0

@lukmrz szczególnie w ostatnim meczu , tak naprawdę póki co to graliśmy z samymi ogórkami więc nie został jeszcze sprawdzony

0

I w nagrodę za tak super mecze i formę dostał ławkę w tym sezonie :p oj dziwny ten nasz Flick czasami

0

@Stinger_ Lewandowski o tym mówił ostatnio w wywiadzie że dziwne czasy są i chore że ktoś zdobędzie 5 bramek i jest warty 100 mln a on musiał do wszytskiego dojść krok po kroku

1

Myślę że pół roku teraz to też minimum :) ale jestem spokojny o Szczęsnego

0

Dziś Real pierwsza przegrana

0

@MajkelloFCBarcelona tak nie było żadnego jego błędu i tak byłby gol i tak

0

@Chudini123 tylko raz było przez niego czyli z Benficą więc nie przesadzaj

0

Zawsze myślałem że Brazylijczyk nie lepie kontuzji mięśniowych bo nie ma mięśni a tu zaskoczenie :p

1

@Fake69 50 letni Lewandowski będzie częściej dochodził do sytuacji i strzelał od Ferrana bo to są dwa różne poziomy zawodników , jak przyjdzie lepszy napastnik od Lewego to niech Lewy usiądzie na ławce ale nie teraz

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

3

@Titi900 nie Lewy przez przypadek strzelił prawie tysiąc bramek a Ferran 50 xd

11

Flickr przegra cały sezon jeśli nie będzie grał Lewandowskim , widzę że gość jeszcze tego nie rozumie że Ferran to nie ta półka

0

@leom2012 póki co to jeszcze ani razu tam nie zagraliśmy xd więc dziwnie to napisales

0

@slayer słynna Gliki- taka to nie tiki - taka haha

0

@barteq zadam ci podstawowe pytanie , powierzyłbys budowę swojego domu dla ciapatych xd ?

0

@Kubsoleon to był okres gdzie w obronie graliśmy tragicznie stąd mało wygraliśmy w Europie , od obrony się zaczyna . Teraz jest ten sam problem

0

@europejczyk zobacz co ojciec Yamala powiedział po wynikach xd ale się odkleił. Gratulacji to tam nie ma :p delikatnie mówiąc

0

Jak mnie irytuje ten Araujo matko jedyna , ile goli przez niego stracimy w tym sezonie ... To jest pewne ... Te machanie łapami j stanie w miejscu

0

Widać że schudł dobrze wygląda

0

@kakawek co xd?

0

@RAFI9 on nie zagrał dobrego spotkania od dawien dawna

1

To dopiero będzie cyrk jak ligę będziemy dokańczać na Camp Nou w ligę mistrzów na Wzgórzu

2

Myślę że bez Yamala szybciej wygramy ten mecz niż z nim. Na wyjazdach często po jego stratach padają gole .

1

Wie ktoś może gdzie obejrzeć mecz ? W necie ?

1

@DIPENSE będzie oklep , co najmniej kilka bramek straconych ale może strzelimy więcej. Ja wierzę że zimna jakiegoś obróbce sprowadza

0

Jutro napewno zagra w 1 składzie i może ukuje

0

Jak wyjdzie Garcia to 4 bramki stracone lekko

0

Pierwszy lepszy mecz z trochę lepszym rywalem jego na środku obrony dwa placki i Niemiec wybije go sobie z głowy :)

1

@panczo przecież my praktycznie zawsze gramy tym samym składem xd skąd ty go wziąłeś haha cały tamten sezon jeden sklad

2

Yamal już całkowicie odleciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?