xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie Martin nie może grać w tych najważniejszych meczach bo przegramy wszystkie trofea
2
@siara10 gdyby nie Szczęsny to myślę że 8 by wsadzili xd
8
Z Marcinem w obronie i Araujo wszystko przegramy w tym sezonie ;)
2
Sprzedać tego pajaca , leży i rękę podnosi haha
0
No to po meczu dziękuję dobranoc
0
Nie oszukujmy się tu już powinni być 5-0
0
Odpadniemy to czuć
0
@Patry10 0 strzałów naszych a 10 Borussi faktycznie się wyrównało xd
0
Strach w oczach mają straszny demony wróciły
1
Kounde z 5 raz łamie linie haha
1
Dr Jong fatalny mecz
0
Paralityk biegł z pilka
1
Potrójna korona hahaha
0
Zobaczycie że odpadniemy, już widzę ten mental przegrywow znowu
1
@Masp nie znasz się na piłce na taki mecz on jest idealny, gorzej jakbysmy musieli atakować cały mecz
0
Fermin łapie super formę to dostanie ławkę ... Ciężko czasami zrozumieć to
0
@Greg1991 ty jesteś chorutki kolego ale już śmigaj do fabryki na 6 rano, tam jest twoje miejsce
0
To nie jest biały kolor jak dla mnie xd
0
@europejczyk ale strzelili nam 4 xd
0
@Kuczek co ty ślepy xd ?
0
@Toretto niestety ale zagra od 1 minuty
0
Siłę podobno waży 100 kg
0
@Pawlak1992 bo przyjdzie rozluźnienie w tym meczu ale mogę się mylić
0
Będzie pierwszą przegrana w tym roku ale awansujemy
0
Wałek na wałku , specjalnie ruch zrobił jakby chciał mu nogę złamać
0
@RoberDzik Myślę że Lewy w tym sezonie spokojnie strzeli 50 bramek a ma prawie 37 lat :D co by było gdyby grał w tamten Barcelonie w swoim Prime ?
0
@Lukasz999 sousa drugi hahahha
0
Szczerze ja wolę Fermina , Olmo nie daje nic w pressingu
0
@xxKrysztalekxx rok temu był lepszy skład xd ?
3
Nie chodzi tylko o dwie bramki , grał po prostu wczoraj fenomenalnie jak dla mnie . Każdy element top