0

Według mnie Martin nie może grać w tych najważniejszych meczach bo przegramy wszystkie trofea

2

@siara10 gdyby nie Szczęsny to myślę że 8 by wsadzili xd

8

Z Marcinem w obronie i Araujo wszystko przegramy w tym sezonie ;)

2

Sprzedać tego pajaca , leży i rękę podnosi haha

0

No to po meczu dziękuję dobranoc

0

Nie oszukujmy się tu już powinni być 5-0

0

Odpadniemy to czuć

0

@Patry10 0 strzałów naszych a 10 Borussi faktycznie się wyrównało xd

0

Strach w oczach mają straszny demony wróciły

1

Kounde z 5 raz łamie linie haha

1

Dr Jong fatalny mecz

0

Paralityk biegł z pilka

1

Potrójna korona hahaha

0

Zobaczycie że odpadniemy, już widzę ten mental przegrywow znowu

1

@Masp nie znasz się na piłce na taki mecz on jest idealny, gorzej jakbysmy musieli atakować cały mecz

0

Fermin łapie super formę to dostanie ławkę ... Ciężko czasami zrozumieć to

0

@Greg1991 ty jesteś chorutki kolego ale już śmigaj do fabryki na 6 rano, tam jest twoje miejsce

0

To nie jest biały kolor jak dla mnie xd

0

@europejczyk ale strzelili nam 4 xd

0

@Kuczek co ty ślepy xd ?

0

@Toretto niestety ale zagra od 1 minuty

0

Siłę podobno waży 100 kg

0

@Pawlak1992 bo przyjdzie rozluźnienie w tym meczu ale mogę się mylić

0

Będzie pierwszą przegrana w tym roku ale awansujemy

0

Wałek na wałku , specjalnie ruch zrobił jakby chciał mu nogę złamać

0

@RoberDzik Myślę że Lewy w tym sezonie spokojnie strzeli 50 bramek a ma prawie 37 lat :D co by było gdyby grał w tamten Barcelonie w swoim Prime ?

0

@Lukasz999 sousa drugi hahahha

0

Szczerze ja wolę Fermina , Olmo nie daje nic w pressingu

0

@xxKrysztalekxx rok temu był lepszy skład xd ?

3

Nie chodzi tylko o dwie bramki , grał po prostu wczoraj fenomenalnie jak dla mnie . Każdy element top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?