0

@blablak Gavi to nie ma umiejętności żeby zagrzać w tym klubie miejsce , taka maskotka, dużo macha krzyczy ale to dlatego że wie że umiejętnościami nie dojeżdża

0

@eMBeeR z De Jongiem dalej będziemy tracić 3-4 bramki na mecz xd tak jest od zawsze

1

Po takiej kontuzji to wątpię czy będzie jakieś mega wow

0

Trochę racji ma obnoszenie się z tym paleniem to już nudne się robi i niesmaczne, mega prymitywne to się robi

2

@Ibunk miał stu procentową okazję , Ferran czasami przez 3 mecze nie ma ani jednej

19

Super sezon Roberta i nie zmieni tego ostatnia kontuzja i trochę na siłę wstawianie jego nie w pełni sił

3

Ter Stegen hahahha on ma jakieś takie niezdecydowanie w sobie , jakby się bał czegoś , to tak komicznie wygląda , Szczęsny jak wychodzi to jak z petardy

7

Ter stegen hahaha

4

@addept fatalne zachowanie ter Stevens stanął w miejscu i się patrzy jak zawsze xd

5

Ter Stegen to ręcznik jest

1

@arsenallondyn0 myślę że to pożegnanie nie szansa

5

@ShawnC laporta to polityk spokojnie , szuka chętnych na niego takim gadaniem

5

@Coveta myślę że w tym momencie walczy o złotą piłkę i jest głównym faworytem

0

Araujo w takiej formie nikt nie kupi, jak był w topowej formie był warty 100 mln teraz może 40

1

Fati dziś brameczka zobaczycie

3

O kurde współczuję im haha będzie rzyganeee

1

Ciekawe czy chociaż jeden trening zrobią przed jutrzejszym meczem haha

0

@hugz też uważam że ich pomoc jest słaba obecnie

0

@Mroziu laski teraz ładują wódke od 12 roku życia xd

19

Zagrał jeden z lepszych meczów

3

@Lucyffffer1922 zagrał super mecz

0

@HORUS a Real jedzie do Sevilli i podejmie Real Sociedad :D nie panikuj

0

@Wizz777 troszkę drewniany ale cóż heh dobrze że Flick się zorientował w połowie sezonu że jakości mało

4

Takie sezony jak ten szybko nas z kryzysu finansowego wyprowadzą

9

Przejdzie obóz przygotowawczy to będzie naszym najlepszym stoperem, siła, spokój , charakter on to ma !

1

Jutro jeszcze wydrukują u nas na bank

2

@Arnokk był i faul i spalony xd

7

Haha spalony był ale gol.zaliczony haha

1

Zawsze to samo hahaha a jak się cieszą jakby mistrza zdobyli xd

0

@Krzych to jest jasne jak slonce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?