 mówiłem przed meczem ale nie Flick kurwa Marcinek I Garcia gra hahaha

0

Ten mecz skończy się blamażem mają swoją imprezę hahaha

0

Co za cwelisko pierdolone

0

Marciniak hahahaha

1

Karny po meczu jest

0

@bart0szekk jak zwykle od lat to samo

1

Inter to łatwo wygra jeszcze dwie kontry i po meczu

0

Pedri sabotaż dziś 5 piłka do przeciwnika, wszystkie kontry idą z jego strat

5

Czy wy widzicie jak ten Olmo biega xd ? Co on ma 80 lat ?

0

Martin to jest zawodnik , nie rozumiem Flicka przegrał nam ten półfinał skladem

1

Nie mogę patrzeć na Olmo i jest powolnosc

0

Ależ padaka jak od lat

1

Pedri gra najgorszy mecz chyba odkąd tu przyszedl

1

Olmo jezu jaki on jest wolny u drewniany xd

0

@Pin0chet chyba żartujesz wiaodmi że nie

1

Hahah ręką a ten nic, nie ma sensu tego oglądać nawet z tym zjebem lysym

1

Mówiłem że odpadniemy nie z tym sedzia nie z tą obrona ale i tak zaszli daleko, gramy padalec jak od lat na wyjazdach ligi mistrzów

1

Pedri co on gra xd sabotaż dziś robi czy co

0

Z taką obroną to nawet nie ma co oglądać się skończy wysoka przegrana

0

No to po meczu z takim skladem

1

@QuentinTarantino z taką obroną to raczej marne szanse ...

0

@Alberto1031 zgadzam się z Twoim komentarzem

2

Ja bym zagrał Araujo na prawej obronie , Garcia na lewej, plus za Olmo Fermin który daje więcej w defensywie. W środku Olmo i De Jong to autostrada dla rywala i znowu stracone gole. Mnie ciekawi jedno jak to możliwe z medycznego punktu widzenia że Lautaro cudownie ozdrowiał :p?

0

@RKS1979 jak przez większość sezonu, zobaczcie na jego liczę asyst na tej pozycji :p

0

Ale sciemniaja z tym potrajaniem

9

Aby nie skończyło się blamażem a nie impreza ale i tak jestem dumny że zaszli tak daleko , tak młody zespół. Co będzie to będzie

0

Aż trudno uwierzyć że sam się wydał xd

0

@RoberDzik myślisz ze zagra od początku ?

0

Zacznijmy od tego ile lat nie byliśmy w półfinale ... Mamy wszytsko by to zrobić i myślę że byśmy wygrali gdyby był Kounde i Balde a tak to nasze szanse bardzo maleją

0

@noface Antony to jest poziom ligi konferencji , w Barcelonie ledwo na ławkę by się lapal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?