xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lewangoooolsky co ty cpiesz xd
0
Mnie on zupełnie nie przekonuje
1
Franki dr Jong ksywa autostrada dla przeciwnika
0
Real ma problem w środku pola ale widzę dalej tego nie kumaja , będą grali Modricem xd
0
@matt121 hahahahahah mekembe xd chyba gruby weekend był xd
6
Ogólnie Var to jest taki syf że głowa mała , sobie podchodzą kiedyś chcą kiedy nie chcą . To się wymknęło zupełnie spod kontroli
12
Problemem straty tyłu goli jest De Jong w środku polu. My gramy bez żadnego defensywnego pomocnika to jest aż niepojęte że wygraliśmy tyle pucharów
3
@Armandi typie jak on ma bronić sytuacje gdzie dwóch piłkarzy przeciwnika sobie biegnie z piłką a obrona jest daleko z tyłu
0
@spyke dramatyczna skuteczność i dwa gole xd
1
@prodigy dzięki marciniakowi xd
0
@Barca_Big_Moment idź się napij już weekend xd
0
Boje się że już po mistrzostwie
6
Chyba nie oto chodzi w byciu dobrym trenerem żeby siedzieć i oglądać mecze xd
1
Mi się wydaje że mu siadła psycha i dlatego on tak gra , toż to niemożliwe żeby zawodnik z najlepszego obrońcy świata zamienił się. Takiego placka
0
Zdecydowanie największe umiejętności ma Yamal ale no ja bym dał Raphinhi za ten sezon
0
@Barca_Big_Moment mamy bardzo dobra obronę tylko połowa obrońców naszych top jest kontuzjowana , a nasz gra się opiera na Balde i Kounde
0
Chcieliscie grać Ferranem z Interem, wszyscy jak jeden mąż tutaj , jak dla mnie zagrał na ocenę 1 na 10 albo i mniej xd najgorszy na boisku zaraz po wiadomo kim ... Łysym
2
@torondirn to jest młody zespół gówniarzy
18
Z Balde napewno byśmy z Interem nie przegrali
2
Komentarz usunięty
1
@bulo dopiero się dowiedziałeś że tam był faul haha
12
Polecam obejrzeć sobie jeszcze raz mecz Barcelony na chłodno i zobaczyć jaki tam poszedł przekręt xd tam naliczyłem 10 decyzji Łysego napalenca na naszą niekorzyść . Najlepsze to jak na początku meczu De Jong strzelił a piłkarz Interu obronił ręką w polu karnym haha
0
Nigdy nie obejrzałem finału gdy nie gra w nim Barcelona , teraz tymbardziej .
1
Bardzo dobrze niech w końcu głośna mówią , bo liga mistrzów to od lat przekręt i fanatycy realu nią rządzą
5
Mam nadzieję że to koniec kariery łysego, podobno taki hejt ma wszędzie że głowa mała , grożą mu śmiercią wszędzie
0
@ACRAB95 co Ty brałeś xd
26
Ale Cisna z łysym pajacem z każdej strony coś pięknego
13
Zgadzam się z nim w 100 procentach , na chłodno ten mecz obejrzałem , błąd za błędem Marciniaka
3
@y13 spokojnie to przyjdzie z czasem a wtedy będzie miazdzyl
2
@SirChuck nie wiem co się stało dla Araujo ale wygląda jak wóz z węglem to nie ten zawodnik co kiedyś , jest dwa razy wolniejszy i nie ma tej zadziorności i charakteru. Myślę że jest na wylocie z klubu. On naprawdę wygląda jak sabotażysta. Obejrzyjcie sobie co on zrobił wczoraj przy 3 i 4 bramce dla Interu dla mnie to nie pojęte