14

Obecnie jest w formie to widać , nie jest tak ociężały , szybkość wróciła a u niego to jest klucz . Pamiętam jak niszczył Viniciusa gdy ten był w najlepszej formie . Nie mogl stracić raptem tych umiejętności tylko formę i psychika siadła . Liczę że dziś zagra .

2

@dawidlampa dziękuję dziękuje tak to było cadiz ! Może dziś powtórka i prawe skrzydełko kto wie ?

0

Pamiętam że kiedyś na prawym skrzydle Ferran zagrał swój najlpeszy mecz w Barcelonie , dryblował jak Ronaldinho. Dziwne tylko że nigdy później już tak nie zagral :p może ktoś mi przypomni z kim to graliśmy ?

4

Ależ on jest odklejony

6

@Guillegavira ja nie wiem gdzie wy widzieliście duża gorsza druzyne xd po pierwszej połowie i początku drugiej powinno być lekko 4-1 dla nas dwustu procentowe okazję Ferrana i Olmo , że są przeciętni i umieją podnieść głowy tylko walą na pałe to inna sprawa , pewnego poziomu nie przeskoczą . Na końcowe minuty zabrakło nam kondycji to początek sezonu, zabrakło nam naszych płuc Raphinhi który biega jak oszalały zawsze.

1

@danijacek to jest odklejeniec :) zrobil z Garcia Puyola haha

1

Boże ratuj xd o czym on mówi

0

@Coveta zgadzam się , widziałem to tak samo , tragiczny mecz , bieganie bez ładu i składu , lepiej jakby już stał i nic nie robił

0

@partymaker nie znasz się wogole na piłce

1

@K1ngKong7 rodri już doluje i to całkowicie , nie wróci do formy sprzed kontuzji

2

Olmo to jest tragedia , najbardziej mnie drażni jego nie udzielanie się wogole w defensywę , traci piłkę i stoi jakby był Messim

0

Porażka w Paryżu hahah co wy piszecie ?

0

@Marek_z_Marek jedna jaskółka wiosny nie czyni, nie ma warunków po prostu na środkowego obrónce i umiejętności tym bardziej defensywnych

2

@MirusAmisz nie dyskutuje się z osobami ograniczonymi umysłowo bo nie wygrasz z takimi. Lewy winny według nich wczorajszej porażki i koniec hahah

1

@Ronad10 a nie pomyślałeś że może po prostu jesteśmy słabszym zespołem od PSG xd ? Myślę że tu nie ma nic do tego forma. Nasza obrona to jest dno . Męczyliśmy się z Interem wsadzał nam bramki jak tylko chciał a PSG rozjechało ich w pyl. To mówi samo za siebie. Mówiłem na początku meczu Garcia Cubarsi i Martin w obronie tego nie da się nie przegrać . Możecie sobie zobaczyć moje komentarze .

0

@Marek_z_Marek Garcia to nie jest materiał na klasowego środkowego obrónce , ludzie oprzytomnijcie. Podaj mi jakie zespół w Europie topowy który ma obrońcę ważącego ,70 kg i tak niskiego

14

Zaorali nasze gwiazdeczki :)

1

@mientusek1407 prawego obronce to akurat mamy jednego z najlepszych w Europie w defensywie , spójrz lepiej na środek obrony i lewą stronę

0

@insp1re yamal w drugiej połowie każdy piłka strata

0

@Cules69 mamy po prostu słabych obrońców , ludzie Garcia Cubarsi czy Martin , z czym do ludzi ... To jest poziom Legi Warszawa

0

Dobrze ich ciśnie xd

0

@Ytari budowanie zespołu zaczyna się od obrony , niestety w Barcelonie znowu o tym zapomnieli , obrońców mamy tragicznych, poziom niżej od PSG , my tak naprawdę nie mamy nawet jednego typowego defensywnego pomocnika w kadrze , o czym tu mowa ... O jakim wygraniu ligi mistrzów .

0

@bady48 jakimi dziadkami Barca wczoraj grała xd ? Chyba pomyliłeś dziadków z dzieciakami , Yamal 18 lat , Cubarsi 18 , Pedro 21 its itd

0

Trochę wszyscy przesadzacie do tej 75 minuty gra wyglądała dobrze, te PSG to nie ogórki , odjechali w Europie wszystkim , widać styl widać kolektyw . A my no sorry ale takimi zawodnikami jak Olmo( tragiczny który to już mecz w jego wykonaniu , w obronie to jest jakiś ułom ) czy Cubarsi i nasza ogólnie obrona to nie mogło się inaczej skończyć . Dlaczego nie grał Araujo który jest obecnie w najlepszej formie . Ja nie wierzę że jakikolwiek ważny mecz wygramy z Garcia i Cubarsim na środku obrony ... Boże sorry przecież oni się od każdego odbijają ... I są po prostu przeciętni, podobnie jak Ferran w ataku to nieporozumienie na takie mecze ...Ale ogólnie ten mecz to dobra nauka. widać bardzo było bram Rafinhy nie grał Fermin bez formy Balde .

1

Od razu było widać że tam jest spalony

0

@4Fabregas4 ten dalej że swoją obsesja hahah

0

@PJ777 a czlapie gość na boisku jakby byl Maradona

0

@addept ty tak poważnie xd czy inny mecz widziałeś ? Z nim w składzie nie umiemy przytrzymać piłki bo on każda piłkę traci

0

@ArcziArtt dla Niemca ważne ze biegać umie xd w sumie to tylko tyle umie biegać bez składu i ładu

0

@ramon59 z ericiem na środku obrony nie wygramy żadnego trofeum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?