xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blablak Gavi to nie ma umiejętności żeby zagrzać w tym klubie miejsce , taka maskotka, dużo macha krzyczy ale to dlatego że wie że umiejętnościami nie dojeżdża
0
@eMBeeR z De Jongiem dalej będziemy tracić 3-4 bramki na mecz xd tak jest od zawsze
1
Po takiej kontuzji to wątpię czy będzie jakieś mega wow
0
Trochę racji ma obnoszenie się z tym paleniem to już nudne się robi i niesmaczne, mega prymitywne to się robi
2
@Ibunk miał stu procentową okazję , Ferran czasami przez 3 mecze nie ma ani jednej
19
Super sezon Roberta i nie zmieni tego ostatnia kontuzja i trochę na siłę wstawianie jego nie w pełni sił
3
Ter Stegen hahahha on ma jakieś takie niezdecydowanie w sobie , jakby się bał czegoś , to tak komicznie wygląda , Szczęsny jak wychodzi to jak z petardy
7
Ter stegen hahaha
4
@addept fatalne zachowanie ter Stevens stanął w miejscu i się patrzy jak zawsze xd
5
Ter Stegen to ręcznik jest
1
@arsenallondyn0 myślę że to pożegnanie nie szansa
5
@ShawnC laporta to polityk spokojnie , szuka chętnych na niego takim gadaniem
5
@Coveta myślę że w tym momencie walczy o złotą piłkę i jest głównym faworytem
0
Araujo w takiej formie nikt nie kupi, jak był w topowej formie był warty 100 mln teraz może 40
1
Fati dziś brameczka zobaczycie
3
O kurde współczuję im haha będzie rzyganeee
1
Ciekawe czy chociaż jeden trening zrobią przed jutrzejszym meczem haha
0
@hugz też uważam że ich pomoc jest słaba obecnie
0
@Mroziu laski teraz ładują wódke od 12 roku życia xd
19
Zagrał jeden z lepszych meczów
3
@Lucyffffer1922 zagrał super mecz
0
@HORUS a Real jedzie do Sevilli i podejmie Real Sociedad :D nie panikuj
0
@Wizz777 troszkę drewniany ale cóż heh dobrze że Flick się zorientował w połowie sezonu że jakości mało
4
Takie sezony jak ten szybko nas z kryzysu finansowego wyprowadzą
9
Przejdzie obóz przygotowawczy to będzie naszym najlepszym stoperem, siła, spokój , charakter on to ma !
1
Jutro jeszcze wydrukują u nas na bank
2
@Arnokk był i faul i spalony xd
7
Haha spalony był ale gol.zaliczony haha
1
Zawsze to samo hahaha a jak się cieszą jakby mistrza zdobyli xd
0
@Krzych to jest jasne jak slonce