xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukmrz szczególnie w ostatnim meczu , tak naprawdę póki co to graliśmy z samymi ogórkami więc nie został jeszcze sprawdzony
0
I w nagrodę za tak super mecze i formę dostał ławkę w tym sezonie :p oj dziwny ten nasz Flick czasami
0
@Stinger_ Lewandowski o tym mówił ostatnio w wywiadzie że dziwne czasy są i chore że ktoś zdobędzie 5 bramek i jest warty 100 mln a on musiał do wszytskiego dojść krok po kroku
1
Myślę że pół roku teraz to też minimum :) ale jestem spokojny o Szczęsnego
0
Dziś Real pierwsza przegrana
0
@MajkelloFCBarcelona tak nie było żadnego jego błędu i tak byłby gol i tak
0
@Chudini123 tylko raz było przez niego czyli z Benficą więc nie przesadzaj
0
Zawsze myślałem że Brazylijczyk nie lepie kontuzji mięśniowych bo nie ma mięśni a tu zaskoczenie :p
1
@Fake69 50 letni Lewandowski będzie częściej dochodził do sytuacji i strzelał od Ferrana bo to są dwa różne poziomy zawodników , jak przyjdzie lepszy napastnik od Lewego to niech Lewy usiądzie na ławce ale nie teraz
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
@Titi900 nie Lewy przez przypadek strzelił prawie tysiąc bramek a Ferran 50 xd
11
Flickr przegra cały sezon jeśli nie będzie grał Lewandowskim , widzę że gość jeszcze tego nie rozumie że Ferran to nie ta półka
0
@leom2012 póki co to jeszcze ani razu tam nie zagraliśmy xd więc dziwnie to napisales
0
@slayer słynna Gliki- taka to nie tiki - taka haha
0
@barteq zadam ci podstawowe pytanie , powierzyłbys budowę swojego domu dla ciapatych xd ?
0
@Kubsoleon to był okres gdzie w obronie graliśmy tragicznie stąd mało wygraliśmy w Europie , od obrony się zaczyna . Teraz jest ten sam problem
0
@europejczyk zobacz co ojciec Yamala powiedział po wynikach xd ale się odkleił. Gratulacji to tam nie ma :p delikatnie mówiąc
0
Jak mnie irytuje ten Araujo matko jedyna , ile goli przez niego stracimy w tym sezonie ... To jest pewne ... Te machanie łapami j stanie w miejscu
0
Widać że schudł dobrze wygląda
0
@kakawek co xd?
0
@RAFI9 on nie zagrał dobrego spotkania od dawien dawna
1
To dopiero będzie cyrk jak ligę będziemy dokańczać na Camp Nou w ligę mistrzów na Wzgórzu
2
Myślę że bez Yamala szybciej wygramy ten mecz niż z nim. Na wyjazdach często po jego stratach padają gole .
1
Wie ktoś może gdzie obejrzeć mecz ? W necie ?
1
@DIPENSE będzie oklep , co najmniej kilka bramek straconych ale może strzelimy więcej. Ja wierzę że zimna jakiegoś obróbce sprowadza
0
Jutro napewno zagra w 1 składzie i może ukuje
0
Jak wyjdzie Garcia to 4 bramki stracone lekko
0
Pierwszy lepszy mecz z trochę lepszym rywalem jego na środku obrony dwa placki i Niemiec wybije go sobie z głowy :)
1
@panczo przecież my praktycznie zawsze gramy tym samym składem xd skąd ty go wziąłeś haha cały tamten sezon jeden sklad
2
Yamal już całkowicie odleciał