0

@Lewangoooolsky co ty cpiesz xd

0

Mnie on zupełnie nie przekonuje

1

Franki dr Jong ksywa autostrada dla przeciwnika

0

Real ma problem w środku pola ale widzę dalej tego nie kumaja , będą grali Modricem xd

0

@matt121 hahahahahah mekembe xd chyba gruby weekend był xd

6

Ogólnie Var to jest taki syf że głowa mała , sobie podchodzą kiedyś chcą kiedy nie chcą . To się wymknęło zupełnie spod kontroli

12

Problemem straty tyłu goli jest De Jong w środku polu. My gramy bez żadnego defensywnego pomocnika to jest aż niepojęte że wygraliśmy tyle pucharów

3

@Armandi typie jak on ma bronić sytuacje gdzie dwóch piłkarzy przeciwnika sobie biegnie z piłką a obrona jest daleko z tyłu

0

@spyke dramatyczna skuteczność i dwa gole xd

1

@prodigy dzięki marciniakowi xd

0

@Barca_Big_Moment idź się napij już weekend xd

0

Boje się że już po mistrzostwie

6

Chyba nie oto chodzi w byciu dobrym trenerem żeby siedzieć i oglądać mecze xd

1

Mi się wydaje że mu siadła psycha i dlatego on tak gra , toż to niemożliwe żeby zawodnik z najlepszego obrońcy świata zamienił się. Takiego placka

0

Zdecydowanie największe umiejętności ma Yamal ale no ja bym dał Raphinhi za ten sezon

0

@Barca_Big_Moment mamy bardzo dobra obronę tylko połowa obrońców naszych top jest kontuzjowana , a nasz gra się opiera na Balde i Kounde

0

Chcieliscie grać Ferranem z Interem, wszyscy jak jeden mąż tutaj , jak dla mnie zagrał na ocenę 1 na 10 albo i mniej xd najgorszy na boisku zaraz po wiadomo kim ... Łysym

2

@torondirn to jest młody zespół gówniarzy

18

Z Balde napewno byśmy z Interem nie przegrali

2

Komentarz usunięty

1

@bulo dopiero się dowiedziałeś że tam był faul haha

12

Polecam obejrzeć sobie jeszcze raz mecz Barcelony na chłodno i zobaczyć jaki tam poszedł przekręt xd tam naliczyłem 10 decyzji Łysego napalenca na naszą niekorzyść . Najlepsze to jak na początku meczu De Jong strzelił a piłkarz Interu obronił ręką w polu karnym haha

0

Nigdy nie obejrzałem finału gdy nie gra w nim Barcelona , teraz tymbardziej .

1

Bardzo dobrze niech w końcu głośna mówią , bo liga mistrzów to od lat przekręt i fanatycy realu nią rządzą

5

Mam nadzieję że to koniec kariery łysego, podobno taki hejt ma wszędzie że głowa mała , grożą mu śmiercią wszędzie

0

@ACRAB95 co Ty brałeś xd

26

Ale Cisna z łysym pajacem z każdej strony coś pięknego

13

Zgadzam się z nim w 100 procentach , na chłodno ten mecz obejrzałem , błąd za błędem Marciniaka

3

@y13 spokojnie to przyjdzie z czasem a wtedy będzie miazdzyl

2

@SirChuck nie wiem co się stało dla Araujo ale wygląda jak wóz z węglem to nie ten zawodnik co kiedyś , jest dwa razy wolniejszy i nie ma tej zadziorności i charakteru. Myślę że jest na wylocie z klubu. On naprawdę wygląda jak sabotażysta. Obejrzyjcie sobie co on zrobił wczoraj przy 3 i 4 bramce dla Interu dla mnie to nie pojęte

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?